Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rokuto

Pytanie o sklep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu poszukiwałem zegarka wybór padł na orient ray. Nie trudno znaleźć sklep zegarkinareke.pl gdzie cena tego czasomierza jest niska a na stronie nie ma realnych zdjęć co wzbudza lekkie podejrzenia (mimo pozytywnych opini na ceneo) więc tu pojawia się pytanie czy macie jakieś doświadczenie z tym sklepem czy mogę liczyć na oryginał, czy wybrać pewniejsze źródło (jeśli tak to może polecicie jakiś sklep)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu sklepu:

"ABC Multimedia z siedzibą pod adresem ul. Generała Józefa Bema 5, 33-100 Tarnów prowadzi usługi na rzecz spółki WORLD SHOPPING CENTER LTD Company number 09929094 85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom, W1W 7LT. Usługi te to: obsługa i kontakt z klientem, pośrednictwo, zarządzanie marketingiem, pośrednictwo w płatnościach i wysyłce towaru. Firma prowadzi usługi dla spółki na terenie RP."

 

A tak wygląda "siedziba" spółki:

https://www.google.pl/maps/@51.5185871,-0.1420686,3a,47.1y,222.87h,110.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_lBUk-5sfgkMJYv2Xxa2GQ!2e0!7i13312!8i6656

 

Ja bym odpuścił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpuszczam. Dziękuje bardzo za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.