Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radekglaz

Zegarek niedzielny do 2 tys zł

Niedzielny zegarek ~2 tys zł  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jak w temacie, który byście wybrali i dlaczego?

Zegarek ma być noszony głownie okazjonalnie, powinien się nadać do formalnego stroju typu marynarka, krawat, garnitur... itp., ale fajnie gdyby pasował również do nieco luźniejszego ubioru typu jeans + koszula.

Dobrze gdyby miał jasną tarczę ponieważ większość zegarków jakie mam jest z czarną więc odmiana by się przydała ;)

Budżet powiedzmy w okolicach 2 tys zł choć w przypadku Orisa musiałbym go sporo naciągnąć (cena ok 2,8 tys).

 

f002cbfaae83.jpg

 

7c178c715564.jpg

 

876a622df8b5.jpg

 

6c756ca8b692.jpg

 

W góry dzięki za opinie.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro niedzielny to potrzebna ci data?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wziąłbym Tissota ze względu na jego klasyczną uniwersalność. Będzie ok i do garnituru i do dzinów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam Seiko Cocktail w tym zestawie jaki zaprezentowałes

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ten Seiko co raz bardziej do mnie gada... zwłaszcza, że można go kupić w naprawdę dobrych pieniądzach (z tej czwórki najtańszy)... szkoda, że nie mam go gdzie zobaczyć na żywo.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja postawiłbym na Visodate... Wielce uniwersalny typ, a do tego bardzo porządnie wykonany. No i to uwielbiane przeze mnie pochyłe logo, przywodzący na myśl te starsze i klasyczne zegarki tej marki  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

Fakt, ten też się nada :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Najlepiej od razu do Kolegi @Lincoln Six Echo uderzyć...

Ten ze zdjęcia to już pewnie "swiss made". Ja miałem go w wersji na Miyocie i byłem bardzo zadowolony. Średnica ok. 40 mm, szkło szafirowe, nakładane indeksy, logowana koronka i genialny skórzany pasior "Made in Italy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo uczucia mam mieszane ... technikalia na papierze wyglądają obiecująco, ale nie wiem czy mi się podoba... a skoro nie wiem to pewnie nie bardzo ;) dobrze by było jednak na żywo pomacać...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego Orienta wcześniej... średnio do mnie gada, a poza tym on bardziej casualowy niż elegancki.

 

Oris bardzo fajny, od dawna o nim marzyłem, tylko cena sporo ponad budżet, no i nie wiem czy zdzierżyłbym ryski na pleksi ;)

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris - z jasną tarczą jest super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego Orienta wcześniej... średnio do mnie gada, a poza tym on bardziej casualowy niż elegancki.

 

Oris bardzo fajny, od dawna o nim marzyłem, tylko cena sporo ponad budżet, no i nie wiem czy zdzierżyłbym ryski na pleksi ;)

 

RG

 

Oris to na pewno nie elegant ;) Mniej, niż OS na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certinkę ds1 oglądnij na bransolecie białą na eta2824.Bardzo fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS1 mam ale czarną.

Oris może nie stricte garniturowiec, ale ten karbowany bezel fajnie się mieni i świetnie oddaje światło... myślę, że też by podszedł do garnituru ;) może...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię seiko, ale ten model jest naprawdę bardzo sympatyczny- tyle że trochę grubas jak na kościolowy zegar


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.