Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość głęboka otchałń

po co jest to forum- jest jest tu HEJT???

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Nie odpowiadałem nim się rano nie upewniłem. Jeśli były jakieś wyzwiska to za nie przepraszamy w imieniu forum, ale jak już Pan Dariusz wspomniał - nie ma bezpośrednich logów usunięcia takich wyzwisk (lub ich obecności nadal), więc nie możemy do końca tego zweryfikować.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logach nie udało się znaleźć rzekomych wyzwisk o jakich było napisane , więc ...

 

Bo ich nie było. Użytkownik numer jeden z tego co pamiętam dziwił się, że mowa w poście jest o podróbce Daniela Wellingtona, tym że kobieta może mieć ponad 20cm obwodu w nadgarstku, a na końcu zawierał obrazek w wolnym polskim tłumaczeniu zwrotu Mind Blown. Użytkownik numer dwa zasugerował, że temat może się ciekawie rozwinąć, więc dodaje do obserwowanych. Zamiast karmić każdego trolla, który napisze jakiś temat na forum, myślę że warto po prostu taki temat zignorować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ich nie było. Użytkownik numer jeden z tego co pamiętam dziwił się, że mowa w poście jest o podróbce Daniela Wellingtona, tym że kobieta może mieć ponad 20cm obwodu w nadgarstku, a na końcu zawierał obrazek w wolnym polskim tłumaczeniu zwrotu Mind Blown. Użytkownik numer dwa zasugerował, że temat może się ciekawie rozwinąć, więc dodaje do obserwowanych. Zamiast karmić każdego trolla, który napisze jakiś temat na forum, myślę że warto po prostu taki temat zignorować :)

Być może i tak było jak piszesz. Jednak sam temat ze skutecznością papierka lakmusowego dał wiele informacji o poziomie niektórych osób, w tym również tych aspirujących do " elity". Żenada, to dość łagodne określenie.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Być może i tak było jak piszesz. Jednak sam temat ze skutecznością papierka lakmusowego dał wiele informacji o poziomie niektórych osób, w tym również tych aspirujących do " elity". Żenada, to dość łagodne określenie.

Tak z czystej ciekawości, po czym można poznać kogoś, kto aspiruje do "elity"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości, po czym można poznać kogoś, kto aspiruje do "elity"?

Sądzę, że zadałeś pytanie z rodzaju retorycznych. Nie wnikając w szczegóły, polecę prześledzić wątek od początku, a zapewnie pożądaną wiedzę nabędziesz. Pozdrawiam :huh:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sądzę, że zadałeś pytanie z rodzaju retorycznych. Nie wnikając w szczegóły, polecę prześledzić wątek od początku, a zapewnie pożądaną wiedzę nabędziesz. Pozdrawiam :huh:

Toś mi Kolego odpowiedział...  :unsure: Ale oczywiście pójdę za radą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytuł wątku:  " dla nowych użytkowników"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ich nie było. Użytkownik numer jeden z tego co pamiętam dziwił się, że mowa w poście jest o podróbce Daniela Wellingtona, tym że kobieta może mieć ponad 20cm obwodu w nadgarstku, a na końcu zawierał obrazek w wolnym polskim tłumaczeniu zwrotu Mind Blown. Użytkownik numer dwa zasugerował, że temat może się ciekawie rozwinąć, więc dodaje do obserwowanych. Zamiast karmić każdego trolla, który napisze jakiś temat na forum, myślę że warto po prostu taki temat zignorować :)

Potwierdzam słowa kolegi wyżej.

Widziałem ten post w kilka minut po tym jak te odpowiedzi się pojawiły i sam miałem pomysł żeby go dodać do obserwowanych, bo swietnie się zapowiadał.

Osobiście uważam (jako osobnik który mimo wszystko ma wiarę w ludzi) że cała ta rozogniona sytuacja pewnie miała jakieś banalne zarzewie:

---> jednej osobie strzelił pasek do zegarka, który jak się okazało nie jest wart funta kłaków pod każdym względem

---> no i reakcja drugiej osoby na dość spore nagromadzenie unikatowych informacji (podróbka DW i kobieta z nadgarstkiem ponad 20cm)

Dystans, dystans panie i panowie bo inaczej szczeźniemy marnie :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski do zegarków dla kobiet mogą mieć  długość  zupełnie nie odpowiadającą obwodowi nadgarstka i nie ma w tym nic nadzwyczajnego,

proszę oto pierwszy lepszy przykład

 

500_500_productGfx_44b7203c42cb1c1752d15

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski tak, ale tu o 20 cm nadgarstek chodziło......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fest kobitka, jam mam nadgarstek 17 cm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fest kobitka, jam mam nadgarstek 17 cm...

Było fajek za małolata nie palić to byś miał większy :D

 

 

PS

Też jarałem. 17,5cm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Właśnie nie paliłem i stąd może taki "wielki" inaczej? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było fajek za małolata nie palić to byś miał większy :D

 

 

PS

Też jarałem. 17,5cm ;)

Jak wróciłem z Wrocławia to mi zegarek spadał przez dłoń.....taki byłem odwodniony :lol: ( patrz-Rysiek i Rafał :lol: )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak wróciłem z Wrocławia to mi zegarek spadał przez dłoń.....taki byłem odwodniony :lol: ( patrz-Rysiek i Rafał :lol: )

Znakiem tego, we Wrocku jakieś straszne rzczy muszą się dziać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie paliłem i stąd może taki "wielki" inaczej? ;-)

Co masz takiego wielkiego? juz się zgubiłem i co to ma do Głębokiej Odchłani ? :(

znowu jakieś chore skojarzenia? wstyd Panowie...

Może nie wyjaśniaj, nie chcę juz czytać o tych świństwach na forum...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co masz takiego wielkiego? juz się zgubiłem i co to ma do Głębokiej Odchłani ? :(

znowu jakieś chore skojarzenia? wstyd Panowie...

Żadne chore skojarzenia... O nadgarstkach było  :) I to tak całkowicie poważnie - radzę dokładnie prześledzić, zamiest tego typu "kalumnie " publicznie rzucać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierzył :D

Swiństwa zawoalowane i tyle, Dziewczyna miała rację. Faceci... tylko o jednym.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek, bo zaraz się okaże, że jesteś kolejnym trollem :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Uwierzył :D

Swiństwa zawoalowane i tyle, Dziewczyna miała rację. Faceci... tylko o jednym.

Proszę Cię, jak ja mąż żonie i ojciec dzieciom, miałbym tego typu zawoalowane świństwa czynić? A niby po cóz? Było o nadgarstkach i tyle... Dziewczyna podała, że ma 20 cm w nadgarstku, a ja z pewnym wstydem pryznałem się, że mam 17 cm i stąd ta krótka wymiana postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Taa... 20cm ;)

 

post-102249-0-51258900-1519162056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina wmawiania, a charakteru, jak widzą 3 cm pająka to krzyczą "ale wielki!!", jak co innego, większego, powiedzmy te 20 cm to potrafią powiedzieć "taki mały?"

( kolega mi opowiadał)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skojarzenia  :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękujemy za wszystkie wpisy. Czas zamykać. ;)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.