Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GUAPO

Proszę o opinie o tych firmach: TimeTraderGroup, Wonderinvest itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

myślę, że temat ciekawy dla wielu potencjalnych użytkowników w analogicznej do mojej sytuacji.

 

Przymierzam się nieśmiało do zakupu pierwszego zegarka z "poważniejszej" półki cenowej - Omega, a w pewnej perspektywie do kolejnego z "jeszcze poważniejszej" - takiego z koroną :-) .

 

Wobec tego chciałem zapytać Forumowiczów o informacje oraz ewentualne  opinie i doświadczenia zakupowe z poniższymi firmami:

 

- Time trader group

 

- Wonderinvest 

 

-AS Investments

 

i jak sie one maja Waszym zdaniem do firmy np. kraff

 

 

A w kwestii zegarków uzywanych to dodatkowo o:

 

- watchland

 

- luksusowezegarki.pl

 

- wrzecionoczasu.pl

 

- watchconcept.pl

 

- NOS1969

 

- royalwatch.pl

 

 

Będę wdzięczny za ewentualne inne sugestie, co do potencjalnego źródła zakupowego.

 

Czy moze walczyć za wszelka cenę o jak największy rabat z Krukiem, który jako jedyny ma obie marki w portfolio?

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia mogę polecić:

-Wrzeciono Czasu

-Watchconcept

-As Investment

Natomiast Royal Watch-często brak dokumentów i czary mary właściciela.

Co do Time Trader-najczęściej zegarki pod zamówienie-nie polecam.

Nie polecam Wonder Invest-niemiły kontakt i wschodni akcent jakoś mnie zniechęcał,podobnie z Luksusowezegarki.

Z pozostałymi nie miałem styczności.

Kraff godny polecenia,podobnie jak Lesabre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekfer, dzieki za odpowiedź.

 

Co do Time Trader, to ja chciałbym własnie ewentualnie cos zamówić - jak rozumiem z Twojej wypowiedzi w takim przypadku jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wonderinwest na nowego rolexa nie ma gwarancji producenta.

 

Mozesz kupic na wyspach kanaryjskich w autoryzowanych sklepach.

Rolex submariner stal+zloto niebieska tarcza 10500euro wiec ponad 15% rabatu od ceny na stronie rolexa.

To jest cena bez targowania. Obok nas facet pytal sie o rabaty na innego rolexa. I szefowa mowiac do pracownicy po hiszpansku zakazala dawac wyzszy rabat do momentu az klient nie bedzie juz w 100% zdecydowany na zakup. Tak wiec mozna uzyskac jeszcze wyzszy rabat

Edytowane przez lelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam WrzecionoCzasu - dobre ceny, dobry kontakt i doradzą w sposób nienachalny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lelek, szuwi dzieki za odpowiedzi.

 

Wrzeciono odwiedziłem dzis "na szybkiego" - faktycznie mozna sensownie pogadać.

 

Z tymi kanarami to cieawa rzecz, tylko kurcze byłem niecałe dwa lata temu i niespecjalnie mnie tam teraz ciągnie, ale moze faktycznie jest to jakis pomysł na wakacje, albo przynajmniej długi weekend. A która to wyspa była konkretnie? Obstawiam, że któras z wiekszych: gran canaria lub tenerifa? i jakie miasto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie rolexa mozesz znalezc sklepy.

Specjalnie leciec to nie ma sensu bo moze nie byc twojego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacekfer mógłbym prosić o wyjaśnienie:

- Co do Time Trader-najczęściej zegarki pod zamówienie-nie polecam.

 

Zastanawiam się nad zakupem zegarka w tym sklepie a nie do końca rozumiem czemu go nie polecasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalbre tez sie przymierzam do Timetrader. Tez własciciel "ze wschodu", ale nikogo nie dyskryminujmy -  nie musi to byc wada,

Tez interesuje mnie zegarek nowy.

Wybiorę się do nich przy okazji i zobacze jak to wyglada.

 

Ciebie jaka marka interesuje? moze zrobimy we dwóch "zakup gru[powy" i jakis rabat wysepimy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GUAPO Można :) Myślę nad Omegą. Dzwoniłem tam i ma być u nich w przyszłym tygodniu i chce się wtedy wybrać. Wiesz może jak to działa? W sensie w jaki sposób oni mają tak znacząco lepsze ceny? Nie będzie problemu z gwarancją itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi coś podpowie odnośnie kupna Omegi w Time Trader? Czy zakup w sklepie ale nieautoryzowanym wiąże się z jakimś ryzykiem? Wystawiają faktury to chyba nie powinni oszukiwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi coś podpowie odnośnie kupna Omegi w Time Trader? Czy zakup w sklepie ale nieautoryzowanym wiąże się z jakimś ryzykiem? Wystawiają faktury to chyba nie powinni oszukiwać :)

 

I udało się czegoś więcej dowiedzieć? Też jestem zainteresowany zakupem u Nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiecej osob jest zainteresowanych odpowiedzia niz tych co moga wydac jakas opinie.

