Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin Wins

Corgeut - coś więcej na temat działania tego typu zegarków?

Rekomendowane odpowiedzi

Może Ktoś zna i mógłby słów kilka napisać na temat tego zegarka - wykonanie, działanie, dokładność (?!). Czy faktycznie pracuje w oparciu o mechanizm Miyota 8125? I czy faktycznie szkło "szafirowe" w nim zastosowane z szafirem ma coś wspólnego?  W cenie 107 S, to jest jakaś alternatywa dla zegarków zupełnie niewiadomego producenta

 

Movement: 21 jewels Automatic MIYOTA (self-winding) movement - podobno Miyota 8125
Dial : black dial,not logo
Case diameter : 41mm without crown
Case thickness : 13mm
Case Material : Solid 316L stainless steel case black bezel
Water resistance : 5ATM
Strap : Stainless Steel strap
Lug size : 22mm
Buckle: Deployant clasp
Glass : Sapphire glass?

post-102826-0-89241500-1518882062.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego jestem zadowolony. Ale czy to szafir, to nie wiem, nie umiem sprawdzić. Werku też nie sprawdzałem, bo nie otwierałem. Natomiast wykonany ogólnie dobrze, chodzi poprawnie, data działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy, ale oczywiście jako jeden z wielu. To niestety problem oceniania zegarków na tym forum - brak jednozegarkowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może Ktoś zna i mógłby słów kilka napisać na temat tego zegarka - wykonanie, działanie, dokładność (?!). Czy faktycznie pracuje w oparciu o mechanizm Miyota 8125? I czy faktycznie szkło "szafirowe" w nim zastosowane z szafirem ma coś wspólnego?  W cenie 107 S, to jest jakaś alternatywa dla zegarków zupełnie niewiadomego producenta

Miałem i nie narzekałem, jakość wykonania bardzo przyzwoita, można porównać np ze Steinhartem, wszystko wskazuje że w środku faktycznie Miyota 8215 (nie 8115 jak napisałeś), ma dokręcanie, nie ma stop sekundy, rotor słychać jak w Miyota sekundnik "skacze" jak w mechanizmie z tą częstotliwością. Miałem go jakiś czas ale też jako jeden z wielu. Luma nawet nawet... Z tym że u mnie była sygnowana tarcza.

 

DSC03737.jpg

 

DSC03734.jpg

 

DSC03775.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-70887-0-44241500-1543871763.jpg

Ktoś może już go ma ? Jestem ciekaw opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale wiem, kto go chyba będzie miał O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.