Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krathor

Klub Miłośników Zegarków Maurice Lacroix

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa alternatywa dla Swatchy i innych takich.

Mnie się jednak nie podoba, nawet jako wakacyjny czasomierz. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy strasznie na tych zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać kolejnego tematu, a chodzi mi tylko o jedną kwestie. Posiada ktoś zegarek Maurice Lacroix Pontos Chronograf? Dokładnie mi chodzi o model ze zdjęcia poniżej. Mam okazje kupić używaną sztukę z tutejszego forum. Blokuje mnie tylko myśl, czy nie będzie to za duży zegar jak na mój nadgarstek - 17 cm. Ma ktoś może fotkę z tym zegarkiem na podobnym nadgarstku ?

AB8EF2A7-E174-4EC6-BB71-A674587C55B6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Aikon
c88172cb0a4e94d55e836cf97023f31b.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy forumowicze, którzy mają Aikona mogą napisać jak z jakością wykonania ? Czy warto iść w ten zegarek, jak się nosi, jak wyglą na żywo ? Niestety nie widziałem na żywo. Interesuje mnie 42mm z niebieską tarczą i w stali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy forumowicze, którzy mają Aikona mogą napisać jak z jakością wykonania ? Czy warto iść w ten zegarek, jak się nosi, jak wyglą na żywo ? Niestety nie widziałem na żywo. Interesuje mnie 42mm z niebieską tarczą i w stali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie masz się co bać w kwestii wykończenia. Bardzo dobra jakość, świetne szlify koperty, rewelacyjna bransoleta. Zegar ogólnie zyskuje na żywo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam Aikona w brązie, ale sprawdzałem wiele modeli w stali. Mówię to również mając porównanie do marek z tzw. wyższej półki.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje tylko przekonać żonę do zakupu


e6eda05d2179988d9d328fb73e426f32.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2022 o 21:51, tomek123er napisał(-a):

To że bardzo "plastikowo" wygląda to jedno ale czy tylko mnie zaskoczyła cena? Ponad 3tys. za plastikowy zegarek z kwarcem to chyba trochę dużo. Szczególnie że nawet się nie starali żeby miał cechy innych Aikonów, bo nie podają jakie szkło ma (więc raczej nie szafir) i WR100. Nawet jak na ceny ML to trochę dużo, nie sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak na plastikowy zegarek to wygląda odpustowo widziałem lepsze plastikowe zegarki.Tak zrobiony na odwal sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się może, gdzie warto szukać oryginalnego paska kauczukowego? Ceny nowego ponad 700zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swój zielony kupowałem u AD.

fakt że klamerka jest z brązu i łączenie z kopertą musi być z brązu. wszystko wyszło jakieś 1300 PLN

w Aparcie było drożej więc kupiłem w Niemczech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa super zegarki na gumie na cieplejsze dni, które nie rujnują budżetu. Jeden wspolczesny drugi vintage.
Oba wpisujące się w dzisiejszą "modę" na zintegrowane bransolety/gumy.b39ed92f984d491918c08384fc44aa89.jpg&key=73250b8acd7f60a486f5d319a68eb8bb387172cd81089a8f0a61ef600a992483

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



7ccc7730b9cf76a31c9491bf5bd41245.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy tarcza z tego Aikona od kolegi @lort występuje również w innych modelach (np. w stali lub w mniejszych rozmiarach?). 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem,
gdzie w Wawie można pomacać Aikona, najlepiej 39? Orientuje się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rafi napisał(-a):

Czołem,
gdzie w Wawie można pomacać Aikona, najlepiej 39? Orientuje się ktoś?

A miałem Ci proponować w innym wątku właśnie Aikona (jak tak bardzo nie chcesz Carrery) 🤪

Mi sprowadzali w Katowicach do Apartu 39 abym mógł porównać z 42. Masz zdjęcia z przymiarek kilka stron wcześniej. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Dzięki [mention]evilym [/mention] . Carrerę może i bym wziął, jakby miała listing price Aikona
Przypomniałem sobie o Aikonie dzisiaj.

W którym warszawskim Aparcie są ML - podpowie ktoś?

[mention]szumi [/mention] dzięki. Na stronie brak i myślałem, że już nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie się czy tarcza z tego Aikona od kolegi [mention=27179]lort[/mention] występuje również w innych modelach (np. w stali lub w mniejszych rozmiarach?). 
Niestety ta tarcza i indeksy jest zarezerwowana dla modelu w brązie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rafi napisał(-a):

Hehe. Dzięki [mention]evilym [/mention] . Carrerę może i bym wziął, jakby miała listing price Aikona emoji6.png
Przypomniałem sobie o Aikonie dzisiaj.

Aikon bardzo fajny. Nadal jest wysoko na mojej liście życzeń. Pomyśl jeszcze o Tudorze Royal czy Tissocie PRX. Ale obydwa moim zdaniem gorsze od ML. 

Z serii fajnych EDC to masz jeszcze nowego Orisa Pro Pilota na In-housowy werku. Ale tam cena też odleciała ... 

 

10 godzin temu, lort napisał(-a):

Niestety ta tarcza i indeksy jest zarezerwowana dla modelu w brązie

Szkoda 😕


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2022 o 11:55, lort napisał(-a):
ja swój zielony kupowałem u AD.
fakt że klamerka jest z brązu i łączenie z kopertą musi być z brązu. wszystko wyszło jakieś 1300 PLN
w Aparcie było drożej więc kupiłem w Niemczech

Dałbyś znać gdzie konkretnie kupowałeś? Zastanawiam się nad zakupem paska do swojego nowego nabytku.

20220425_164808.jpg

Edytowane przez traczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.