Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

oczeq

Waldan Electra - prośba o informację

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadło mi dziś w ręce coś takiego. WALDAN, nie mylić z waldmanem. Nie mogę znaleźć żadnych informacji na jego temat oprócz kilku egzemplarzy dostępnych na ebayu. Z ciekawostek mechanizm sygnowany "Edward waldan co" a koperta aluminiowa. Dodatkowo unadjusted, czyli to nie jest wysoka półka ale wygląd przyciąga. 
Oczywiście nie na chodzie, zastanawia mnie czy warto naprawiać? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informację na jego temat, bądź firmy.post-69498-0-56923600-1518966846_thumb.jpgpost-69498-0-56798100-1518966858_thumb.jpg
Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, to nie jest nawet średnia półka, bo tu nie ma ani jednego kamyka. Jeśli nie jest mocno zużyty, to może i ktoś go naprawi (a może trza go tylko oczyścić i nasmarować?), ale ogólnie zabawa nieopłacalna, bo zegarek naprawdę budżetowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw go, nie warto. To buksiak.


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, dzięki - czyli coś w stylu ruhli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.