Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kris2

Rzadkie okazy

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie zdjęcie i przeczytałem, że wychodziły w takim zestawie jak zegarek Pawła. Podobno były to zegarki produkowane na zamówienie niemieckiego importera - również wersje limitowane.

post-74509-0-56931000-1530474518.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście po logowani na Radzieckich forach może ktoś zapyta z czym się to jadło? Jest kilka sztuk na naszym forum warto było by rozszerzyć wiedzę skoro temat się rozwinął - wklepywanie w google niewiele daje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ja tego jeszcze nie pokazałem do tej pory? :o:huh:

Na ten zegarek to byłbym w stanie spory kredyt wziąć. Jedno zdjęcie za tysiąc słów... :wub: :wub: :wub:

post-49869-0-73890200-1530908614_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie jak juz robili złoty zegarek to w 14stce a tu 18  :huh:  nie widziałem nigdy ruskiego zegarka w 18stce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie jak juz robili złoty zegarek to w 14stce a tu 18  :huh:  nie widziałem nigdy ruskiego zegarka w 18stce 

Nie mam żadnej wiedzy ale intuicyjnie... Wg mnie koperta zachodnia przystosowana do 3017. Punce chyba nie ruskie i próba pełna 585 jak napisałeś. Kształt koperty inny niż w zwykłych 3017 (uszy). No i ten egzemplarz ma numer 939 - wygląda to na mocna limitację np. 1000 szt. Nie spotkałem nigdzie innej fotki złotego 3017 (fakt  że tez nie szukałem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie jak juz robili złoty zegarek to w 14stce a tu 18  :huh:  nie widziałem nigdy ruskiego zegarka w 18stce 

 

 

Były były. Ja widziałem, ale tylko damki - Nairi (HAUPU), Sławę i Cardinala eksportowego. W zasadzie to to samo, tylko inny napis na tarczy:) Małe okrągłe z drucianymi uszami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewrotny i wywrotowy. Może to taki zegarkowy destrukt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to wynik tego że był też robiony w wersji dla leworęcznych,może dlatego nie wyłapali braka.

ps

jak na niego patrzę to zawsze przypomina mi się kapitan żbik i złoty mauritius  B)

Edytowane przez buran69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej żle (odwrotnie) została założona tarcza, wostok nie jest rzadki .

Ale niezależnie od tego jak została założona tarcza, napisy są odwrócone o 180° w stosunku do indeksów. Niezależnie od tego jak założysz tarczę, coś będzie odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, że została odwrotnie założona. Ale na pod matrycę w fabryce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten chyba rzadki.Byl ostatnio na zatoce ale cena cos ok.300 euro.

post-40159-0-61990800-1539536886_thumb.jpg

Edytowane przez sergius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten chyba rzadki.Byl ostatnio na zatoce ale cena cos ok.300 euro.

Wisi na ebay już rok lub dwa w chorej cenie, pamiętam że Yakovlev pisał że to malowanka i pokazywał oryginał , nie pamiętam tylko jakiej firmy. ten w każdym razie nic z wyrobami radzieckimi nie miał wspólnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisi na ebay już rok lub dwa w chorej cenie, pamiętam że Yakovlev pisał że to malowanka i pokazywał oryginał , nie pamiętam tylko jakiej firmy. ten w każdym razie nic z wyrobami radzieckimi nie miał wspólnego

Dobrze wiedziec.Gdyby kosztowal o polowe mniej to mogl bym sie naciac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadki?
Macie jakieś informacje o nim? Kiedy był produkowany, itp.?
Wiem, że poza innym napisem na tarczy to zwykły Wostok z lat 80.

post-35535-0-51556700-1539638913_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.