Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ALIJAZZ

RADO i ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze jak to jest jakaś słaba podróbka to mógł ktoś po prostu napisać "podróba",a nie 300 wyświetleń i zero odpowiedzi.Nie znam się na zegarkach kupiłem go w szmateksie i liczyłem że ktoś go oceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginał.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi postaram sie wrzucić fotki lepszej jakości.

Pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że okazał się orginałem za bardzo na to nie liczyłem.Na jakąś okazje będzie w sam raz do codziennego użytku wolę g-shocki.Kurcze tak sobie przypominam to jakieś 15lat temu w tym samym sklepie kupiłem rolexa,jak znajdę czas to go poszukam i wstawie fotki to może ocenicie co to jest.Pozdrawiam


Przepraszam jakby co to fotki mogę wstawić tu czy muszę założyć nowy temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wkleić tutaj i wyedytować odpowiednio temat (po kliknięciu na edytuj w pierwszym poście, a następnie pełny edytor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo jak będę wklejać to pokombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiedziałem gdzie dać fotki tego rolexa to dałem do pierwszego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex to okropna podróbka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Rolex to podróbka 

 

Dziękuje za normalną odpowiedź,tam ciśnienia jakiegoś na jego orginalność to nie miałem więc luzik,ale zawsze warto zapytać.Tylko pamiętam kiedy go kupiłem to kolega jubiler kwasem sprawdzał i mówił że coś tam z białego złota jest to sobie pomyślałem podrabiane rolexy w złocie nie może być, a jednak.

Pozdrawiam Pana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek otwórz tego rolexa i sprawdź mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, u zegarmistrza. Bransoleta nie jest oryginalna a sam zegarek po przejściach ale koronka zakręcana, plastik z lupką nie wygląda jakoś tanio. A tak na wszelki wypadek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Moim zdaniem, możesz sobie odpuścić zegarmistrza aby go sprawdził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to jednak replika/podróbka?

Wcześniejsza cena za kopie powala.

 

Tak, podróbka.

Dekiel ma malowankę a la satyna na napisach i jest powycierany co w oryginale jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, podróbka.

Dekiel ma malowankę a la satyna na napisach i jest powycierany co w oryginale jest niemożliwe.

 

I co z tym teraz zrobić  można to jakoś sprzedać ,tylko jako co przecież nie będę komuś kitu sprzedawał że to orginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie replika tylko podróbka

po drugie sprzedaż podróbek jest przestępstwem 

 

Ustawa Prawo własności przemysłowej 

Art. 305. 1. Kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca przestępstwa określonego w ust. 1 podlega grzywnie.


3. Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełnienia przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo dopuszcza się tego przestępstwa w stosunku do towaru o znacznej wartości, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

po pierwsze nie replika tylko podróbka

po drugie sprzedaż podróbek jest przestępstwem 

 

Ustawa Prawo własności przemysłowej 

Art. 305. 1. Kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca przestępstwa określonego w ust. 1 podlega grzywnie.

 

3. Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełnienia przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo dopuszcza się tego przestępstwa w stosunku do towaru o znacznej wartości, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.

 

 

 

po pierwsze użytkownik destro wskazał stronę z replikami(może to różnica replika-podróbka czego nie wiem)

po drugie wcześniej użytkownicy pisali ,że to orginał ,więc gdybym chciał go wtedy sprzedawać to miałbym świadomość że to nie podróbka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.