Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KubusPuchatek

Thomas Shiesl (Schiesl Uhren) Co to za sprzedawca sprawdzony?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

czy sprzedawca zegarków, który pojawia się pod nickiem Thomas Schiesl oraz prowadzi firmę Schiesl uhren jest godny zaufania?

Pytam się, ponieważ ma bardzo atrakcyjne ceny zegarków np Zegarki, które są w sklepach za 7-8 tyś sprzedaje ze 4 tysiące, najbardziej trafnym przykładem będzie 

Maurice Lacroix Pontos Automatik PT6148-SS001-330 Neu OVP 

w opisie jest napisane, że stan 0 (nieużywany) z dokumentami z pudełkiem, rok 2017 

Wydaje mi się to trochę dziwne, bo pontosy osiągają ceny w sklepach w okolicach 7k a tutaj sprzedaje go za 4 0.0

Czy moje obawy są nieuzasadnione?

Narazie zegarki kupowałem jedynie u autoryzowanych sprzedawców, a jak widzę praktycznie nowy zegarek z takim stosunkiem cen w sklepie i u tego użytkownika to aż żal nie kupić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem. Przez Chrono. Zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez MDCPP
      Wątek w ktorym można opisać swoje doświadczenia z poszczegolnymi sprzedawcami poprzez chrono24. Watek ma na celu ponadto stworzenie listy zaufanych sprzedawcow. Na pierwszy ogien idzie : SPRZEDAWCA PROFESJONALNYIPPUUKISHI inc z Japonii. Czy któryś z Was mial do czynienia z tym sprzedawca? Zamawianie zegarka z Japonii jest bezpieczne ? Macie w tym zakresie pozytywne doświadczenia? 
    • Przez gefreiternemo
      Dzień dobry,
      jak w opisie tematu poproszę o ocenę wiarygodności strony/oferty.
       https://www.chrono24.pl/citizen/eco-drive-radio-clock-cb1070-56e---cb1070-56e--id8040879.htm#buyer-guide
      Interesuje mnie nowy CB1070-56E, więc jakby ktoś ewentualnie znalazł inną wzbudzającą zaufanie ofertę do 420$ ( z przesyłką) lub polską ofertę (ja nie znalazłem nowego egzemplarza z dostępnością).
      A może ktoś zaproponuje/wie o innym zegarku spełniającym poniższe warunki:
      - solar
      - kontrolowany radiowo
      - jak najprostszy design (trzy wskazówki, indeksy)
      - czarna tarcza
      - tytan (ten ostatni warunek nie jest koniecznydo spełnienia)
      Z góry dziękuję za pomoc!
    • Przez KingOdin
      Witam, 
      uprzejmie proszę kogoś z Was o informację, czy zegarek Maurice Lacroix Les Classiques Date LC1117-SS001-330, na który polują od dawna, który jest wystawiony na stronie chrono24 jest oryginalny. Oto link:
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/les-classiques--date-lc1117-ss001-330-neu-ovp--id7600527.htm
       
      Nie stać mnie obecnie żeby wydać prawie 3 tys. - taka cena widnieje w salonach. Natomiast cena w podlinkowanej ofercie mi odpowiada, tylko boję się o ryzyko transakcji. 
       
      Z góry dziękuję za wszelkie informacje  
    • Przez wujek1978
      Cześć,
       
      jestem zainteresowany zakupem tego Maurice Lacroix Pontos S. W Polsce najniższa cena z jaką się spotkałem to 10,5 k. Proszę Was o pomoc w potwierdzeniu autentyczności i podzielenie się opinią o sprzedawcy (jeżeli macie wiedzę). Będę też wdzięczny za opinie dotyczące zakupów za pośrednictwem chrono.24. Link do aukcji poniżej. 
       
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/maurice-lacroix--pontos-s-pt6008-ss002-332--neu--ovp--id7524846.htm
    • Przez Grzechoo21
      Witam
      Znalazłem ciekawego Panerai Luminor Chronograph na chrono24. cena jest dosyc dobra wiec pytanie czy nie jakis walek. Sprzedca jest prywatny wiec chrono24 nie daje zadnej protekcji kupujacego wiec lepiej sie 3 razy zastanowic. 
      Moze ktos zerknac?
      https://www.chrono24.co.uk/panerai/luminor-chrono--id11230041.htm
      dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.