Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
RTK-WGM

Spotkanie w Warszawie

Recommended Posts

Otóż planujemy zrobić spotkanie w Warszawie na temat wizji spotkań corocznych, propozycji zmian, itp... Zapraszam Was do zapisów na listę pod linkiem zamieszczonym poniżej.

Jeśli chcecie wyrazić swoją opinię, aktywnie uczestniczyć w życiu klubu KMZiZ oraz Stowarzyszenia, zaproponować coś od siebie to będzie to dobry czas i miejsce. Planujemy spotkać się w Warszawie w kawiarni pod Cechem Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników blisko Starego Rynku. Termin jeszcze jest do ustalenia. Zapraszam do rozmów o przyszłości ...

Zapisy w tym wątku

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/149098-spotkanie-doroczne-kmziz-2018/page-3?do=findComment&comment=2212351

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RTK-WGM
      Wątek będzie służył jako punkt informacyjny dla wydarzeń (niekomercyjnych) organizowanych przez inne instytucje bądź osoby związane z klubem lub zegarmistrzostwem.

W wydarzeniach tych będzie można wziąć udział, po wcześniejszym uzgodnieniu lub sprawdzeniu warunków uczestnictwa.

Proszę nie komentować w tym wątku.

Klub (w tym Klubowicze) dostał zaproszenie na udział:

Miejsce: Radość (Warszawa) dzielnica Wawra, ul.Powojowa 2
      Termin: 28.03.2020r. godz. 12:00 - 14:00

"Szanowni Państwo, w dniu 28.03.2020 r. w godzinach 12.00-14.00 w Kulturotece w Radości przy ul.Powojowej 2, odbędzie się uroczyste odsłonięcie zegara i pamiątkowej tablicy, poświęconej Teodorowi Gałeckiemu, przedwojennemu zegarmistrzowi, związanemu z Radością. W związku z tym wydarzeniem, mam propozycję uczestnictwa w naszej lokalnej imprezie. Było by miło, gdybyście Państwo mogli mieć u nas swoje małe stoisko, odpowiadać na pytania osób zainteresowanych, może udałoby się pokazać jakieś eksponaty?"

EDYCJA: więcej o zegarmistrzu Teodorze Gałeckim można przeczytać w wątku wstawionym przez wnuka:
      https://zegarkiclub.pl/forum/topic/143186-odrobina-historii-zegarmistrzostwa-z-rodzinnych-wygrzebalisk/

=========================================================================================================================

Z ostatniej chwili / 12-03-2020r./
      Z przykrością informuję, że impreza w Radości została odwołana. Niżej informacja z Kulturoteki w Radości.

Szanowni Państwo,
      w związku z zagrożeniem koronawirusem, impreza w Kulturotece w Radości w dniu 28.03.2020 zostaje odwołana,

z wyrazami szacunku ........................

=============================================================================================================================================

Zainteresowanych zapraszamy do aktywnego udziału. Chętni proszeni są o kontakt z Zarządem Stowarzyszenia KMZiZ.

• By mr2pac
      Witam,
      Potrzebny mi namiar na zegarmistrza (najlepiej w Warszawie) który będzie w stanie dorobić czopy do do osi balansu, ew. dorobić oś.
      W razie co mogę też wysłać zegarek pocztą do innego miasta.
      Pozdrawiam i dzięki,
    • By Małek
      Witam,

Czy ktoś może orientuje się czy w Warszawie jest serwis w którym można wymienić baterię i sprawdzić szczelność w zegarku Edox C1 Diver? Do tej pory zawsze oddawałem zegarek na wymianę baterii do salonu Apart, a ten wysyłał zegarek na wymianę do serwisu w Poznaniu. Takie rozwiązanie jest w miarę ok, ale zajmuje prawie 4 tygodnie czasu, a akurat chciałbym załatwić to przed majówką.

Pozdrawiam
    • By kriwas
      Jestem w posiadaniu tego zegarka, jednak ostatnio udalo mi się zauważyć że dwa z indeksów znajdujących się na zegarku są "luźniejsze" - widać że się przekręcają lekko i nie chcą być na swoim miejscu. Czy istnieje w Warszawie jakiś fachowiec od prostej sprawy który mógłby przytwierdzić te indeksy delikatnie lepiej do tego zegarka i nie będzie to kosztowało worka dolarów? Załączam zdjęcie gdzie zaznaczone są indeksy o które mi chodzi.

• By fioor
      Cześć wszystkim,
      Niestety zdarzyła mi się przykra sytuacja i mój MaxBill wylądował na ziemi... stąd moje pytanie, czy ktoś wie gdzie w Warszawie można oddać junghansa i będą to dobre ręce?

W grę wchodzi wstawienie szkiełka, wymiana lub prostowanie wskazówek i sprawdzenie bardzo głośnego wachnika.

Jakiś namiar? Z góry dziękuje.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.