Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny... ALe... co Ty czytasz???!!!

:blink:

Różnie ludzie szukają inspiracji

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czułem, że będzie takie pytanie. To książka dziewczyny, była pierwsza pod ręką :D

"Ostatni list od kochanka" - Jojo Moyes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pasek robiony, czy kupowany? Fajna faktura tej skórki


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek kupowany, po miesiącu wygląda na trwały. Moge podrzucić link na pw jak będziesz chciał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek kupowany, po miesiącu wygląda na trwały. Moge podrzucić link na pw jak będziesz chciał ;)

Poproszę


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te współczesne Amfibie są atrakcyjne pod względem możliwości modowania. Zakochałem się w tych z żółtymi bezelami, szkoda, że wakacje mijają, bo jakbym miał wymieniać bezel (wiem, że pytałem tutaj, czy ktoś nie ma jakiegoś na zbyciu, ale jakoś się rozmyło), to ten żółty ma chyba największą siłę rażenia, jeśli chodzi o zmianę stylu zegarka. Choć teraz wróciłem do oryginalnego bezela (nie na foto), to zacząłem kombinować z paskami z brezentu, tak, żeby nadać mojemu egzemplarzowi bardziej surowy wygląd.

 

Zajawka:

786e7a1bc6bbc1bbb49c8799e4c636b2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyłem, do zdjęcia była krótsza część nie przeszyta, bo zastanawiałem się jak będzie lepiej wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Fajny efekt końcowy :)

 

 

 

Świetny pomysł na pasek, taki materiał będzie dobrze pasował do charakteru Amfibii ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Do pływania zmieniam na czarną gumę, ale zdjęcia jeszcze nie zrobiłem. Do tego zmatowiłem całą kopertę.

(...)

:)

 

Zdjęcie przed:

Zdjęcie po:

I zdjęcie bezela:

 

 

A jak jest ze szczelnością takiego zegarka po przeróbkach. Nie ma co się bać, że dostanie się do środka woda?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze szczelnością takiego zegarka po przeróbkach. Nie ma co się bać, że dostanie się do środka woda?

Raczej zmian nie będzie. Szkiełko uszczelniane jest pierścieniem i je się jedynie wciska, a reszta uszczelek standardowa - pod dekielkiem i koronką


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to i ja pokażę :D Co się namęczyłem z tym bezelem to tylko kolega dodge66 wie :D Koniec końców koperta porysowana, bezel pogięty ale siedzi i działa :) W jakimś wolnym czasie założę nową tarczę, jednak czy amfibia to przeżyje tego nikt nie wie...:D

 

43547301814_a4cbfb7883_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo nie było, ale efekt jest kapitalny, szczególnie z tym paskiem :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny efekt końcowy :)

 

Dzięki :)

 

A jak jest ze szczelnością takiego zegarka po przeróbkach. Nie ma co się bać, że dostanie się do środka woda?

 

Tak jak kolega mkoch napisał, nic na szczelności zegarek nie traci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być OK, w amfibiach uszczelka to nie oring, uszczelka jest dociskana deklem i pierścieniem. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowy koszyk mechanizmu i przeszklony dekielek zamontowany :D

 

M9XNyLm.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka beczka mi się złożyła... automat "SU" w nowych szatach .Kawał koperty ale o dziwo wygodnie się nosi.post-63389-1535309742,0232_thumb.jpgpost-63389-1535309762,1505_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zmian nie będzie. Szkiełko uszczelniane jest pierścieniem i je się jedynie wciska, a reszta uszczelek standardowa - pod dekielkiem i koronką

- - -

Dzięki :)

 

 

Tak jak kolega mkoch napisał, nic na szczelności zegarek nie traci ;)

 

Dzięki za info, czyli takie przeróbki są bezpieczne dla zegarka.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Drodzy koledzy i koleżanki, jako, że wpadłem w szał modowania zastanawiam się gdzie zaopatrujecie się w części do modowania. W internecie jest trochę sklepów ale wiadomo, że produkt produktowi nie równy. Szukam dobrej jakości bezela, ale jeśli macie inne sprawdzone sklepy/produkty to chętnie przyjmę. 

 

Wiem o:

 

meranom.com - oryginalne części 

 

https://one-second-closer.com - ma ktoś może ? 

 

mam bezel od sprzedawcy z ebay - roytone ale jest on "karbowany" tylko w części. 

 

Czy ktoś ma doświadczenia i podzielił by się swoim źródłem i fotkami ? Chętnie niebiesko czarny bym przyjął 

 

0c9c6bc2cfbc2.jpg

Edytowane przez mioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mioo

Wymieniłeś dwa wiodące, kupuj i testuj. Ja mam czarny z Meranomu, miałem też żółty ale poszedł do ludzi.

 

cc22a945bd2668b183a0bc73dd92dd78.jpg   

 

320e1fa1554ce72ccb2cb6a2ab8cd32a.jpg

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzień dobry. Drodzy koledzy i koleżanki, jako, że wpadłem w szał modowania zastanawiam się gdzie zaopatrujecie się w części do modowania. W internecie jest trochę sklepów ale wiadomo, że produkt produktowi nie równy. Szukam dobrej jakości bezela, ale jeśli macie inne sprawdzone sklepy/produkty to chętnie przyjmę.

 

Wiem o:

 

meranom.com - oryginalne części

 

https://one-second-closer.com - ma ktoś może ?

 

mam bezel od sprzedawcy z ebay - roytone ale jest on "karbowany" tylko w części.

 

Czy ktoś ma doświadczenia i podzielił by się swoim źródłem i fotkami ? Chętnie niebiesko czarny bym przyjął

 

 

Mam czarny z Meranom, taki jak pokazał Kolega 4palce, jakby co

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czarny z Meranom, taki jak pokazał Kolega 4palce, jakby co

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 strzelisz foto z boku ? pod kątem do koperty ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.