Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gałczi

Vratislavia Conceptum Rapide s.12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Strasznie spodobał mi się aktualny projekt Vratislavi i chciałem zapytać o opinie na temat wcześniejszych odsłon tego zegarka. Czy te zegarki są warte swojej ceny? To w końcu kwarc i trochę mnie to boli, ale za chronograf w automacie zapłacę oczywiście co najmniej 5x tyle. Wiem, że to projekt kogoś z forum i jest obszerny temat o tych zegarkach, ale chcę również zapytać, czy znacie jakieś alternatywy dla tego modelu w cenie <1k. Chodzi mi o sportowy charakter w czerni (bezel, tarcza). Proszę o wasze opinie i ewentualne alternatywy, aby wybór był jasny i oczywisty, że Vratislavia w tej cenie i designie króluje:D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zegarki zdecydowanie warte są swojej cenym. W ramach alternatywy można poszukać czegoś od Seiko/Citizena, choć raczej b z szkła szafirowego, któte jestnwe Vratce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, ale mi chodziło o konkrety:) Seiko/ Citizen to wiadomy wybór przy tej kwocie tylko konkretne modele mnie interesują:) od razu mowię, ze nie divery bo mam skxa pepsi, ale wlasnie chciałem cos sportowego w czerni, żeby drugiego divera nie kupować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jrśli chodzi o SEIKO, to przykładowo: SSC497P1, SKS527P1 czy SSB269P1...

Choć ja osobiście i tak zdecydowałbym się na to chrono od Vratislavii ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko kompletnie nie wpasowuje sie w stylistykę. Chyba jednak wybór padnie na Vratislavie:) ten design, szafirowe szkło i sentyment do miasta zadecydował. Dzięki za utwierdzenie mnie w fakcie, ze to dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja miałem kiedyś chrononz serii 3, a więc wcześnijszej i złego słowa o nim nie powiem. Myślę, że będziesz zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.