Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kilo20089

Seiko SNKG13j1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zakupiłem poprzez stronę creationwatches poniższy zegarek

http://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-watches-69/seiko-5-automatic-21-jewels-japan-made-snkg13-snkg13j1-snkg13j-mens-watch-8595.html

 

Po fakcie doczytałem, że jego wielkośc wynosi 34mm, czyli mniej niż standardowe SNK. Chociaż na innych stronach ten zegarek ma w specyfikacji nieco inne wymiary (m.in. 37mm). Sklep w odpowiedzi potwierdził mi póki co tylko wymiar 34mm, ale nie dał odpowedzi jak to jest w porównaniu do standardowych SNK. Teraz nie wiem czy nie okaże się on za mały (standardowe 37mm jak czytam tez nie należą do największych. Czy ktoś może potwierdzić, ze ten zegarek będzie znacząco mniejszy od standardowych SNK (np. SNK603)?

 

pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Parametry wskazują na to, że różnica w średnicy koperty to 3 mm... Czy to dużo? Pewnie nie, choć zważywszy na to, że seria SNK to 37 mm średnicy, to różnica jest na poziomie trochę ponad 8 %. Uważam jednak, że z uwagi na polerowaną lunetę, ten SNKG będzie prezentował się podobniedo SNK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parametry wskauzją na to, że różnica w średnicy koperty to 3 mm... Czy to dużo? Pewnie nie, choć zważywszy na to, że seria SNK to 37 mm średnicy, to różnica jest na poziomie trochę ponad 8 %. Uważam jednak, że z uwagi na polerowaną lunetę, ten SNKG będzie prezentował się podobniedo SNK...

Ok, dziękuję za odpowiedź , to nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać.

 

Wysłane z mojego m3 note przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ok, dziękuję za odpowiedź , to nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać.

 

Wysłane z mojego m3 note przy użyciu Tapatalka

A tak z ciekawości, jaki masz obwód nadgarstka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Według mnie powinno być ok. Te 34 mm to taki męski standard, ...sprzed kilkudziesięciu lat co prawda  :) ale powinno byc spoko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez nicosc21
      Witam
      Po lekturze forum postanowiłem zapkupić swój piwerwszy automatyczny zegarek SEIKO SNK803K2. Znalazłem jedną interesującą ofertę na Allegro użytkownika Jawor1500 http://allegro.pl/zegarek-meski-seiko-snk803k2-gwarancja-36-wys-free-i6657106808.html Czy mogę bez obaw zakupić zegarek z tej aukcji? Czy zegarek będzie oryginalny? I czy będzie posiadać pełnoprawną polska gwarancje? Jeśli nie to w jakim sklepie warto go zakupić?? Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam Adam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.