Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kris2

Rzadkie okazy

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie że są stałe

Ps

Ta jest wyjątkowo dobrze wykonana


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :) Z tą rzadkością to różnie bywa, w zależności od tego na co polujemy :) Są mega rzadkie, wręcz nieosiągalne i te mniej rzadkie czasem spotykane, ale jednak ciężkie do zdobycia. Ja np. nie mogłem przez kilka lat trafić Slavy 32 kamienie, która byłaby w stanie w miarę ok, a niby pojawiają się niekiedy na zagranicznych portalach aukcyjnych.

 

Edycja: Wszyscy dają fotki to może też dam fotkę, dla osób które mogą nie wiedzieć o jaki zegarek mi chodzi :)

 

 

 

Piękna ta Sława :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, nie przypominam sobie żebym kiedyś widział; jaki to ma werk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta 12 silver - 02


 

wg. mnie rzadki model, 2 lata polowałem i szukałem, w tym czasie wersji złotej nie widziałem ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Chromowany fakt rzadki ale złocony jak go oferowałem to nikt nie chciał

Dawaj chromowany - wiesz że będę chciał. Złocony mam. Od Ciebie :):D

RLW - to jeden z najładniejszych radzieckich zegarków. Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym inaczej, że kupić je to żaden problem. Problem to kupić w ładnym stanie... I tylko dlatego jeszcze nie mam,że stan żadnego mnie nie zadowalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z ta rzadkością. Nie jest wcale taki rzadki. Jest ich parę na zatoce i na wschodnich portalach aukcyjnych.

Chyba że jako wyznacznik rzadkości obierzecie cenę w granicach 10zł.

Dla mnie ten zegarek niestety ale nie jest rzadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani ładny,ani rzadki.Za stan 5 pkt.

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdzie nie napisał że to unikat - nie wiem dlaczego tak to interpretujecie.

Zegarek wg mnie jest jednym z najpiękniejszych garniturowców radzieckich. A ten jest w ładnym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś napisał,że to najładniejszy zegarek na świecie i teraz wszyscy powtarzają stan jest ok i to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś napisał,że to najładniejszy zegarek na świecie i teraz wszyscy powtarzają stan jest ok i to tyle.

Kiedyś ten zegarek wygrał konkurs na najładniejszy radziecki zegarek na tym forum ;)

 

W ladnym stanie to jest rzadki zegarek.

Ilu z nas ma w ładnym stanie?!?!?!

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że tytuł watku " Rzadkie okazy" każdy interpretuje sobie wg własnych kryteriów.

 

Omawiana wcześniej Rakieta nie jest rzadkością ale jako zegarek jest jak napisał Roman jednym z ciekawszych radzieckich zegarków pod względem designu. Dodatkowo dobre zdjęcie pozwala pokazać piękno tego zegarka.  Nie ma to jednak dalej nic wspólnego z rzadkością.

 

 

Kiedyś ten zegarek wygrał konkurs na najładniejszy radziecki zegarek na tym forum ;)

W ladnym stanie to jest rzadki zegarek.
Ilu z nas ma w ładnym stanie?!?!?!

 

Rozumiem że wg. powyższej definicji np. ten zegarek nie jest rzadki bo jest w kiepskim stanie ?

Dla mnie jest w kiepskim stanie ale nadal mega rzadki

 

post-26962-0-95717000-1522698373_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof - Twój Rubin to unikat i ja tylko telewizor mojego dziadka o tej nazwie widziałem w lepszym stanie :D

 

Ta Rakieta - IMO - zasługuje żeby tu zostać. Ale to Twój temat. Decyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman. Temat nie jest mój. Jest wspólny. 

Najwazniejsze żeby okreslić sobie kryteria którymi bedziemy się posługiwać.

 

Dla mnie popularna Kama w stanie NOS z pudełkiem i papierami niestety ale nie jest rzadkim zegarkiem . Jest tylko i wyłącznie rzadkim stanem.

Natomiast coś co nie wystepuje na aukcjach, jest w posiadaniu nielicznych kolekcjonerów niezależnie  od stanu jest rzadkim zegarkiem.

 

Ot i wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Mam wrażenie że tytuł watku " Rzadkie okazy" każdy interpretuje sobie wg własnych kryteriów.

 

Omawiana wcześniej Rakieta nie jest rzadkością ale jako zegarek jest jak napisał Roman jednym z ciekawszych radzieckich zegarków pod względem designu. Dodatkowo dobre zdjęcie pozwala pokazać piękno tego zegarka.  Nie ma to jednak dalej nic wspólnego z rzadkością.

 

 

 

Rozumiem że wg. powyższej definicji np. ten zegarek nie jest rzadki bo jest w kiepskim stanie ?

Dla mnie jest w kiepskim stanie ale nadal mega rzadki

 

attachicon.gifDSC_0150.JPG

Krzysiek, Ty to od razu sztachetą w łeb walisz.  :D  Oprócz Twojego to ja wcześniej takiego nie widziałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywają ładniejsze Rubiny ale to mega rzadki zegarek.

Tu w pełnej krasie :)

Edit. I jeszcze jeden z lupką żeby był taki na 100% :)

post-49869-0-61546900-1522700370_thumb.jpg post-49869-0-83893700-1522700545_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.