Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vvv

Aquaterra vs. Rolex

Który zegarek wybrać?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz technikalii miej na uwadze, jak konkretny model zegarka jest postrzegany przez otoczenie: :D

Moim zdaniem co do roleksa to „ ja pitole kupił sobie podróbę od Turka „:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz pan czarnego Milgaussa i będzie pan zadowolony :)... wg mnie o wiele bardziej uniwersalny niż wersja z niebieską tarczą.

A tak z czystej ciekawości, jaka jest teraz cena na metce za czarnego?

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Belgii 7550 euro, w Polsce zobacze po swietach ale pewnie koledzy wiedza od razu jaka cena.

W czarnym wlasnie nie przekonuja mnie pomaranczowe indeksy na 3, 6 i 9 godzinie, w niebieskim sa pokryte luma jak wszystkie inne i to mi sie bardziej podoba.

Z drugiej strony po wizycie w salonie rolexa zaczalem sie zastanawiac czy zamiast eleganckiego zegarka nie kupic SUBa. Mam przeczucie graniczáce z pewnoscia, ze predzej czy pozniej i tak sie skonczy na SUBie... Stad mysl ze moze AT plus SUB. Caly weekend nic innego nie robilem tylko ogladalem zdjecia w internecie i te ktore sam zrobilem i myslalem co zrobic. Ciezki temat


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc też bym brał SUBa ... ;)

 

A co myślisz na temat Tudora i jego oferty? Ceny o wiele bardziej przystępne, a naprawdę jest w czy wybierać...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly weekend nic innego nie robilem tylko ogladalem zdjecia w internecie i te ktore sam zrobilem i myslalem co zrobic. Ciezki temat

Nie narzekaj. To jest właśnie najfajniejsze - gonienie króliczka. :wub:

Jak go złapiesz to też fajnie, ale to już nie to :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudory równiez ogladalem w weekend. Mam z ta marka troche psychologiczny problem, po pierwsze w ostatnich latach ceny tudorow bardzo poszybowaly w gore. Dalej sa konkurencyjne ale pamietam jak byly nizsze i troche mi szkoda ze wtedy nie kupilem ;), po drugie wiem ze tudor bedzie po prostu przystankiem w drodze do rolexa. Po prostu mysle czy nie warto ominac tej stacji, a w przyszlosci dokupic do kolekcji Black Bay Bronze ktory bardzo mi sie podoba ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj. To jest właśnie najfajniejsze - gonienie króliczka. :wub:

Jak go złapiesz to też fajnie, ale to już nie to :unsure:

 

zgadzam się w 100% !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, zegarki są zbyt duże, źle wyglądają na nadgarstku....


Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach bardzo często jest taki efekt... szczególnie jak się robi zdjęcie z bliska ... na żywo o wiele lepiej się prezentują na nadgarstku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach bardzo często jest taki efekt... szczególnie jak się robi zdjęcie z bliska ... na żywo o wiele lepiej się prezentują na nadgarstku...

To ja miałem odwrotnie :)

Na zdjęciach ok, a test nadgarstkowy BB oblał. Wersja 58 pewnie lepiej wypadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach bardzo często jest taki efekt... szczególnie jak się robi zdjęcie z bliska ... na żywo o wiele lepiej się prezentują na nadgarstku... 

 

W moim przypadku jest dokladnie jak piszesz, AT jakos strasznie duza wyglada z tej perspektywy.

Wstepnie bylem tez zainteresowany PO w rozmiarze 42mm, ale jest to juz schodzacy model. Mierzylem PO w rozmiarach 43,5mm i 45,5mm z obawa ze beda za duze, ale powiem szczerze ze rozmiar nie byl odczuwalny.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach bardzo często jest taki efekt... szczególnie jak się robi zdjęcie z bliska ... na żywo o wiele lepiej się prezentują na nadgarstku... 

 

to prawda- przykład:

 

23755127_10210639110038250_1533263295530

28450165_10211350728948278_879321437_n.j


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było- oba zdjęcia to ja;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup dokonany, wybór padł na omegę. Stwierdziłem, że marzenia trzeba realizować po kolei ;) plus jednak zdecydowanie bardziej cieszę się z nowych rzeczy. 10840f462afc3db3722e66f68ebf5927.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Świetny wybór, niech się dobrze nosi :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję niech się dobrze nosi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT :) tym bardziej, że

 

 

Od dawna chodziła mi po głowie aqua terra szczególnie od kiedy pojawił się większy rozmiar 41,5mm z niebieską tarczą. Myślę, że byłby on dobrym uzupełnieniem zegarków które posiadam. Szczególnie do gustu przypadło mi wypukłe szkło w DS-1 które też jest obecne w omedze. W tym wypadku rozważam zakup nowego zegarka.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos również na AT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie głosy wybór dokonany AT na ręce ;) ale moze za jakiś czas zacznę myśleć o milgaussie. ADHD

d62b327f06a2449800ce361ae892724b.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Świetny wybór!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Seamaster Aqua Terra 150m Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat podbity, wiec pare słów po ponad pół roku.

ADHD wygrało i na święta za AT wpadł DJ

245e793eca549d6a90c060a65f39e433.jpg

 

Czy jestem bardziej zadowolony - zobaczymy. Czy to znaczy, ze nie byłem zadowolony z AT - nie.

Budżet niestety nie jest z gumy i przychodzi taki moment, ze trzeba się rozstać z jednym zegarkiem by moc zakupić inny i tak tez było w tym wypadku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przedstawionych dwóch rolex mimo, że Omega na mój gust zdecydowanie bardziej ma charakter garniturowca. W tym budżecie miałbyś też spokojnie na pewno nowego taga, które bardzo lubię osobiście. https://www.tagheuer.com/en-au/watches/tag-heuer-carrera-calibre-1887-automatic-chronograph-41-mm-car2110-ba0724

 

Sam mam ten model i z powodzeniem noszę do garnituru. W Wawie mogę udostępnić przymiarke a że wyszło, że mam dwa takie jednego mogę odsprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.