Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kris2

Rzadkie okazy

Rekomendowane odpowiedzi

Ile z tych posiadasz Grzegorz? Ja ledwo 4... :(

U mnie jeszcze gorzej.... Ledwo 3 wypatrzyłem a obserwuję gościa odkąd on obserwuje mnie i wiem, że to nie koniec z jego strony

Naprawdę się nad tym zastanawiacie?

Ja bardziej myślę o tym ile on nie posiada z tego co Wy macie.

Tak naprawdę unikatem jest Antarktyda, reszta to kategoria "można kupić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę się nad tym zastanawiacie?

Ja bardziej myślę o tym ile on nie posiada z tego co Wy macie.

Tak naprawdę unikatem jest Antarktyda, reszta to kategoria "można kupić"

Wostoka precyzyjnego Antarktydę też? "Zwykłego" Wostoka? To już co najmniej trzy :)

Wiesz Roman jak jest. To co się ma powszednieje i nie jest już tak pożądane jak to co wciąż może na nas czekać. Gonić króliczka, gonić :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze gorzej.... Ledwo 3 wypatrzyłem a obserwuję gościa odkąd on obserwuje mnie i wiem, że to nie koniec z jego strony

Człowiek musi mieć rozległą wiedzę i sieć kontaktów. Napisałem trochę na bezczela i wysłałem jedyne zdjęcie zegarka jaki mam. Tyle czasu, a nawet nie wiem jak wyglądają dekiel i mechanizm. Odpisał rzeczowo, że to wersja eksportowego Poljota i faktycznie rzadki zegarek, ale zdarzały się oferty sprzedażowe.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę się nad tym zastanawiacie?

Romek ale jest dokładnie jak Krzysiek powyżej napisał. Gonimy króliczka no i bardzo przepraszam ale ja nie chcę wszystkiego co on pokazuje. Tylko tego czego nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym stanie na pewno nie jest często widywana.

 

W sumie to poniższe są dość rzadkie :)

 

 

post-68064-0-26904500-1582139882_thumb.jpg

post-68064-0-46144400-1582139910_thumb.jpg

post-68064-0-73610900-1582139944_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC, punce rosyjskie, mechanizm z ok 1905. roku...

 

post-2232-0-66603700-1582148962_thumb.jpeg

 

post-2232-0-80729500-1582148981_thumb.jpeg

 

post-2232-0-65600600-1582148996_thumb.jpeg

 

post-2232-0-36046100-1582149013_thumb.jpeg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli oryginał to chyba rzadka ta raketa bynajmniej ja takiej nie spotkałem

post-46659-0-03296100-1582487773_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaaa... za***ista


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takiej ciekawej Rakiecie to wypada pokazać damę :) ta, już dosyć doświadczona..

 

post-68064-0-84050200-1582792033_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda w najwcześniejszej srebrnej kopercie to prawdziwa rzadkość... a jak nazwać taką kopertę, tyle że złotą?

 

Fotki rzecz jasna z netu

 

post-98945-0-65115600-1584310801_thumb.jpgpost-98945-0-51230700-1584310802_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możesz mieć nadzieję - nie wiadomo co ile będzie kosztowało za miesiąc. Życzmy sobie, byś kupił zegarek za grosze. :P

 

Lepiej nie, to by oznaczało paniczną wyprzedaż wszystkiego aby tylko przeżyć i z głodu nie umrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich życząc jednocześnie spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Choć ja w zasadzie w innej sprawie :). Miałem ostatnio farta i udało mi się kupić bardzo ciekawy moim zdaniem zegarek. Na pierwszy rzut oka zegarek niczym ciekawym się nie wyróżnia, bo jest to przecież zwykły poljot na 21 kamieniach. Trochę może rzadziej spotykany.

 

post-107719-0-45448900-1586688485_thumb.jpg

 

Jednak po dokładniejszym obejrzeniu okazuje się, ze zegarek jest ciekawie "podpisany":

 

post-107719-0-33554100-1586688602_thumb.jpg

post-107719-0-54571900-1586688619_thumb.jpg

 

W związku z powyższym nasuwa mi się pytanie, na jaki rynek były produkowane zegarki z tym podpisem? Znakomita większość wersji eksportowych jest przecież oznaczona "USRR" lub "MADE IN USRR". Czy dotyczyła tylko wersji na 21 kamieniach? Ja ze swojej strony mogę jedynie dodać, że już wcześniej 1 raz zetknąłem się z podobnym zegarkiem. Wtedy również był to poljot na 21 kamieniach, ale w wersji pozłacanej z inną tarczą. Wtedy niestety nie udało mi się go kupić. Z różnic, które zauważyłem jeszcze, to zastosowanie innej koronki, choć nie wiem czy ta moja jest w istocie oryginalna. Nie mam z czym porównać. Byłoby fajnie, gdyby ktoś coś mógł bardziej wyjaśnić itp.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to pokaz dekiel i mechanizm. Generalnie niczego się tam nie spodziewam ale obraz zegarka będzie kompletny.

Nie wiem dlaczego ale pierwsza moja myśl była taka że zegarek powinien być w innej kopercie. Tylko tak naprawdę nie wiem w jakiej. Błonie z taka tarcza jest w krabie ale tu bardziej by mi pasowało coś stalowego.

Ciekawy zegarek i ciekaw jestem czy ktoś coś więcej podpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.