Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi o wymianę na sygnowaną B? Przesyłka za free bodajże od 20 baksów, ale bardziej opłacalny jest zakup w rublach kartą Revolut.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o wymianę na sygnowaną B? Przesyłka za free bodajże od 20 baksów, ale bardziej opłacalny jest zakup w rublach kartą Revolut.

No i ta z В jest stalowa

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przez paypala nie moge zrobic na meranom zakupow w rublach?

 

Możesz, ale zapewne kilkukrotnie zapłacisz spread. Ze złotówek, na dolary, z dolarów na ruble. Przy płatności Revolutem te opłaty są minimalne, masz przy tym pełną kontrolę nad wydatkami.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paypal przeliczy tylko raz. Z rubli na złotówki (o ile konto paypalowe ma główną walutę PLN). Oczywiście przeliczą to po swoim niezbyt korzystnym kursie, ale i tak wychodzi taniej niż zakupy rozliczane w meranomie za $. Ostatnio właśnie tak płaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paypal przeliczy tylko raz. Z rubli na złotówki (o ile konto paypalowe ma główną walutę PLN). Oczywiście przeliczą to po swoim niezbyt korzystnym kursie, ale i tak wychodzi taniej niż zakupy rozliczane w meranomie za $. Ostatnio właśnie tak płaciłem.

Ja płacę normalnie visą, kurs lepszy, problemów nigdy nie było

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i ta z В jest stalowa

A ta fabryczna to z czego jest wykonana? Chciałbym sygnowaną, ale przeglądałem teraz meranom i z literką "B" dla mojej koperty nie ma ️ Jeszcze tydzień temu była dostępna. Jest tylko zwykła stalowa. Nie wiem czy warto zmieniać.

 

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabryczna podobno jest mosiężna i pokryta stalową blaszką

post-76033-0-08242800-1539097432_thumb.jpg

Edytowane przez Obik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Trochę odkopię temat...

 

B1ehII9.jpg

y9Tw1aU.jpg

 

Pasek od Mateusza wymiata! :wub:

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne fotki.

Paski Mateusza mam już cztery, a dwa się szyją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo bardziej się błyszczy i przejścia pomiędzy kolorami są subtelniejsze.

Czym robione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minipalnikiem gazowym do lutowania. Oczywiście, wcześniej usunąłem farbę (chemicznie). Muszę kupić jeszcze ze 2 bezele i poeksperymentować z temperaturą, bo od niej zależy kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, zainteresowałem się ostatnio vostok amphibiami dzięki waszym zdjęciom w różnych miejscach forum. być może znalazłem drugą zajawkę po brązie. zacząłem od zakupu zegarka, który jest w drodze i chciałbym go oczywiście jakoś przemodelować. mam pytanie dla mnie podstawowe, dla was być może idiotyczne (ale nie mam żadnego doświadczenia w modach zegarków).

jesli w sklepach z częściami do vostoków (tarcza, wskazówki, bezel itp) piszą że jest to do vostok amphibia to będzie pasować do każdego modelu koperty, czy są jakieś niuanse na które trzeba zwrócić uwagę.

jedxie do mnie zegarek w kopercie z serii 090 i chciałbym wymienić mu tarczę, wskazówki, i insert bezela, bo sam bezel jest już dokładany i powinien mi pasować.

głównie chodzi mi o wymiar tarcz i wskazówki. 

może macie jakieś wskazówki


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Meranom są opisy co do czego. Jak gdzie indziej to nie wiem, ale pewnie podobnie.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Warto dopytać sprzedającego czy do danej koperty pasuje tarcza, dekiel czy wskazówki. Na Meranom bardzo szubko odpowiadają, myślę, że każdy sprzedawca na ebay również doradzi Ci co masz kupić do swojej Amfy!

Jak już zaczniesz koniecznie pochwal się tym co udało Ci się zdobić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy.

chwilkę to potrwa. dziś będzie zegar. w łykend zajmę się zamówieniem części. jak już będę miał wszystko chyba skorzystam z usług zegarmistrza, bo sam nigdy nie robiłem takich "operacji na otwartym sercu" i mam wielkiego pietra :blink:


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeśli z Meranom zamawiasz to może potrwać bardzo długo ;)

 

Co do montażu, jeśli nie masz narzędzi i nigdy tego nie robiłeś to szkoda testować no nowym zegarku. Zegarmistrz zrobi to za naprawdę niewielkie pieniądze, tylko zwróć uwagę, żeby tarczy przypadkiem nie porysował..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć takie tarcze?  ^_^

 

Poszukuję takiej tarczy od początku zabawy z Amfibiami  :D Niestety na rynku pojawiają się niezwykle rzadko i momentalnie znikają - Meranom wypuścił bardzo krótką serię z kanapkową tarczą. Jakiś czas temu na WUS była dyskusja o wznowieniu tej edycji, ale do tej pory cisza w temacie...

 

Kanapka i wersja z nakładanymi indeksami :wub:

 

ddYeqLh.jpg

 

Vostok-Amphibian-2415-090620B-3-max-900.

 

Vostok-Amphibian-2415-090621B-4-max-900.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinn-fibia wyszła :D

kFHWaWh.jpg

n32yRgV.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Sinn-fibia wyszła :D

 

 

 

Fajnie Ci wychodzą te amfy! :wub:

Ja się zbieram do czegoś i jakoś czasu znaleźć nie mogę i pewnie nie prędko znajdę teraz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.