Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krathor

Klub Miłośników Zegarków Maurice Lacroix

Rekomendowane odpowiedzi

Kup to co Ci się podoba a nie to co tańsze

Łatwiej powiedzieć niż zrobić...


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten brak normalnej gwarancji trochę mnie odstrasza...

 

Umiesz racjonalnie uzasadnić, dlaczego i po co Ci w ogóle gwarancja? To nie jest lodówka, czy telewizor. Sam posiadam 25 zegarków mechanicznych tej klasy i chyba żaden nie ma gwarancji.

 

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja na zegarek potrzebna jest z dokładnie tego samego powodu co na telewizor czy lodówkę. To wybór osobisty, jeden lubi ryzyko drugi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nikogo nie było... 

A mój ML tak sobie radzi podczas podróży do domu z pracy :)

 

spacer.png


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tik tak 

IMG_20200805_105107.jpg


Obecnie posiadane: Maurice Lacroix Masterpiece Flyback Chronograph, Gerlach Karaś,  GS DW5600, Seiko Presage SARY057, Balticus "Wiślak"

Historyczne: Longines Hydroconquest, Orient Bambino v2, Tag Heuer Formula 1, Jorg Gray 3500 Chrono, Seiko SSb073p1, Orient Mako III, Citizen ny4050-03l, Dan Henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę z moim cudem do klubowej  kolekcji  😀 

15967295055588894314018702543747.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegarmaniak

Witam,

Ja ostatnio odkryłem, że sklep ********* nabył u siebie tą markę. Są tam starsze modele, ale ceny mają mega przystępne. Pontosy widziałem od 5 tysi, a Masterpieca mają bodajże od 13. Dla mnie to trochę dużo :) , ale chyba opłacalnie. Nad Pontosem się zastanowię. Myślicie, że warto?

Edytowane przez Zegarmaniak
Zły odbiór postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarmaniak , Pontos to świetna linia i za takie pieniądze nie ma się nad czym zastanawiać.  Trzeba iść,  zrobić test nadgarstkowy wybranego modelu i rozbić świnkę skarbonkę.  Potem wystarczy tylko nosić z dumą swoją zdobycz i wrzucić do nas fotkę  zegarka na ręku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkrzycho79 ooo...to..to... wlasnie tego aikona w tym kolorze chcę niebawem kupić,  jak się  sprawuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o nim myślałem ale ten dekiel na śruby mnie zniechęcił.Tak po za tym mi się podoba.Teraz są chyba dwa rozmiary 42i39mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar super. Przyzwyczaiłem sie do GSa w kwarcu i trochce aikon zaczął mi ciążyć i ta wielkość . Teraz wybrałbym 39. Ale polecam

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzoza2,  ten zegar to już klasyka  w najlepszym wydaniu :) mkrzycho79 dla mnie zdecydowanie 42 mm , przeskok z DS -a uwazam za bardzo słuszny 👍 mirek 1969 w tych śrubach jest cały jego urok . Taki "wyróznik" od mocnej inspiracji AP Royal Oak 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś się aikon automat znudził to mogę zaoferować inny na zamianę.Interesuje mnie rozmiar42 i stan ideał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
W dniu 20.08.2020 o 09:26, Zegarmaniak napisał:

Witam,

Ja ostatnio odkryłem, że Gliwicki Outlet Apartu nabył u siebie tą markę. Są tam starsze modele, ale ceny mają mega przystępne. Pontosy widziałem od 5 tysi, a Masterpieca mają bodajże od 13. Dla mnie to trochę dużo :) , ale chyba opłacalnie. Nad Pontosem się zastanowię.

 

Zastanów się nad tym w jaki sposób reklamujesz tu na forum zegarki sprzedawane w aparcie. Marketing internetowy trzeba umieć, wy nie umiecie 👎 Myslicie, ze zalożenie konta i napisanie 5 naiwnych postów sprawi, że ktoś ten apartowy paździeż kupi? Niedoczekanie. Tak jak miałem o aparcie neutralną opinię, tak przez tą nieudolną reklamę mam opinię negatywną i będę odradzał zakupy w tej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pierwszych moich zegarków auto. 

DSC_0208.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, loco50 napisał:

Jeden z pierwszych moich zegarków auto. 

 

Jeden z pierwszych,  a jak idealnie trafiony 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony chyba z 5 lat temu. Nie pamiętam dokładnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, tombla napisał:

A to mój pierwszy ML. 

 

 

Pierwszy,  ale może nie ostatni. Gratulacje 👍

 

 

Edytowane przez ArtiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u ML znalazłem kiedyś zegarek, który mi bardzo odpowiadał ze względu na grubość koperty.

Zaledwie 8 mm (no daleko jeszcze do rekordów mistrzów od Piageta tj. nieco ponad 5 mm), ale jest to baaaardzo wygodne.

To bardzo przydatna cecha u tzw. garniturowców.

 

nowe m1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, LAIK1972 napisał:

Ja u ML znalazłem kiedyś zegarek, który mi bardzo odpowiadał ze względu na grubość koperty.

Zaledwie 8 mm (no daleko jeszcze do rekordów mistrzów od Piageta tj. nieco ponad 5 mm), ale jest to baaaardzo wygodne.

To bardzo przydatna cecha u tzw. garniturowców.

 

 

 

Piaget obecnie ma grubość 4.3 mm , a już jest concept o grubości 3.85 mm .  Niech kolega pokaże zegarek w całej okazałości  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.