Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość głęboka otchałń

po co jest to forum- jest jest tu HEJT???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość głęboka otchałń

Witajcie,

 

kilka dni temu założyłam tu post z prośbą o poradę gdzie kupię pasek do "podróby DW". W odpowiedzi na mój post otrzymałałam od UŻYTKÓWNIKA- on dobrze wie kto to " MÓZG Ci SIĘ ROZJEBAŁ" z wklejonym obrazkiem oraz kilka kąśliwych uwaga podważających nawet to, że jestem kobietą.

 

PYTAM : PO CO JEST TO FORUM? Czy jest to "klitka towarzysta wzajemnej adoracji zegarmistrzowskiej", które poklepuje siebie po plecach i wtóruje w pisaniu obrazliwych komentarzy i hejtu?

 

Czy jednak służycie pomocą zwykłym ludziom, którzy chcą uzyskać ukierunkowanie w pomocy.???

 

Jestem oburzona takim zachowaniem, używaniem wulgaryzmów, wklejaniem obrazliwych obrazków i usuwaniem postów.

 

Chciałabym aby ktoś kto moderuje ten dział wyciągnął odpowiednie konsekwencje: choćby w postaci upomnienia tych dwóch wspaniałych Panów ktorzy mnie tak wyśmiali i drwili- życzę wam aby was również ktoś tak obraził.

 

 

Nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czekaj, czekaj. Ja dobrze rozumiem. Masz podróbę DW, czyli jak mniemam podróbę jakiegoś tam Daniela Wellingtona i oczekujesz zrozumienia i szacunku?

 

idontwanttoliveonthisplanet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Podróbki na tym forum nie są mile widziane, jak zapytasz w temacie normalnego zegarka to na pewno uzyskasz pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy jest to "klitka towarzysta wzajemnej adoracji zegarmistrzowskiej", które poklepuje siebie po plecach i wtóruje w pisaniu obrazliwych komentarzy i hejtu?

 

 

W wielu przypadkach można to tak odebrać :)

Wystarczy nie pisać w tematach w których takie osoby się wypowiadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Ta Pani ma całkowitą rację. Wystarczy poczytać wasze komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Staramy się dostosować poziom. Ponadto przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdani tej Pani, potem zerknij raz jeszcze na jakim forum jesteś i jeśli nadal uważasz, że ma rację to najwidoczniej nie rozumiesz kogo zrzesza to miejsce. 

Oczywiście nie pochwalam absolutnie obrażania nikogo, nie mniej jak ktoś wchodzi na forum takie jak nasze i pyta o to o co ta Pani to wybacz, ale trzeba być niespełna rozumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Tak. To się zgadza. Do samych siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsc gdzie można kupić paski jest sporo, np.: czasownia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie

a) na forum walczymy z podróbkami , więc nie spodziewaj się pomocy w temacie podróbek a wszelkie posty zachęcające do sprzedaży, propagujące podróbki itp są i będą usuwane 

B) zarazem na forum nie tolerujemy chamstwa i obrażania innych, więc proszę o wskazanie posta w którym padły takie słowa a na pewno konsekwencje regulaminowe zostaną wyciągnięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

i wystarczyło tyle jej napisać. To że ktoś gustuje w dw nie znaczy że jest gorszym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie stare lubieżne dziady, trochę wstyd.

 

Tępić podróbki - jasna sprawa - ale po co ta cała dodatkowa otoczka? Ja przynajmniej nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak. To się zgadza. Do samych siebie.

