Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
11 minut temu, szalek napisał:

Obie fajne, choć do mnie bardziej gada 170. Ta druga to 420 na moje oko.

U mnie takie zabawy ;)

 

Powiem Ci, że w obu się machnąłem - pierwsza to 150, a druga 420 :D :D

 

Poza 710 (którą pokazywał ostatnio Brat) idzie do mnie jeszcze kompletny korpus z bezelem i stalową koronką komandira 650 - tak że modzenia ciąg dalszy. Muszę do niego dokupić fajną tarczę i werk 2415 (spierdzieliłem jeden nowy, bo podczas smarowania upadł mi na podłogę balans i poplątał się włos, szlaggggg)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE 150, 710  i 170 na moje oko są prawie identyczne 

też zacząłem kupować same koperty, już druga 150ka do mnie idzie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie całkiem odpicowany, ale dzięki temu wątkowi idzie w tym kierunku ...

spacer.png

 

 

Przy okazji, czy ktoś tutaj podjąłby się odpłatnie wstawienia szkiełka/plexi do dekielka wysłużonego Zima?

Może to i jest przerost formy nad treścią, ale taką mam fanaberię :)

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej beczki,co bardziej polecacie do komandirów,bransolete czy pasek?Mam kilka gołych komandirów z 80 i 90 lat i się zastanawiam,czy dokupić używki bransolet z epoki czy dać nowe paski,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeśli chcesz to nosić to IMO pasek. Dla mnie te bransolety to z puszek po piwie, strasznie tandetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kwiatek napisał:

Jeśli chcesz to nosić to IMO pasek. Dla mnie te bransolety to z puszek po piwie, strasznie tandetne.

 

Ewentualnie na lato można dokupić współczesne bransolety od amfibii, np od koperty 120, 420 lub 060. Szału nie robią ale są o wiele wiele lepsze od tych z epoki


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mkoch napisał:

 

Ewentualnie na lato można dokupić współczesne bransolety od amfibii, np od koperty 120, 420 lub 060. Szału nie robią ale są o wiele wiele lepsze od tych z epoki

W zasadzie te współczesne bransolety faktycznie wyglądają o niebo lepiej niż te z czasów CCCP,no chyba że starsza bransoleta będzie stanowiła niejako komplet z epoki dla zegarka,pewnie i są swego rodzaju tradycjonaliści którzy lubią nośic starsze puszki po piwie do zegarków,ale to rzecz gustu uważam-Ja przykładowo zegarek noszę dla siebie a nie dla ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Irek1970 napisał:

Panowie pytanie z innej beczki,co bardziej polecacie do komandirów,bransolete czy pasek?Mam kilka gołych komandirów z 80 i 90 lat i się zastanawiam,czy dokupić używki bransolet z epoki czy dać nowe paski,pozdrawiam.

 

Do Komandirów to można się też zastanowić nad nato, pasują tak samo dobrze jak do Amfibii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, art_69 napisał:

 

Do Komandirów to można się też zastanowić nad nato, pasują tak samo dobrze jak do Amfibii.

Mogłoby się nawet dobrze prezentować,w -tu przykład z internetu,warto pomyśleć.

Screenshot_2013.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam Amfibię 110 z niebieską tarczą i chciałem do niej bezel PEPSI , dekiel przeszklony oraz koronkę z logo, szukałem na meranom ale od jakiegoś czasu wszystko jest niedostępne :(

Na allegro znalazłem przeszklony dekiel ale z małym "okienkiem" a interesuje mnie ten z dużym szkłem.

Gdzie jeszcze szukać tych częsci? Macie jakieś pomysły - sprawdzone sklepy?

Może ktoś chce sprzedać coś z wyżej wymienionych?

Będę wdzięczny za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pogoda88 napisał:

Panowie, mam Amfibię 110 z niebieską tarczą i chciałem do niej bezel PEPSI , dekiel przeszklony oraz koronkę z logo, szukałem na meranom ale od jakiegoś czasu wszystko jest niedostępne :(

Na allegro znalazłem przeszklony dekiel ale z małym "okienkiem" a interesuje mnie ten z dużym szkłem.

