Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Samfisher74

Zegarek z kompasem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem już po zakupie divera. Nie ukrywam ze na forum uzyskałem pomoc przy wyborze zegarka. Kolejnym zakupem będzie zegarek z kompasem, najlepiej chronograf, cena do 1500 zł, koniecznie nowy, nie plastikowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timex Adventure Series Tide Temp Compass T2N721

GShock Mudman, Mudmaster, Rangeman

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za elegancki, szukam czegoś bardziej sportowego. A właściwie coś między sportem i elegancja, odpadają całkowicie wszelkie g-schocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpinist jak najbardziej ale chyba w 1500 zł się nie zmieści. A co do Superiora to widziałem już oferty niemieckich sklepów (chyba najbliżej). Zamawiałem tak Festinę i wszystko przebiegło pomyślnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie popatrzę na naszym rynku, jak nic ciekawego mi nie wpadnie w oko, to kupię za granicą.Ale Seiko superior mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpinist jak najbardziej ale chyba w 1500 zł się nie zmieści. A co do Superiora to widziałem już oferty niemieckich sklepów (chyba najbliżej). Zamawiałem tak Festinę i wszystko przebiegło pomyślnie.

Może podałbyś na adres jakiegoś sklepu z Superiorem

 

Wysłane z komóry przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Timex Adventure Series Tide Temp Compass T2N721

GShock Mudman, Mudmaster, Rangeman

 

Niestety nie polecam Timexa, mam od kilku lat T2N720 i ostatnio strzeliłem na niego focha. Pasek 4 raz do wymiany (a nie pracuję na budowie tylko jestem zwykłą biurwą). Kompas szaleje. Na początku nawet nawet jako tako to chodziło. Po pół roku tak się rozregulował, że pomimo prób jego kalibracji pokazuje już wszystkie strony świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Alpinista, to prawdę mówiąc wyposażenie go w kompas jest jedynym powodem dla którego do tej pory go nie kupiłem. Nie lubię zegarkow z "manualnym" kompasem, bo stara, harcerska sztuczka działa na każdym zegarku ze wskazówkami, bez potrzeby kręcenia koronką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.