Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

No i ostatni trzeci etap. Wymiana koronki. Dwa pierwsze etapy robiłem sam. Trzeci u zegarmistrza, aby ją nasmarować.

 

post-100864-0-32193900-1574100026_thumb.jpg

A tak wygląda bezel gdy wpada z turkusu w czarny.

post-100864-0-89083500-1574100186_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykręciłem się niedawno i już się uzbierało kilka ;) jedna ze ślicznotek

post-60652-0-72952900-1575400005_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Kolor niby ten sam, ale potrafi nawet wpadać w czarny w zależności od intensywności światła. Nawet fajny to efekt. Twoje Amfibie także bardzo dobrze zestrojone i super fotki jak z jakiegoś katalogu.

 

Dzięki  ^_^ Faktycznie bezel ciekawie gra światłem, fajny SubaDude z tego wyszedł :)

 

 

Obie Amfy są super :wub:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie Amfy są super :wub:

Dzięki. Pierwotnie ta 710 ze srebrną tarczą była w kopercie 120. Foto poniżej. Na próbę przełożyłem do koperty 710 i zostało. Teraz mnie kusi żeby wrócić do 120 ;)

post-60652-0-44876300-1575641827_thumb.jpeg

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktos w najblizszym czasie bedzie cos zamawial z meranom ? Nie mam tych paypali itd :) a dekielki i koronke chcialem zamowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TPR4eMi.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge66, czym Ty robisz zdjęcia? Kamerą telewizyjną? Jak w produkcjach BBC sir Davida Attenborough, widać wszystkie szczegóły i jeszcze szczegóły szczegółów. Zadoszczę. Chapeau bas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Koledzy czy ktos w najblizszym czasie bedzie cos zamawial z meranom ? Nie mam tych paypali itd :) a dekielki i koronke chcialem zamowic.

Nie potrzebujesz żadnych paypali. Płacisz karą, jest to obecnie najbezpieczniejsza forma płatności. Waluta rubel, najkorzystniejszy kurs walutowy. Do ceny dolicz 3,5% za przewalutowanie złotówki na rubla. Wszystko proste i bezpieczne. Jak coś nie kaman to pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge66, czym Ty robisz zdjęcia? Kamerą telewizyjną? Jak w produkcjach BBC sir Davida Attenborough, widać wszystkie szczegóły i jeszcze szczegóły szczegółów. Zadoszczę. Chapeau bas!

Dzięki za komplement  :D Używam leciwego już bezlusterkowca - Samsunga NX300 :)

 

 

Dostał nowe życie, do tego idealnie dobrałeś pasek ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał nowe życie, do tego idealnie dobrałeś pasek ;)

 

Dodatkowo zyskał 14 kamieni na tarczy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paskiem ładnie się zgrał, typowo militarny set.

Kamieni nigdy za wiele ;) staram się o tym nie myśleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda moje modyfikacje miały być zakończone :), ale jednak postanowiłem wymienić pasek na coś bardziej trwałego i mniej odparzającego nadgarstek. Bransoleta z pełnych ogniw a nie blaszek, które mi się rozginały. Teraz jakość bransolety idzie w parze z zegarkiem.

post-100864-0-93821300-1579803330_thumb.jpg

post-100864-0-24834500-1579803354_thumb.jpg

post-100864-0-05838600-1579803394_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło, tylko nie nurkuj z nim bo zadziała jak balast.

Dzięki, teraz ma +56 gram. Całość waży 138 g., nie jest najgorzej. Bransoleta jest na prawdę wygodna i nie wyrywa kudłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie tarczę scubadude zainstalować. Leży i czeka aż zamówienia dotrą, wtedy będę kombinował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ta amfibia świetna, a zdjęcie jak zwykle niczego sobie. 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Delikatna zmiana, przygotowany na wiosnę.

Miłego używania. Gratuluję ciekawego modelu 170. Gdybym dziś kupował też bym rozważał jego zakup

Edytowane przez Bald8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej zamówić jaka forma płatności? meranom.com, czy komandirskie.com warto zauważyć, że na meranom jakieś braki mają w częściach do modów. Jak to jest w WERach, jakie są koszty jeśli wpadnie do UC?

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gizmo77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej zamówić jaka forma płatności? meranom.com, czy komandirskie.com warto zauważyć, że na meranom jakieś braki mają w częściach do modów. Jak to jest w WERach, jakie są koszty jeśli wpadnie do UC?

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Zawsze kupowałem na meranom. Płaciłem kartą w rublach - w tej walucie lepsze ceny. Jeśli czegoś nie było na stanie to robiłem preorder i po około tygodniu - dwóch części się znajdywały, wysyłali wszystko na raz. Dymitri nie pisze prawdy na deklaracji celnej k dotychczas ani razu nie zdarzyło mi się zapłacić dodatkowo, trzeba się liczyć z 23% VAT i około 3% cła. I koszta odprawy celnej których nie znam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ciężko mówić tu o modowaniu samego zegarka. Ten model ma wyjątkowo niewdzieczną kopertę, przez którą większość użytkowników zmuszona jest go nosić na najgorszej bransolecie, jaką kiedykolwiek wymyślono. W zasadzie na wyrobie bransoletopodobnym. I tu pojawia się problem. Jak to zmienić? Bransolet alternatywnych nie ma, a zrobienia paska nie bardzo chce się ktokolwiek podjąć. Więc pozostaje zakup paska tradycyjnego i kombinowanie że skalpelem...

Jak dla mnie, efekt przerósł oczekiwania.

No i w sumie to chyba najszerszy pasek spotykany w starych ruskich. Całe 24mm! :)

post-110583-0-98977000-1584179473_thumb.jpg

post-110583-0-76747800-1584179766_thumb.jpg

post-110583-0-87791500-1584179831_thumb.jpg

post-110583-0-73102200-1584180343_thumb.jpg

post-110583-0-73996700-1584180624_thumb.jpg

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.