Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zibi8

"Bazarek"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TigerBear

A jak, będą i kolejne......niestety.

Takie pokolenie.

 

Czyli co ?

Lepiej nic nie pisać, nie dyskutować, nie dzielić się spostrzeżeniami...

By uniknąć posadzenia, o przynależność do pokolenia, ma się rozumieć tego gorszego pokolenia ?

To naprawdę coś złego ? Nawet jeśli dyskusja zajmuje kilka stron i kiedyś, w przeszłości zdarzyła się podobna ?

Jeśli jest tak bezsensowna i niemerytoryczna, to można przenieść ja do "Po godzinach".

Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać na bazarek.

Pewnie że nie. 99,9 % kolegów szanuje kontrahentów. :)

A kogo unikać już wiemy, by nie być zwyzywany od płaczków i malkontentów. :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać, z umiarem ale pisać. Każda taka historia jest szansą na podniesienie standardów dyskusji i handlu na forum. A, że niektórzy będą uważać że donosy i narzekania na wszystko są usprawiedliwione dopiero po osiągnięciu 10 000 postów ...to się chyba nazwywało kiedyś fala albo relatywizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać, z umiarem ale pisać. Każda taka historia jest szansą na podniesienie standardów dyskusji i handlu na forum. A, że niektórzy będą uważać że donosy i narzekania na wszystko są usprawiedliwione dopiero po osiągnięciu 10 000 postów ...to się chyba nazwywało kiedyś fala albo relatywizm...

A propagujący to zjawisko to chyba MENTOR :ph34r:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ?

Lepiej nic nie pisać, nie dyskutować, nie dzielić się spostrzeżeniami...

By uniknąć posadzenia, o przynależność do pokolenia, ma się rozumieć tego gorszego pokolenia ?

To naprawdę coś złego ? Nawet jeśli dyskusja zajmuje kilka stron i kiedyś, w przeszłości zdarzyła się podobna ?

Jeśli jest tak bezsensowna i niemerytoryczna, to można przenieść ja do "Po godzinach".

Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

Ktoś cos komuś ukradł , oszukał ?, otóż nie!!

A ze dwóch gości sie nie dogadalo to chyba mało kogo interesuje ?

Choć jak widać jednak interesuje.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozpędziliście się z tym piętnowaniem.

Rozumiem, że w przypadku ewidentnego oszustwa (kradzież  wysłanych pieniędzy, całkowity brak zgodności z opisem, świadomie sprzedana jako oryginał podróbka) takie publiczne piętnowanie, włącznie z usunięciem z forum  się należy. Ale w tym przypadku? Trzy strony (...)?

No, Piotr, przecież wiesz, jak to działa - nie każdy musi wiedzieć, co i jak, ale (prawie) każdy chętnie podbiegnie i też kopnie widząc, że spora grupa już stoi i kopie.. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Piotr, przecież wiesz, jak to działa - nie każdy musi wiedzieć, co i jak, ale (prawie) każdy chętnie podbiegnie i też kopnie widząc, że spora grupa już stoi i kopie.. ;)

Lub podjedzie na motocyklu ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Ktoś cos komuś ukradł , oszukał ?, otóż nie!!

A ze dwóch gości sie nie dogadalo to chyba mało kogo interesuje ?

Choć jak widać jednak interesuje.....

Nie ukradł i oby nigdy się to nie zdarzyło.

I żeby było jasne, nie jestem  zwolennikiem kopania leżącego, raczej stanąłbym w jego obroni, widząc nierówną walkę.

 

Jeżeli dyskusja odbywa się, w sposób właściwy, na właściwym poziomie, i mówi o konkretach, a Użytkownik nie naruszył regulaminu, to wydaje mi się, że nie potrzebne jest ironizowanie. Bo to nic nie wnosi, a może zmienić kierunek konkretnego zagadnienia.

 

Myślę też, że warto zmienić nastawienie i traktować każdego Użytkownika na równi z innymi, bez względu na to czy ma 2 posty czy 200000. 

Powyższe zwyczaje panują na wielu forach. Jest to nieprofesjonalne i niekulturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez znaczenia ile kto ma postów , można mieć ich kilka i mieć racje , można mieć 4 tysiące i byc judzącym zlosliwcem szukającymi zaczepki, ponuje wrócić do początku tematu i przeczytać raz jeszcze co napisałem , każdy ma w swoim profilu " status" i tam można zamieszczać opinie na temat transakcji, nie bić pianę na forum głównym .

To bez sensu .


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że tego typu temat został poruszony. Wiadomo, każdy może zmienić zdanie, rozmyślić się czy trafić lepszą "okazję", jednak na forum tworzymy pewna społeczność i pewne zasady jak uczciwość, szacunek i honor to kwestie nadrzędne i nie trzeba ich zapisywać w regulaminie. Wydawało by się że jak dwóch/ dwoje forumowiczów się dogaduje, to są poważnymi ludźmi, i umowy się dotrzymuje..a nie zawsze tak bywa skoro taki temat powstał. I powtarzam że cieszę się że temat powstał bo sam doświadczyłem sytuacji, kiedy to kupujący "kolega" z forum już był zdecydowany, już wszystko zaklepane, już byliśmy umówieni na finalizacje sprzedaży...i co nawet nie raczył zadzwonić czy napisać, że zmienił zdanie.

Nie mogę mieć żalu że nie kupili, tylko tym że wykazali brak szacunku tyle...a chciałbym żebyśmy w naszej społeczności oprócz dzielenia wspólnej pasji, darzyli się szacunkiem jak kolega kolegę

 

To takie moje przemyślenia i żale, którymi chciałem się podzielić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dlatego napisałem, o przeniesieniu.

 

Co do postów, to niestety tak jest na forach.

Przykre to, ale też prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No, Piotr, przecież wiesz, jak to działa - nie każdy musi wiedzieć, co i jak, ale (prawie) każdy chętnie podbiegnie i też kopnie widząc, że spora grupa już stoi i kopie.. ;)"

"Lub podjedzie na motocyklu ;)"

"Może także podpłynąć wodolotem aerotaktycznym. ;)"

 

Dzięki za merytoryczne wypowiedzi!   "nie bić pianę na forum głównym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No, Piotr, przecież wiesz, jak to działa - nie każdy musi wiedzieć, co i jak, ale (prawie) każdy chętnie podbiegnie i też kopnie widząc, że spora grupa już stoi i kopie.. ;)"

"Lub podjedzie na motocyklu ;)"

"Może także podpłynąć wodolotem aerotaktycznym. ;)"

 

Dzięki za merytoryczne wypowiedzi!   "nie bić pianę na forum głównym"

Jak temat wyczerpany od dawna i przechodzi w groteskę to sie żarty zaczynaja , to chyba naturalna kolej rzeczy ?

W trzecim czy czwartym poście napisałem jak rozwiązać " problem" autora tematu....

No ale popisać trzeba.... A pożytek z tego równy "0".


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy miał okazję i szansę dodać swoje pomysły i przemyślenia. Dziękujemy. Na chwilę obecną temat uważam za wyczerpany.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.