Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Blacksmith

Seiko Automatic SNZG13K1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zamierzam kupić zegarek Seiko Automatic SNZG13K1. Znalazłem ofertę w tym sklepie http://zegarkinareke.pl/p/3739-zegarek-seiko-snzg13k1-zestaw?ZEGAREK%20ORYGINALNY.%20%20GWARANCJA%20PRODUCENTA!%20KONTAKT:%20791430328która jest chyba całkiem sensowna ale mam wątpliwości ponieważ w innych sklepach ten model jest znacznie droższy.
Czy oferta z tego sklepu jest ok ? Nie jest to żadna podróba ? Czy polecacie wj. sklep ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie na Ceneo wydają się obiektywne. Biorąc pod uwagę, że ceny wahają się od 549 do 755 sądzę, że może to być jakiś model wyprzedażowy. W ogłoszeniu widnieją wszystkie dokumenty i gwarancja sklepu. Sądzę, że jeżeli masz obawy warto zadzwonić przed zakupem i dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z forum gitara rozwiała moje wszelkie wątpliwości i już wiem że nie kupie go w tym sklepie:
Cytuje jej post:
"

Chwilka Googlowania i mamy:

 

Ten pierwszy sklep to jakiś fejk, nawet nie mają nawet podstawowego seo zrobionego, brak meta title dla produktów, narzedzia Seo zwracają kupione linki.

Sprzedają podróbki. Bez gwarancji itp.

 

Sprzedawcą jest firma z UK 4. Sprzedawca – WORLD SHOPPING CENTER LTD Company number 09929094

85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom, W1W 7LT

 

A dystrybutorem jest Pan Kapałka, znany z:

 

Uwaga na użytkownika Allegro wojciko88 sprzedaje tanie zegarki TISSOT , ARMANI , CASIO itp. To nowe wcielenie Kapałków sprzedające takie same podróbki jak na stronie http://zegarkinareke.pl 

Tylko patrzeć jak wysypią się następni poszkodowani kiedy zorientują się co kupili , albo trafi się pierwsza reklamacja. 
Więcej o tych " biznesmenach " tu 
http://www.vcity.pl/...arketonline-pl/

 

Krzysztof Kapałka wystawił mnie jako słup, abym wystawiał aukcje na allegro. Zapłąciłęm za nie ponad 200złotych. Sprawa zaczela mi sie wydawac podejrzana gdy, chciał ode mnie hasło do mojego adresu email. Przecież tam sa prywatne wiadomości rożne hasła itp. Jak tak można, Wtedy zaczalem szukac o nim informacji i trafilem na te forum. Aukcje migiem usunąłem. Prosze poszkodowanych o kontakt, co robic aby odzyskac pieniadze ? [email protected]

 

Wnioski: nie radzę tam kupować. Dopłać i miej fajny zegarek. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I temat mamy jasny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w lokalnym time trend i jestem zadowolony :) Zegarek idealnie leży na mojej chudej łapie :). Mam jeszcze jedno pytanie , przypadkowo cofnąłem go parę minut do tyłu i wskazówka sekundowa się zatrzymała , ale po wciśnięciu koronki z powrotem ruszyła. Mogło się coś uszkodzić przez to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Daj mu spokojnie pochodzić i nic nie kombinuj. Poobserwuj go. Jak dla mnie, nic się nie powinno stać. Zastanawia mnie wszelako to ruszenie wskazówki sekundowej po WCIŚNIĘCIU koronki, skoro w SNZG nie mamy mechanizmu ze "stop sekundą"... No i oczywiście fotki na nadgarstku by się przydały ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a82687863ca5a422med.jpg

W porównaniu do mojego Casio Edifice ,który jest za duży jak na moją łapę to Seiko leży idealnie.

Doczytałem w instrukcji : "Podczas ustawiania wskazówki minutowej, przesunąć ją najpierw o kilka minut wstecz w stosunku do żądanego czasu i dopiero potem przesunąć ją do właściwej minuty"