Dla zainteresowanych zakupem w ktorejs z tych firm taka propozycja: moze sie zbierzemy w jakas sensowna kilkuosobowa grupe i razem podejdziemy do tematu?

Ja jestem teraz za granica , ale w przyszlym tygodniu wracam i jestem do dyspozycji jakby byli chetni.
 

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odświeżę nieco temat. Moje doświadczenie z Time Trader - NIE POLECAM

Zaczęło się od fatalnej obsługi telefonicznej i mejlowej. Brak odpowiedzi, nie trzymanie się terminów, zdawkowe smsy jako odpowiedź na telefon. Firma zapewnia, że oddzwoni ze szczegółami oferty i nie ma kontaktu. Po moich ponagleniach twierdzą, że nie mają czasu. Dostałem w ciągu trzech dni trzy różne ceny (Omega Planet Ocean) z czego jedna była zgodna z tą ze strony (przy pierwszej rozmowie telefonicznej zapewniono mnie, że jeszcze postarają się obniżyć cenę) a ostateczna prawie o 1000 zł wyższa. Po wymianie kilku mejli (już w mniej przyjemnym tonie) zdecydowałem się mimo wszystko na zakup (będąc zapewnianym, że zegarek jest zarezerwowany dla mnie) tylko dlatego, że danej referencji nie mogłem nigdzie indziej znaleźć, okazało się, że zegarek właśnie sprzedali. Skandaliczne traktowania klienta, zmienna cena, brak towaru, który deklarują, że mają. Po tym jak poprosiłem o rozmowę z prezesem firmy dowiedziałem się, że mam rozmawiać z jakimś Włochem. Zrezygnowałem bo w KRS prezesem jest wpisana pani Svietlana - wschodniobrzmiące pochodzenie mnie nie odstrasza, raczej fakt, że pracownik twierdzi, że Pani jest Włochem. Ogólnie dramat i ogromne podejrzenia co do chęci zakończenia jakiejkolwiek transakcji lub nawet legalności interesu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy ktoś miał pozytywne doświadczenia z Time Trader? Również planuje zakup nowego zegarka i ich oferta wygląda przyzwoicie. Jednak patrząc na wpisy wyżej zastanawiam się czy warto. Proszę o opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór,

 

Wątek trochę stary ale może warto odświeżyć. Trafiłem tu bo sam szukam opinii o Time Trader.

Ja zakupiłem u nich jeden zegarek (Omega) jakoś z rok temu. Mieli go na stanie bo pewnie ktoś nie odebrał. Zegarek pochodził ze sklepu z Włoch. Tam też miał wystawioną gwarancję.

Jeśli chodzi o obsługę i kontakt szału nie było. Ale zegarek jest ok. Co do gwarancji to nie sprawdzałem czy działa. 

Zegarki sprowadzają na zamówienie. Na stronie wygląda, że to biznes gruziński. 

Czy ma ktoś jakieś nowe opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, chciałem zapytać o Time treader, polecacie?

Edytowane przez boczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pośrednik z korzeniami w Gruzji. Zegarki raczej oryginalne, ale gwarancja rzekłbym wątpliwa. 

Kupowanie z drugiej ręki to zawsze ryzyko. IMO oszczędność jest, ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odświeżanie starwgo wątku, ale przed zakupem sam szukałem informacji i chcę się podzielić swoim doświadczeniem.

 

Dzisiaj kupiłem Omegę Seamaster Aqua Terra 150m Master Chronometer (220.10.34.20.03.001) dla mojej żony. Przed zakupem umówiłem się ze sprzedawcą z Time Trader u zegarmistrza, który jest autoryzowanym serwisantem Omegi (swisserwis(kropka)pl w Warszawie).

Zegarek jest w systemie, wszystkie numery się zgadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odkopię temat, ponieważ sam rozważam tam zakup, czy coś się zmieniło od 2021? Mamy jakieś nowe wieści ws. transakcji w TimeTrader?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2023 o 10:49, clepsidre napisał(-a):

 

Odkopię temat, ponieważ sam rozważam tam zakup, czy coś się zmieniło od 2021? Mamy jakieś nowe wieści ws. transakcji w TimeTrader?

W zeszłym roku chciałem coś kupić bo mieli dobre ceny. Ale raz, że okazało się, że nie mają na stanie i ściągają pod zamówienie, a dwa cena na stronie a cena zakupu to nie to samo. Odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.