Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Franka

WONDER CHRONO/WONDER INVEST - Patek

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy z drugiego końca Europy chce kupić u w takiej firmie z Warszawy (WONDER CHRONO/WONDER INVEST przy ulicy ul. Jasna 1 ) 

taki zegarek:

 https://www.chrono24.pl/patekphilippe/perpetual-calendar--id7860643.htm.

Nie znam się na tyle żeby zweryfikować ten zegarek - oczywiście trzeba będzie pójść i sprawdzić. Ale zanim to zrobię to pytanie: czy ta firma sprzedaje oryginały?

Ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na pewno oryginalny,ale zapytaj o dokumenty,ponieważ często ta firma jest z tym na bakier.W tej kasie wszystko winno być perfect.Poza tym kontakt z nimi nie wspominam zbyt mile,obcesowy i ze wschodnim akcentem.Ale to wcale nie musi być ujma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem jak takimi zdjęciami można zachęcić kogoś do zakupu. Ta firma pod tym względem to fenomen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Łazowski

Raczej nie polecam. Czekam właśnie aż mój dostawca będzie miał mojego wymarzonego Zenitha co jednak może potrwać jeszcze ze dwa tygodnie. Dlatego jak zobaczyłem że Wonder Chrono ma go na stanie napisałem do nich wiadomość odnośnie zawartości zestawu, gwarancji i ceny gdzie uczciwie powiedziałem że mogę go mieć o 150 euro mniej. Dostałem opowiedź łamaną polszczyzną że żadnych negocjacji i tyle. Żadnej próby poruszenia pozostałych kwestii. Reasumując opinie kolegów pokrywają się z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze miał kontakt z tą firma i moglby sie podzielic wrazeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem od nich kupic IWC kilka miesiecy temu, nie byli w stanie powiedzieć, czy wystawiony zegarek mają faktycznie w ofercie, czy juz sie sprzedał, i w ogóle numer kontaktowy był zdziwiony że mają taki model.

Dla mnie to wygląda, jakby ktoś wykorzystał niemało gotówki, poskupował ze wschodu zegarki z przedziwnych żrodeł, i dał to jakimiś tam chłopakom do sprzedawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ciekawa firma, głowy nie dam bo już dokładnie nie pamiętam, ale to chyba ta firma która zegarków nie ma w Polsce, jak chcesz kupić to sprowadzą. Skąd to ściągają nie wiadomo, ale zegarki są oryginalne, nie słyszałem żeby ktoś trafił na fake.

 

 

Szukali kogoś do pracy kilka miesięcy temu, chyba stwierdzili że dość już sytuacji, gdy mówiąc łamanym zlepkiem języków zniechęcali klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o roleksa exp 2 to odpisali, że niby mają w warszawie do obejrzenia... po czym cena poszła w góre :D

Pozytywnie, że oryginały, na chrono24 nie piszą o podróbkach tylko nie wiem na ile komentarze są prawdziwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.