Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość głęboka otchałń

po co jest to forum- jest jest tu HEJT???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Zimno ma byc .... W Lublinie na jutrzejsza noc prognozują -20 'C

Szokująca informacja Marku, aż trudno uwierzyć ;-) Mam nadzieję, że w Łodzi nie będzie tak zimno, bo inaczej Renulka nie będzie chciała ze mną z rana współpracować :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość głęboka otchałń

Temat do usunięcia , a administracja sobie poradzi, bez obaw ;)

nie zgadzam się z tym, że to temat do usunięcia. Ten wątek pokazuje jak potraktowaliście "kogoś kto wszedł na forum oczekując porady".

 

A ten " Jash" to tak najbardziej się "mądrzy" i umieszcza obrazki -  nie trochę "spuści z tonu" bo nie wyszystkie rozumy pozjadał.

 

Nie wiem kto mnie obraził bo nie zwróciłam uwagi na nicki tych osób, ale były to 2 osoby, a wątek został usunięty szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być zimno to ze trzy kobitki by się przydały na rozgrzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

nie zgadzam się z tym, że to temat do usunięcia. Ten wątek pokazuje jak potraktowaliście "kogoś kto wszedł na forum oczekując porady".

 

A ten " Jash" to tak najbardziej się "mądrzy" i umieszcza obrazki -  nie trochę "spuści z tonu" bo nie wyszystkie rozumy pozjadał.

 

Nie wiem kto mnie obraził bo nie zwróciłam uwagi na nicki tych osób, ale były to 2 osoby, a wątek został usunięty szybko.

Za dużo onetu, pudelka i telewizji śniadaniowej. Spuść z tonu to ty "koleżanko".

Zimno ma byc .... W Lublinie na jutrzejsza noc prognozują -20 'C

Wiesz gdzie zawsze możesz przyjechać i jest ciepło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki! (Jesteśmy nimi dzięki temu Forum!)

Proszę o ostudzenie emocji i nieobrażanie się nawzajem. To do niczego nie prowadzi. Zdarzyło się coś, co nie powinno mieć miejsca. Nie widziałem tych postów, ale wnioskując z relacji Koleżanki sądzę, że naruszały one Regulamin, w konsekwencji czego, ich autorzy powinni dobrowolnie się przyznać, a następnie ponieść karę. Zachowanie tych osób nie licuje z profesjonalizmem (większym lub mniejszym) Forum i jego użytkowników i nie najlepiej o nas świadczy. O wszystkich niestety... Jest mi z tego powodu przykro :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak ma być zimno to ze trzy kobitki by się przydały na rozgrzanie.

Ja mam właśnie trzy: żona, Renulka i Lucyna. Ale do Lucyny żona nie dopuszcza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne,że cały czas na plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie trzy: żona, Renulka i Lucyna. Ale do Lucyny żona nie dopuszcza ;-)

Nie kombinuj - czasami dopuszcza :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.Walter piszemy krótko i na temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

nie zgadzam się z tym, że to temat do usunięcia. Ten wątek pokazuje jak potraktowaliście "kogoś kto wszedł na forum oczekując porady".

 

A ten " Jash" to tak najbardziej się "mądrzy" i umieszcza obrazki -  nie trochę "spuści z tonu" bo nie wyszystkie rozumy pozjadał.

 

Nie wiem kto mnie obraził bo nie zwróciłam uwagi na nicki tych osób, ale były to 2 osoby, a wątek został usunięty szybko.

 

...skarżypyta :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.Walter piszemy krótko i na temat :D

 

Właśnie zaważyłem podczas pisania mojego posta, że tematyka uległa diametralnej zmianie. Tylko czy "dobrej"? ;)

 

Uważam, że poruszony został ważny problem i takie "jajcarskie" wpisy są trochę nie na miejscu.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter masz rację i dobrze napisałeś.Brak profesjonalizmu i inteligencji prowadzi do kłótni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie kombinuj - czasami dopuszcza :D.

Fakt, Ty coś o tym wiesz Sebastianie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten post został bardzo szybko usunięty przez kogoś... ten kto to zrobił wie,W tym poście był umieszczony obraziliwy obrazek z wyzwiskiem.

 

weszłam tu oczekując porady, a spotkałam się z falą hejtu i nierozumienia.  Więc proszę napisać DUŻYMI LITERAMI FORUM TYLKOOOOOOOO DLA LUDZI KTÓRZY NOSZĄ ORGINALNE ZEGARKI za minimum 1000 zł. INNYM WSTĘP WZBRONIONY, a już wszelkie pytania laika spotkają się z wyzwiskami.

Szanowna Pani. Zarówna ja jak i moja żona mamy zegarki poniżej tysiąca zł które sa oryginalne. Nie wiem ile może kosztować podróba DW ale zakładam ze w jej cenie można znaleźć fajny damski oryginalny zegarek. A my tu z podróbkami walczymy a nie kupujemy


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem SNK803 za 300 zł... Rewelacyjny, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ostatni raz

 

 

 

- nie cena zegarka jest ważna, więc kompletnie rozumiem wpisu "weszłam tu oczekując porady, a spotkałam się z falą hejtu i nierozumienia.  Więc proszę napisać DUŻYMI LITERAMI FORUM TYLKOOOOOOOO DLA LUDZI KTÓRZY NOSZĄ ORGINALNE ZEGARKI za minimum 1000 zł. INNYM WSTĘP WZBRONIONY, a już wszelkie pytania laika spotkają się z wyzwiskami."

Jesteśmy na forum miłośników zegarków a nie miłosników PODRÓBEK , niezależnie od ceny -więc proszę nie pisać takich niemądrych komentarzy 

 

Aby kogo ukarać potrzebuję mieć DOWÓD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zaraziła się do tego forum... Niestety miała podstawy :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zraziły ją dwie osoby do całego Forum. Słabo to wyszło...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że był to pewien powracający klon, klonica ściślej.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klon też ;) , ze dwa razy pojawiali się razem.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Trolling level master. Nic więcej.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W logach nie udało się znaleźć rzekomych wyzwisk o jakich było napisane , więc ...

Więc DOWODU brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.