Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Chopard Mille Miglia Racing Colours – Basel 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Motoryzacyjno-zegarmistrzowski związek Mille Miglia i manufaktury Chopard trwa już pełne trzy dekady. Jubileusz uczczony zostanie serią limitowanych chronografów MM w pięciu bardzo wyścigowych kolorach cyferblatów.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam zegarka z zacięciem motoryzacyjnym i mocno myślę nad Chopard ale coś w nich jest takiego , że nie mogę się do nich przekonać ...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racing Green jest świetny.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam zegarka z zacięciem motoryzacyjnym i mocno myślę nad Chopard ale coś w nich jest takiego , że nie mogę się do nich przekonać ...  

Co nie pasuje ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam zegarka z zacięciem motoryzacyjnym i mocno myślę nad Chopard ale coś w nich jest takiego , że nie mogę się do nich przekonać ...

Jeśli szukasz czegoś z zacięciem motoryzacyjnym to trudno szukać czegoś ciekawszego w tej półce cenowej.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz czegoś z zacięciem motoryzacyjnym to trudno szukać czegoś ciekawszego w tej półce cenowej.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

No...cenowo to pułap Taga a tam też są ikony sportu. Chopard ma własny styl, bardzo lubię ta markę. Te powyżej są dopracowane stylistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...cenowo to pułap Taga a tam też są ikony sportu. Chopard ma własny styl, bardzo lubię ta markę. Te powyżej są dopracowane stylistycznie.

Zdecydowanie mniej oklepane od Taga :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie pasuje ?

 

sam nie wiem , już parę razy chciałem kupić ale jak zakładałem na nadgarstek to ... hmm finalnie kupowałem coś innego  <_<  

Tag odpada dla mnie zdeeecydowannie za bardzo oklepany i masowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.