Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slovik84

Orient FET0T002B0 Sun Monn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zamierzam zakupić zegarek Orient model: FET0T002B0 i tu pojawia się pytanie. Na ebayu spokojnie mogę kupić zegarek w okolicach 50% ceny w polskiej dystrybucji, jak myślicie ktoś podrabia tego Orienta, czy aż tak spora obniżka może być wynikiem przeceny? 
Nie mam pojęcia jakie są marże na takich produktach dlatego ciężko mi określić ryzyko, a opis przedmiotu z frazami typu "oryginalne opakowanie" na pewno nie pomaga, dlatego zwracam się do Was o opinię. 


Link do przykładowej aukcji

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalna cena. U nas zwyczajnie drogo. Trzeba się liczyć z cłem i vatem jeszcze.

Tak jak ja kupowałem mojego Stara. Dałem 2 a i taniej by dało radę a w kraju on jest za prawie 3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z ebay czy z Azji w większości są dużo niższe od oficjalnej polskiej dystrybucji.

Sprawdzone sklepy sprzedają oryginalne produkty.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, rewelacyjne wieści w takim razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.