Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adrian1997

Zegarek do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Tak właściwie czym się różni snk809 od snk803? Są jakieś duże różnice czy raczej tylko kosmetyczne?

Kolorem tarczy się różnią  :) Innych różnic nie znam  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO tak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Andrzej Grygutis ten pan od pasków ma gdzieś sklep z ofertą czy tylko kontakt bezpośredni? Zegarka jeszcze nie mam ale już myślę o paskach ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To prawda, SNZG jest zauważalnoe większy. L2L to prawie 50 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO SNK ciekawszy :-)

Jak masz 16,5 cm to się nie zastanawiaj - SNK będzie w sam raz!

Z pasków to polecam te od Filipa. Jak dobrze wybierzesz, to ...zwielokrotnisz wartość samego zegarka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Seiko to automat. Jeśli zdarzy się sytuacja, że będzie leżał przez pare dni nieużywany czy mechanizm może ulec uszkodzeniu? Może warto zakupić najtańszy rotomat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Po pierwsze, masz ok. 40 godzin rezerwy chodu. Po drugie, nawet jak parę dni poleży, to nic mu się nie stanie ;-) Rotomat, dla jednego automatu, to raczej kiepski pomysł. Ja mam ich kilka, ale żaden nie leży dłużej niż 7-10 dni i ani myślę o rotomacie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie jak będzie leżał nawet miesiąc i dłużej po prostu będziesz musiał ustawić godzinę i datę po takiej przerwie i tyle. Na rotomat szkoda kasy, lepiej ją przeznaczyć na zegarek.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile z kwarcem to każdy głupi sobie poradzi o tyle zegarki automatyczne to ciut bardziej skomplikowana sprawa, warto przeczytać o wadach i zaletach takich zegarków, aby się później niepotrzebnie denerwować. To ważne jak ktoś w zegarkach się mniej orientuje. Tak samo radzę poczytać regulaminy sklepów w których się coś kupuje tanio, jak z gwarancji wykluczone są gadżety, a w gadżetach znajdują się zegarki to coś mi się wydaje, że taki sklep gwarancji na nie nie daje. Ja z zasady omijam sklepy, które piszą wprost, że u nich nie ma żadnej gwarancji producenta, tylko to oni sami są gwarantem, bo wtedy się cuda dzieją jak jakaś nawet mała awaria się wydarzy. To już lepiej samemu z alienexpress zamawiać. Oczywiście istnieje 2 letnia odpowiedzialność sprzedawcy, ale to męcząca droga i najlepiej żądać od razu zwrotu kasy niż ufać, że oni coś sami naprawią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem. Miał być seiko ale z powodów finansowych jest casio. Ale to nieistotne bo i tak jestem zadowolony

post-103205-0-42405800-1519145197_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No i fajnie. Najważniejsze, że jesteś zadowolony z zakupu  :) Gratulacje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.