Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość awi

Nie jest Ok.....cz.2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wywar

Co tu dyskutowac, w normalnym kraju podjezdza dr.hook ,zabiera auto i po sprawie, jest bezpiecznie, jest porzadek, ludzie maja prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Dlaczego osobę chorą na stwardnienie rozsiane, nazywasz przygłupem?

Kurcze, no bez sensu. Wiadomo o co chodzi, po co wplatywac w to chorych na SM. Nie widze w tym nic smiesznego, za to widze czesto mlodych ludzi z perspektywa wozka. Slabe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzik z dziunią zaparkował nowiutkie

Dlaczego młodą, zapewne ładną i zapewne inteligentną Kobietę nazywasz dziunią?

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego młodą, zapewne ładną i zapewne inteligentną Kobietę nazywasz dziunią?

 

Dziunia to pieszczotliwe określenie. Bardzo lubię dziunie. Szanuję także użytkowników BMW, którzy odznaczają się nienaganną kulturą na drodze, kierunkowskazów używają nawet na rondzie i często służą pomocą na drodze innym słabszym użytkownikom dróg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziunia to pieszczotliwe określenie. Bardzo lubię dziunie. Szanuję także użytkowników BMW, którzy odznaczają się nienaganną kulturą na drodze, kierunkowskazów używają nawet na rondzie i często służą pomocą na drodze innym słabszym użytkownikom dróg.

Kupiłeś nowe BMW Marcinie :D gratki, nie pochwaliles się :D

Tak sie teraz zastanawiam a te inteligentne to czym jeżdżą? Land Rover czy tramwaj?

Ps: Forumow Kolega bardzo dobrze znany, pasjonat i zasłużony dla klubu kupił dopiero co nową czwórkę, pewnie parkuje na przejściach tylko i wyłącznie :D muszę mu zwrócić uwagę.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś nowe BMW Marcinie :D gratki, nie pochwaliles się :D

Tak sie teraz zastanawiam a te inteligentne to czym jeżdżą? Land Rover czy tramwaj?

Ps: Forumow Kolega bardzo dobrze znany, pasjonat i zasłużony dla klubu kupił dopiero co nową czwórkę, pewnie parkuje na przejściach tylko i wyłącznie :D muszę mu zwrócić uwagę.

 

Niedoścignione marzenie. Nie stać mnie :-( jestem tylko zazdrosnym obserwatorem. Mam namiastkę niemieckiego auta czyli Gulfa, niestety nie w Tedeji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Najbardziej kulturalny jest kierowca alfy, zazwyczaj jedzie na lawecie... To suchar, wiem, sorry... Ostatnio na moim osiedlu pewna rodzinka podjechala na pizze. Tempa dzida stanela dokladnie na przejsciu. Zwrocilem rodzince uwage, przepraszam ale zatrzymala sie pani dokladnie na przejsciu na co jej tluczek trzymajac dziecko za raczke rzekl: masz jakis problem?!!! Gdybym przechodzil to bym pewnie mial odpowiedzialem i oddalilem sie w swoja strone. Rodzinka oddalila sie do knajpki. Biedny chlop, na pewno frustracja w nim wybuchla, nie dosc, ze ma glupia babe to nawet w niedziele nie moze normalnie zjesc. Koncentrat pomidorowy i wyrob seropodobny. No jak sie nie wk***ic...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kulturalny jest kierowca alfy, zazwyczaj jedzie na lawecie... To suchar, wiem, sorry... Ostatnio na moim osiedlu pewna rodzinka podjechala na pizze. Tempa dzida stanela dokladnie na przejsciu. Zwrocilem rodzince uwage, przepraszam ale zatrzymala sie pani dokladnie na przejsciu na co jej tluczek trzymajac dziecko za raczke rzekl: masz jakis problem?!!! Gdybym przechodzil to bym pewnie mial odpowiedzialem i oddalilem sie w swoja strone. Rodzinka oddalila sie do knajpki. Biedny chlop, na pewno frustracja w nim wybuchla, nie dosc, ze ma glupia babe to nawet w niedziele nie moze normalnie zjesc. Koncentrat pomidorowy i wyrob seropodobny. No jak sie nie wk***ic...?

