Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość liscak

Zegarek dla ascety do 1200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość liscak

Hej,

 

szukam zegarka z prostym/ascetycznym wzorem tarczy do ubioru eleganckiego/casual, byle nie w stylu Bambino, SARB i LeLocle, Curator czyli to co w zegarkach pod ubiór bardziej formalny się często poleca. Może jest coś co może być alternatywą, z ciekawą fakturą tarczy, koniecznie ze szkłem szafirowym. Do tej pory faworytem jest Orient Star Classic SAF02002B, nie ma szafiru, ale sporo innych zalet.

 

Posumowanie:

-tarcza czarna, grafitowa itp.

-wymiary koperty mniej niż 40 mm

-szkło szafirowe

-na bransolecie

-najlepiej mechanik, a jeśli kwarc to może jakiś ciekawy Citizen z eco drive (np. jak CA0021-53E, byle był mniejszy)

 

Budżet do 1200 zł, chociaż jak znajde coś super to kupię jak zaoszczędzę. Zwyczajowo pod garnitur noszę zegarek radziecki, więc grubość w poszukiwanym casualowym nie musi być jak pod mankiet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał jakiegoś staruszka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

No właśnie tylko jakiego. Z ZSRR już mam, a poza tym staruszki mają pleksi. OS z tarczą karbon ciekawy, ten jasny powyżej szkoda, że jasny;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Gdyby Hamilton z bazarku miał wskazówkę sekundową byłby zdecydowanym faworytem:) Póki co kupiłem SKX007, kiedyś musiało się to stać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Bond nosił podobnego :).Tak się złożyło, że będąc w Warszawie dwa dni temu przymierzyłem Orient Stara SAF02002B i Bambino i czar prysł. Bambino trochę za duży na mą watłą łapę. OS ładny, ale jednak tylko ładny, to nie to. Szafiru mu brak, bransa blaszkowata. Szczerze prawie jak w Wostoku Neptunie, to już w Mako lepsza. No ale stąd cena rozumiem, nie można mieć wszystkiego. SKX kupiony, teraz oszczędzanie na coś nowego, a do jesieni daleko więc może nazbieram jak nie nakupuję kolejnych diverów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! I zapewne zmieściłeś się w założonej kwocie /moje propozycje cenowe ją przekraczały/. Hamiltona z bazarku sam bym przytulił /atrakcyjna cena!/ ale budżet się "nie styka", zresztą szybko znalazł nowego właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garnitura jak sie patrzy ha ha

:)

Ogólnie dobry zegarek.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.