Gdzie jeszcze szukać tych częsci? Macie jakieś pomysły - sprawdzone sklepy?

Może ktoś chce sprzedać coś z wyżej wymienionych?

Będę wdzięczny za rady.

 

Komandirskie.com

Często odnawiają asortyment ale co atrakcyjniejsze rzeczy rozchodzą się w parę minut. Trzeba ustawić powiadomienia. Dostawa około miesiąca 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły klamory z komandirskie.com i zrobiłem taki delikatny modzik, czyli jedynie wymiana bezela, bo reszta oryginalna (model 710512). Złote wskazówki i taki też pierścień uszczelniający dobrze grają z kolorem bezela. Myślałem, że bezel będzie za wąski ale jest w punkt. Pasuje mi :)

 

IMG_20200710_175527.jpg

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Irek1970 napisał:

Ile czasu szła przesyłka z Tatarstanu?

 

Równo miesiąc


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2020 o 21:16, mkoch napisał:

 

To są rodzaje kopert, takie oznaczenie producenta

 

b476f2d298f6a214ed89830ff3e3431c.jpg

 

Czym się różnią koperty 650 od 670?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, art_69 napisał:

 

Czym się różnią koperty 650 od 670?

 

650 są szczotkowane i przeznaczone głownie do komandirskich (chociaż chyba amfibie se też są w tych kopertach). 670 są polerowane i w nich są amfibie classic


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mkoch napisał:

Przyszły klamory z komandirskie.com i zrobiłem taki delikatny modzik, czyli jedynie wymiana bezela, bo reszta oryginalna (model 710512). Złote wskazówki i taki też pierścień uszczelniający dobrze grają z kolorem bezela. Myślałem, że bezel będzie za wąski ale jest w punkt. Pasuje mi :)

Super ten bezel, na fotkach w sklepie wygląda słabo, szkoda, że nie wziąłem. Teraz muszę zrobić nowe zamówienie. 

Też mam taka samą 710, ale bezel mam bez złoceń. Nie byłem do tego zestawu przekonany, ale ten złoty pierścień i wskazówki prezentują się lepiej niż te srebrne. Mam obie wersje jak poniżej 710 i 150 MOD 8B85401A-19E6-49D5-A054-0AF157BAA01D.thumb.jpeg.2bb22bbf93c3c8e97aa6c3a335c9bb55.jpeg6E9072CA-4A2A-4D2D-B593-0CCFE9797F1C.thumb.jpeg.4e6cfe20eef52332730d8315c5a72a2b.jpeg

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mkoch napisał:

 

650 są szczotkowane i przeznaczone głownie do komandirskich (chociaż chyba amfibie se też są w tych kopertach). 670 są polerowane i w nich są amfibie classic

 

Teraz rozumiem, bo analizowałem rysunek i nie widziałem różnic.

Rozumiem, że obie koperty są stalowe, bo kiedyś Komandirskie były tylko w chromie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, art_69 napisał:

 

Teraz rozumiem, bo analizowałem rysunek i nie widziałem różnic.

Rozumiem, że obie koperty są stalowe, bo kiedyś Komandirskie były tylko w chromie.

 

Tak, stalowe.

Chromowane są jedynie najtańsze komandiry classic, te "odpustowe" ;)

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mkoch napisał:

 

Tak, stalowe.

Chromowane są jedynie najtańsze komandiry classic, te "odpustowe" ;)

 

Te koperty co w tej chwili produkują pokrywają się z tymi co kiedyś były? Czy maja takie same wymiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, mkoch napisał:

 

Tak, stalowe.

Chromowane są jedynie najtańsze komandiry classic, te "odpustowe" ;)

 

Ale po zdjęciu chromu jest koperta z mosiądzu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek w końcu dotarł:

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Teraz jeszcze tylko muszę jakoś zdobyć mosiężną koronkę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka przyszła, chyba jednak koperta będzie do wzięcia 1471D1B5-7F05-4900-9E71-F6080126C90C.thumb.jpeg.7a30cfe9f9de91ad4b2c9c67d6ebc54f.jpegDA1959F1-9394-451A-B349-4F9C4A5DCEE7.thumb.jpeg.4bc0c4846eb7c150c10f4bbda2181f55.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.