 

Miał tatuaże patriotyczne ? Jakaś husaria? Wyklęty na piersi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Mamy podobny pkt. widzenia. Nie miał, ci co manifestuja patriotyzm swoim odzieniem zazwyczaj kebab. Nie pizza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest straszna, dzięki polityce, wyrownywaniu szans, pomocy państwa i usilnej wielodzietnosci bez względu na "jakość" człowiek jako jednostka cofa się w rozwoju, nie istnieją już żadne wzniosłe idee czy ludzkie odruchy, uczucia, empatia etc.

Dzisiaj każdy (prawie każdy) ma "wyje..ane" na wszystko i wszystkich.

Ten stan się pogłębia, co bedzie w przyszłośći? Tego nie wiem :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego osobę chorą na stwardnienie rozsiane, nazywasz przygłupem?

Ty tak na serio....bo mnie z kontekstu wynika Straż Miejska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Ja tez nie. Mam tylko cicha nadzieje, ze ten co ma wyjebane, w koncu sie wy***ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał tatuaże patriotyczne ? Jakaś husaria? Wyklęty na piersi?

U mnie często mają '44 pamiętamy plus Polska walcząca i do tego flaga biało czerwona. Nie twierdzę, że to reguła ale pewien stereotyp, choć bywają gorsi tacy co nie mają pojęcia co to takiego też bywają.

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest straszna, dzięki polityce, wyrownywaniu szans, pomocy państwa i usilnej wielodzietnosci bez względu na "jakość" człowiek jako jednostka cofa się w rozwoju, nie istnieją już żadne wzniosłe idee czy ludzkie odruchy, uczucia, empatia etc.

Dzisiaj każdy (prawie każdy) ma "wyje..ane" na wszystko i wszystkich.

Ten stan się pogłębia, co bedzie w przyszłośći? Tego nie wiem :)

 

Staruszek to jednak dobry wybór nicka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek to jednak dobry wybór nicka :D

Zobacz ile lat temu :D

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu, daleko poza krajem w cieplejszych rejonach europy szedłem uliczką nadmorską a przede mną rodzice i mały synek, który szedł samym środkiem i miał wyje.. ane na wszystko, nie zszedlem mu z drogi, więc otarł się o mnie i jakaś zabawka mu upadła. Zdążyłem odejść kilka kroków a to dziecko krzyczy w moją stronę po polsku "Ty uważaj!!!" Olałem temat ale niesmak pozostał :D

Czy jestem stary? Za moich czasów... jakie to ma dzisiaj znaczenie...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na serio....bo mnie z kontekstu wynika Straż Miejska...

 

Ja to odebrałem jako Spółdzielczość Mleczarska.

Kilka tygodni temu, daleko poza krajem w cieplejszych rejonach europy szedłem uliczką nadmorską a przede mną rodzice i mały synek, który szedł samym środkiem i miał wyje.. ane na wszystko, nie zszedlem mu z drogi, więc otarł się o mnie i jakaś zabawka mu upadła. Zdążyłem odejść kilka kroków a to dziecko krzyczy w moją stronę po polsku "Ty uważaj!!!" Olałem temat ale niesmak pozostał :D

Czy jestem stary? Za moich czasów... jakie to ma dzisiaj znaczenie...

 Było kopnąć bachora. Bo na naukę rodziców już za późno...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kulturalny jest kierowca alfy, zazwyczaj jedzie na lawecie... To suchar, wiem, sorry... Ostatnio na moim osiedlu pewna rodzinka podjechala na pizze. Tempa dzida stanela dokladnie na przejsciu.

Trzeba było skorzystać z przejścia dokładnie w miejscu gdzie stał rzeczony wóz.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum? Dajcie spokój, wiadomo że chodziło o Sea Mastera tylko niedopowiedziane było z jaką tarczą.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chodziło o to SM z BDSM?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chodziło o to SM z BDSM?

Gustawie musisz filmik wrzucić :D jak znam Twoje filmiki na pewno będzie dobry :D

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest straszna, dzięki polityce, wyrownywaniu szans, pomocy państwa i usilnej wielodzietnosci bez względu na "jakość" człowiek jako jednostka cofa się w rozwoju, nie istnieją już żadne wzniosłe idee czy ludzkie odruchy, uczucia, empatia etc.

Dzisiaj każdy (prawie każdy) ma "wyje..ane" na wszystko i wszystkich.

Ten stan się pogłębia, co bedzie w przyszłośći? Tego nie wiem :)

 

To co zawsze następuje w takich wypadkach, czyli upadek Imperium Romanum...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chodziło o to SM z BDSM?

 

Nie chciałbym przenosić danych z Twojego komputera przed re-instalką systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.