Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xawer

Czy polecacie takiego TAG Heuer ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od kilku lat przeglądam forum i szukam idealnego zegarka dla siebie.Z pośród kilku marek i setek modeli jeden Tag Heuer wydaje mi się ciekawy i mimo że jest kilka modeli które biorę pod uwagę to ciągle do tego wracam .Nie wiem czy to przez tą szlifowaną tarcze,klasyczny wygląd z lat 70 , sportowy design ,kolorystyka z tym paskiem czy też wszystko na raz.Być może ile ludzi tyle upodobań ale może ktoś mi potwierdzi czy to będzie dobry wybór lub czy tylko mi się podoba ten model czy jest "pospolity"a może nic nie ma w sobie wyjątkowego .Możecie wyrazić swoją opinię na temat tego modelu?Dobry werk?lub co byście polecili innego?może ułatwi i przybliży mi to wybór.

 

http://www.my-watchsite.com/carrera-heritage/2430-carrera-heritage-calibre-16-chronographe.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,czyli nie warty ceny?szukać innego-na własnym mechanizmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest piękny.Ceny tych dwóch są bardzo zbliżone i można wnioskować że mechanizm od seiko nie zaniża znacząco tej wartości.Arabska tarcza bardziej mi się podoba ale jeszcze przemyślę.Dzięki*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopytam-czy te zegarki mają podświetlenie-lumę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopytam-czy te zegarki mają podświetlenie-lumę?

 

Ten, o którym piałeś w pierwszym poście nie ma. Ogólnie w Carrera'ch nie masz co liczyć na dobrą lumę. 

Poza tym zegarek bardzo ładny :) Był chyba nie dawno na bazarku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać aż znowu się pojawi na bazarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.