Mogę spać spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to raz jeszcze gratulacje i niech się dobrze nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, pewnie było już sporo wałkowane ale : załóżmy ,że mamy 1 w nocy , czyli pora kiedy nie wolno kręcić datownikiem, czy mogę zrobić tak , że wskazówki zegarka przestawiam na 6 rano , daję datę i dzień tygodnia do tyłu i z powrotem ustawiam właściwą datę i czas przekręcając wskazówki zgodnie z ich ruchem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A jaki jest cel uskuteczniania takich zabaw o 1 w nocy? Nie rozbierałem tego zagadnienia na czynniki pierwsze, ale ja osobiście bym sobie to darował... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem , że zegarek na szkiełku posiada dwie smugi/ryski widoczne pod światłem i odpowiedni kątem :o co mnie dość zaskoczyło bo to hardlex, a zegarkiem nigdzie nie przydzwoniłem ani go nie obtarłem o nic.
zegarek był kupiony w Time Trend , czy jest szansa to reklamować ? Strasznie mnie to zdołowało bo zegarek mam raptem od wtorku a tu taki zonk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Możesz spróbować, ale jeśli to są ryski, to pewnie usłyszysz, że sam się ich dorobiłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość u nich w serwisie wymiany szkiełka na mój koszt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tego nie wiem, ale nie wydaje mi się, żeby był z tym jakiś problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się te ryski/smugi, czy tam inne zjawiska widoczne pod odpowiednim kątem czy nasłonecznieniem znikną za jakiś miesiąc.

 

Tzn. nie znikną(o ile istnieją, jesteś pewny, że dobrze wytarłeś szkło?...), ale się do niech przyzwyczaisz. Wiem i rozumiem nowy zegarek, ale jeśli będziesz wymieniał szkiełko co miesiąc, bo smuga, to za jakiś czas koszt serwisowania "5" przekroczy wartość zegarka. Keep calm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety tylko hardlex i takie coś się zdarza. Albo to zaakcteptujesz albo SAPPHIRE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość u nich w serwisie wymiany szkiełka na mój koszt ?

Nie lepiej spolerować szkło ? Zapewne bedzie to niższy koszt niz wymiana szkła w serwisie.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z forum gitara rozwiała moje wszelkie wątpliwości i już wiem że nie kupie go w tym sklepie:

Cytuje jej post:

"

Chwilka Googlowania i mamy:

 

Ten pierwszy sklep to jakiś fejk, nawet nie mają nawet podstawowego seo zrobionego, brak meta title dla produktów, narzedzia Seo zwracają kupione linki.

Sprzedają podróbki. Bez gwarancji itp.

 

Sprzedawcą jest firma z UK 4. Sprzedawca – WORLD SHOPPING CENTER LTD Company number 09929094

85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom, W1W 7LT

 

A dystrybutorem jest Pan Kapałka, znany z:

 

Uwaga na użytkownika Allegro wojciko88 sprzedaje tanie zegarki TISSOT , ARMANI , CASIO itp. To nowe wcielenie Kapałków sprzedające takie same podróbki jak na stronie http://zegarkinareke.pl 

Tylko patrzeć jak wysypią się następni poszkodowani kiedy zorientują się co kupili , albo trafi się pierwsza reklamacja. 

Więcej o tych " biznesmenach " tu 

http://www.vcity.pl/...arketonline-pl/

 

Krzysztof Kapałka wystawił mnie jako słup, abym wystawiał aukcje na allegro. Zapłąciłęm za nie ponad 200złotych. Sprawa zaczela mi sie wydawac podejrzana gdy, chciał ode mnie hasło do mojego adresu email. Przecież tam sa prywatne wiadomości rożne hasła itp. Jak tak można, Wtedy zaczalem szukac o nim informacji i trafilem na te forum. Aukcje migiem usunąłem. Prosze poszkodowanych o kontakt, co robic aby odzyskac pieniadze ? [email protected]

 

Wnioski: nie radzę tam kupować. Dopłać i miej fajny zegarek. "

Nie mam zegarka od pana Kapałki ale na gwarancji jest pieczątka tej firmy z UK World Shopping Center LTD itd....Czy to oznacza na pewno,że mam podróbkę? Nie znam ceny zegarka. Dostałem go w prezencie. Czy zegarmistrz jest w stanie stwierdzić  oryginalność Twoim zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w lokalnym time trend i jestem zadowolony :) Zegarek idealnie leży na mojej chudej łapie :). Mam jeszcze jedno pytanie , przypadkowo cofnąłem go parę minut do tyłu i wskazówka sekundowa się zatrzymała , ale po wciśnięciu koronki z powrotem ruszyła. Mogło się coś uszkodzić przez to ?

Czy możesz zdradzić ile złociszy ubyło z Twojego portfela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować, ale jeśli to są ryski, to pewnie usłyszysz, że sam się ich dorobiłeś...

A propos ....Jestem posiadaczem SEIKO "piąteczki" (SNZG13K1) i w związku z hardlexem mam pytanie. Czy jest możliwe wymianę tego szkiełka w w/wym.zegarku na szkiełko SAPHIRE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.