Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Carb0n

Rozterka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym Was prosić o radę.
 
Otóż chciałbym po wakacjach kupić sobie kolejny czasomierz, budżet oceniam na maksymalnie 2-2,5k. Myślałem o vintage Omedze z lat 50-70 szczerze bez większych preferencji, ważny jest dla mnie kształt uszu, taki jak np w Seamastarze 30
WWOMST-1.jpg

 

Jednak zastanawiam się czy uda mi się znaleźć coś ładnego w tych widełkach cenowych, jestem osobą młodą i stwierdzam, że więcej za niego nie jestem w stanie póki co dać. I tu nasuwa się pytanie czy opłaca się próbować czy jednak warto jeszcze poczekać z zakupem kilka lat i kupić perełkę która będzie odpowiednio więcej kosztować?

 

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba odwlekania zakupu o kilka lat, prawdopodobnie skończy się frustracją i ostatecznym zrealizowaniem pierwotnego planu ;) Stare Omegi są za to powszechnie lubiane i zawsze będziesz mógł sprzedać swój egzemplarz, gdy uznasz że nadeszła pora na coś z wyższej półki cenowej. Twój budżet raczej spokojnie pozwoli Ci na zrealizowanie planu, więc według mnie - kupuj, byle ostrożnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz już jakiś stary zegarek? Bo może być rozczarowanie że nie jest prosto z fabryki.

Wintydżowe Omegi to bardzo chodliwy towar. Nawet jak się rozmyślisz to sprzedasz za podobną cenę. Budżet ok jak na naciąg manualny w fajnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam starego zegarka, chyba, że możemy policzyć mojego 10 letniego Casio od komunii  :D  :lol:  nie przeszkadzaja mi rysy na nim, raczej dodaja charakteru. Bardzo dziękuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tonamini
      Cześć wszystkim! 

      Szukałem tego zegarka pod dziesiątkami haseł w google, w końcu się poddałem i stwierdziłem że zapytam tutaj.
       
       


      Dzięki za pomoc!
    • Przez Pawełek1992
      Witam
       
      Mam problem w określeniu dokładnego modelu zegarka "Omega"
       
      Chciałbym wiedzieć z którego roku on pochodzi  i jaką wartość może przedstawiać, "na oko"
       
      Dodaje oczywiście zdjęcia, i z góry dziękuje za pomoc
       
       





    • Przez happyCat
      Witam, mam pytanie w sprawie autentyczności zegarka firmy OMEGA, znalazłem go w szafie ostatnio i chciałbym się dowiedzieć czy jest oryginalny 
       
      pozdrawiam.
       
      <a href=https://zapodaj.net/67f1e94835555.png.html>zegarek1.png</a>
       
      <a href=https://zapodaj.net/498ab80a8aea0.png.html>zegarek2.png</a>
       
      <a href=https://zapodaj.net/afea586b65e73.png.html>zegarek3.png</a>
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.