Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radekglaz

Zegarek niedzielny do 2 tys zł

Niedzielny zegarek ~2 tys zł  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Magia Swiss Made niestety niektórych zaślepia .

Dlatego bardziej się skłaniam w stronę Seiko ;)

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wskazowka12

Może Hamilton Intra-matic? Według mnie zjada wszystko wymienione na śniadanie. Używki w super stanie trafiają się do 2k, nówki na bazarku, allegro i olx'ach widywałem do 2500pln.

Poziom wykończenia, gra świateł tarczy w połączeniu ze szlifem słonecznym, polerowaną kopertą i wypukłym szafirem a także centralnie ułożona data i spokój na tarczy przez brak sekundnika bez problemu zwróci uwagę proboszcza podczas niedzielnego wypadu do kościoła Smaku dodaje także fakt, że jest to reedycja modelu z lat 60, więc mamy na ręku kawałek historii.

 

Ps. Są różne wersje kolorystyczne zarówno tarczy(jasna, ciemna) jak i koperty(srebrna, złota) oraz różne rozmiary(38mm i 42mm). Model ten występuje na pasku i bransolecie.

 

HAMILTON_INTRA-MATIC_WHOLE1.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd lepiej?

RG

Chyba z Chin , chociaż wiadomo ze made i china to made in china :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór będzie na pewno spośród dwóch prowadzących w tej ankiecie ... Seiko vs Visodate.

Wszystko będzie zależeć od ceny... na chwilę obecną Seiko trochę tańsze bo do wyrwania już za 1.5k, natomiast Visodate to około 1.9k.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak dla mnie, na korzyść Visodate przemawia wypukłe szafirowe szkło. Z kronikarskiego obowiązku warto jednocześnie dodać, że szafir jest bz AR :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji z czarną tarczą to bardzo przeszkadza, ale przy białej tarczy brak AR jest niezauważalny...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też tak uważam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto

Wybrałbym jednak atlantica ale jest trochę dziadkowy jak na młodego człowieka. Dlatego głos poszedł na tissota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal prowadzi Presage, ale tuż za nim Visodate... :) wybór będzie ciężki, ale na pewno właśnie pomiędzy tymi dwoma.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal prowadzi Presage, ale tuż za nim Visodate... :) wybór będzie ciężki, ale na pewno właśnie pomiędzy tymi dwoma.

 

RG

A sprawdzałeś Seiko Presage srpb77 ?

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem, ale chyba wersja limitowana Sakura Fubuki mi się bardziej podoba... muszę zobaczyć na żywo.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję za Seiko... bo jest niedzielny  :D

Na drugim miejscu Tissot.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałęm się sprzedać OS, trochę więcej niż 2000 - ale moim zdaniem warto

 

29498110_10211541483677027_1197306315119


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny ten OS, choć do mnie osobiście taka kolorystyka nie przemawia  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten OS, choć do mnie osobiście taka kolorystyka nie przemawia  :)

 

tyle, że w innych wersjach kolorystycznych już nie robi takiego wrażenia


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle, że w innych wersjach kolorystycznych już nie robi takiego wrażenia

Ten zegarek jest do kupienia nowy za 340 euro. Skąd taka absurdalna cena powyżej 2000 zł? Nawet z opłatami wychodzi dużo taniej.

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-star-classic-291/orient-star-retrograde-sde00003b0-de00003b0-4784.html

 

Ja bym brał jakiegoś OSa lub Seiko w tych pieniądzach. Retrogade w stali jest super lub SPB065 z Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem kolega Rafi pozamiatal stajace tutaj w szranki SEIKO swoim OSem, choc osobiscie postawilbym na wersje na bransolecie.  Z kolekcji Pressage moim faworytem jest z kolei referencja SPB059J1, ale to juz chyba poza zakladanym budzetem.  Oris-super design jak zawsze, ale jesli mechanizm na Sellicie, to pewnie bym odpuscil na rzecz, ktoregos z japonczykow na in-housie (Seiko, OS) Pozdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.