Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
sebo7w7sebo7w7

Ten "pierwszy" zegarek na codzień

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o zegarki dla, którego wybór czasomierza opierał się głownie na podstawie wyglądu ... Do tej pory na kumunię miałem elektroniczny Casio a bylo to 20 lat temu oraz 5 lat temu nabylem fossil'a ch 2565 jednak szybko pozbylem sie go.

Mam 800-1300zł maksimum i szukam czegoś co jest warte wydania tego, czyli jakość/cena. Mam szczupły nadgarstek 17-18cm, ręka jest poprostu chuda :) Chyba tylko elektroniczne wchodzą w możliwość zakupu ponieważ, wskazówki spowalniają odczyt godziny przeze mnie, większość w mgnieniu oka podaje "która jest" a ja to robię zwykle ciut wolniej, pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Zegarek ma towarzyszyć mi raczej na codzień, do pracy (remonty) i do luźnych wyjść w dżinsach, t-shirt.

Jak narazie mocno zainteresowany jestem serią G-Shock z wbudowanym waveceptor'em...

Którym model wybrac? Moze jakieś inne propozycje?

Na co dzień... może wybierz te, które ci się podobają i wtedy ludzie coś doradzą. Jakiego byś G-Shocka nie wybrał to o jakość możesz być spokojny. Dlatego kup taki, który ci się podoba i jest w zasięgu twojego budżetu. 

G Shock gw-m 5610 polecam, idealnie pasuje na nadgarstek 17cm.

Rangeman ma chyba waveceptor  tu masz linka to tematu na forum http://zegarkiclub.pl/forum/topic/95642-gw-9400-rangeman/, taniej to GW-m5610 mniej funkcji, ale też fajny bo zastanawiając się nad tym kiedy i po co będziesz używał termometr barometr itp :D :D niemniej jednak nie odrzucaj "wskazówkowych " pomyśl nad Orientem, Seiko, nad zegarkami z mechanizmem automatycznym, też świetnie prezentują się z t-shrit-em :)

Sam mam cienki nadgarstek a zegarki lubię wielkie :)

Edited by yahhoo

Pomyśl może nad jakimś G-shockiem i do tego Seiko 5 na bransolecie-będziesz mógł wymienić na pasek/nato jak Ci się znudzi. Za 1300 spokojnie ogarniesz taki secik ;)

Bardzo przemyślaną, a co za tym idzie wygodną budowę ma DW-9052. Do tego Seiko 5 i zestaw idealny.

Co-Axial

dziękuję za propozycje :) Te "kwadratowe" g-shock'i jakoś do mnie nie trafiają, wolę jak koperta przypomina okrąg. Zastanawia mnie model GST W130l mogę go nabyć za 210€ za granicą, GW9400 (300€) wydaje się strasznie wielki jak na moją rękę ale to chyba udam sie do sklepu i przymierzę sobie i zobaczę.