Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yahhoo

Kupiłem zegarek w jomahop

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem 05.03 Seiko w Jomashop. Na paypal do dziś w płatności mam "autoryzacja", żaden mail o wysyłce nie dotarł do mnie. Pisałem do nich w piątek na razie zero odpowiedzi. Ktoś spotkał się z czymś podobnym?

 

Wysłane z komóry przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 05.03 Seiko w Jomashop. Na paypal do dziś w płatności mam "autoryzacja", żaden mail o wysyłce nie dotarł do mnie. Pisałem do nich w piątek na razie zero odpowiedzi. Ktoś spotkał się z czymś podobnym?

 

Wysłane z komóry przy użyciu Tapatalka

Spokojnie. To czasem chwilę trwa. Też tak raz miałem, że minęły dwa tygodnie ponad zanim wysłali.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Czasami cały proces zakupu jest błyskawiczny a czasami trzeba trochę poczekać. Jest weekend i raczej musisz poczekać przynajmniej do poniedziałku zanim status zamówienia się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka jest błyskawiczna jeśli płacisz przez PayPal. W innym przypadku sprawdzają płatność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak, to git, czekam dalej.

 

Wysłane z komóry przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś czekałem 2 msce... a innym razem za 4 dni miałęm zegar


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie dręczy inne pytanie na temat Jomashop, zegarki wszystkie które tam oglądałem miały w opisie: "naprawione" ??!! zwrócił ktoś na to uwagę ? czy faktycznie jest coś na rzeczy czy to tylko ściema żeby nikt nie przyczepił się do niskich cen oferowanych przez nich ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa się wyjaśniła, google błędnie tłumaczy angielski wyraz "fixed" który ma kilka znaczeń w tym: naprawiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj proszę znać jak Cię wyjdzie całość kosztów w porównaniu do tego co zapłaciłbyś normalnie. Sam zastanawiam się nad dziewiczymi zakupami na obcym serwisie

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, co by nowego wątku nie zakładać.

 

Jakie sklepy on-line w USA możecie polecić (oprócz wspomnianego wyżej Jomashop) ?

 

Kroi mi się krótki wyjazd służbowy do USA (Kalifornia). Będę mocno zajęty, więc rozważam zakup online z dostawą do hotelu. Sklep musi być pewny, a realizacja ekspresowa :)

 

Alternatywa, to zakup na lotnisku (San Diego). Ma ktoś doświadczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.