Może jak spędzisz z nami trochę więcej czasu, wniesiesz coś od siebie na to forum, zżyjesz się z nami, odpiszesz na kilkadziesiąt postów temu podobnych, to zrozumiesz. Póki co może i jest dla Ciebie za wcześnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

oh widzę że posty które określały poziom tych panów zostały już usuniete wypaczając całą dyskusje Teraz już można walczyć z podróbkami


He he teraz okreslamy sie też ilością postów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile odpowiedzi (nie widziałem tego tematu) zdają się być niewybaczalne, to zaznaczyć też trzeba, że od starej (stażem na forum, od 2012 roku) użytkowniczki również należy oczekiwać nie poruszania w aspektach innych niż krytyka tematów takich, jak podróbki.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Płaczcie dalej że forum umiera. Przy takim traktowaniu ludzi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbki to gorsze zło niż zegarki modowe hommage, czy cokolwiek innego. Nie oczekuj na forum zegarkowym słów wsparcia i dużej pomocy na chęć kupienia czegoś do podróby. Co nie znaczy, że ktokolwiek ma prawo wyzywać tą Panią i mam nadzieję, że tego gbura już nie ma z nami na forum. Nie ważne czy to podróba, czy nie, takie słowa nie powinny paść nigdy, już zwłaszcza przez to, co kto ma na ręce

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie stare lubieżne dziady, trochę wstyd.

 

.

Kolega kogo mianowicie ma na myśli?

Dobrze chociaż, że stara gwardia nie donosi na innych...

Skoro Młodzi są tacy super to może zamiast bic pianę... zaczną odpowiadać na pytania w tematach i problem będzie rozwiązany :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Czyli podsumowując jeżeli wejdzie tu osoba i zapyta o pasek dla takiego zegarka, to znaczy że jest nikim należy ją opluć, wyzwać i wywalić z forum. A czym różni sie ten zegarek od parnisów i innych kopii rolexa z aliexpress ?

 

post-102018-0-06788700-1519061609_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kogo mianowicie ma na myśli?

Dobrze chociaż, że stara gwardia nie donosi na innych...

Skoro Młodzi są tacy super to może zamiast bic pianę... zaczną odpowiadać na pytania w tematach i problem będzie rozwiązany :)

Ale to jeszcze trzeba cos wiedzieć Hihi ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Kolega kogo mianowicie ma na myśli?

Dobrze chociaż, że stara gwardia nie donosi na innych...

Skoro Młodzi są tacy super to może zamiast bic pianę... zaczną odpowiadać na pytania w tematach i problem będzie rozwiązany :)

Tak jak myślałem , posty wywalone można atakować

Moja wiedza o zegarkach jest dość płytka , to sie zgadza. Czyli jestem gównem i można mnie obrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Raz jeszcze, Koleżanka zadała pytanie dotyczące kupna paska do "podróby DW". DW to nie jest zegarek, który przyprawia o szybsze bicie serca, a tym bardziej nikt tu nie będzie się ekscytował pytaniem dotyczącym podróbki takiego zegarka. To forum jest m.in. po to, żeby z wszelkiego rodzaju podróbkami walczyć. Nie zmienia to jednak faktu, że nic, w tym nawet poinformowanie o tym, że zapytanie dotyczy podróbki, nie usprawiedliwia używania określeń, jakie Koleżanka przywołała w swoim poście. Jeśli ktoś chciał wyrazić swoją dezaprobatę dla pytania, postu czy tematu dotyczącego podróbki, to należało to zrobić w kulturalny spodób. I tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie, że ludzie są w stanie wzywać się, tylko dlatego, że ktoś ma taki, czy inny zegarek. Nie wspierajmy podróbek, ale nie zachowujmy się jak zwierzęta...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przeraża mnie, że ludzie są w stanie wzywać się, tylko dlatego, że ktoś ma taki, czy inny zegarek. Nie wspierajmy podróbek, ale nie zachowujmy się jak zwierzęta...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Też tak uważam. W każdej dyskusji powinny obowiązywać jakieś zasady, a i dezaprobatę dla postaw czy zachowań /nie dla ludzi, bo tego w mojej ocenie należy unikać/ także można wyrazić w kulturalny sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wiedza o zegarkach jest dość płytka , to sie zgadza. Czyli jestem gównem i można mnie obrażać.

Ktoś Cie obraził ?

Czy tak se tylko piszesz ?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie pochwalam absolutnie obrażania nikogo, nie mniej jak ktoś wchodzi na forum takie jak nasze i pyta o to o co ta Pani to wybacz, ale trzeba być niespełna rozumu.

To jest wesołe dość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.