Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

Co to cisza taka? Nikt nic nie ma do pokazania, niemożliwe. U mnie taka kompozycja.

 

ADBDE74F-7EE3-45CB-877B-69D1B2789E98.thumb.jpeg.95401d8d838f5227116f90923293928c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2020 o 09:37, szalek napisał:

Co to cisza taka? Nikt nic nie ma do pokazania, niemożliwe. U mnie taka kompozycja.

 

ADBDE74F-7EE3-45CB-877B-69D1B2789E98.thumb.jpeg.95401d8d838f5227116f90923293928c.jpeg

 

Super. Wkładka bezela aluminium czy akryl? Bo sam się zastanawiam nad ożywieniem swojej amfibki

 

Edytowane przez MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MichTheOne napisał:

 

Super. Wkładka bezela aluminium czy akryl? Bo sam się zastanawiam nad ożywieniem swojej amfibki

 

Ten jest aluminium. Nie wiem jaką Amfibię chcesz ożywić ale zielony akryl akurat sprzedaję na bazarku 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak udało im się przekonać Murrey'a, ale na Meranomie pojawił się dekielek z podobizną Zissou! :D

https://meranom.com/en/amphibian-classic/casebacks/vostok-watch-amphibia-caseback-zissou.html

 

Amphibia_Case-back_Zissou-01-1800x1800.j

 

Gdyby ktoś nie wiedział, Steve Zissu nosi Amfibię 420526 na standardowej gumie ;)

 

the-life-aquatic.png

 

 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta kanapek i pamfibii się rozrasta 

 

3528F143-CDB0-406B-9E45-2235EF5D2EF3.png

41C0E869-F2A6-478D-A771-D80D1CBF0A56.png

85539C7B-5C04-46C2-9051-604BE0D2B2A9.png

338B3427-56EE-4A96-912F-3C531655B66A.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za pasek ?

i kto to jest Zissu ?


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Wesa Andersona ,a w sumie mam hbo go , obejrze w wolnej chwili


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2020 o 21:32, flawless napisał:

co to za pasek ?

i kto to jest Zissu ?

 

Pasek: CNS Tropic Sport Burgundy - polecam :)

Zissou: jak już wspomniał kolega @Wieniek1410 The Life Aquatic with Steve Zissou - również gorąco polecam :D

 

thumb-1920-824073.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2020 o 11:22, dodge66 napisał:

Nie wiem jak udało im się przekonać Murrey'a, ale na Meranomie pojawił się dekielek z podobizną Zissou!

 

Myślisz, że ktoś rzeczywiście go pytał? :)

 

Choć w sumie to chyba gość z dużym dystansem i obstawiam, że najprawdopodobniej by się zgodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brz napisał:

Myślisz, że ktoś rzeczywiście go pytał? :)

Choć w sumie to chyba gość z dużym dystansem i obstawiam, że najprawdopodobniej by się zgodził.

 

Dobre pytanie :lol: Myślę, że zapytany wyraziłby zgodę... ale wydaje mi się też, że nie miałby nic przeciwko swojej podobiźnie nawet bez pytania i bez przelewu za wizerunek ;)

 

Rozpoznaje ktoś Amfę Klausa?

 

Vostok-Amphibia-Wrist-Watch-Worn-by-Will

 

Vostok-Amphibia-Wrist-Watch-Worn-by-Will

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pDu8XKR.jpg

 

niby tylko bezel (no i dawno temu pasek) , a jednak INNY ZEGAREK !

mg]


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj VoSKX 710 SD. Czekam na czerwonego Bartona i może dostanie customową koronkę. 

IMG_20201227_115229451_HDR.jpg

IMG_20201227_115250159_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne Amfibie panowie. Do tej wyszczotkowanej 710 już bym logowaną koronkę odpuścił. Ona jest polerowana od frontu i krótsza od tej oryginalnej. Bezel jest spory i mała koronka się zgubi. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia, oparta na kilku zmodowanych Amfibiach 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Masz rację. W 710 koronka chowa się częściowo w (większej) kopercie i nie dominuje zegarka. W tym wypadku lepsze byłoby wrogiem dobrego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 120 musiałem założyć mniejszą, logowaną koronkę, bo oryginał jest jak końskie kopyto 😬

 

 

CE64BB5E-4ABA-495E-9583-194AA98EAAD8.jpeg

 

A poniżej oryginał 🙄

 

 

F1928E0D-97AC-4648-87EA-5A7135154F66.jpeg

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Mam to samo w mojej 120. Przez tą koronkę tam gdzie inne zegarki już dawno się kończą ten jest dopiero w połowie ;)

Idzie mi jeszcze 420 i teraz żałuję że nie zamówiłem od razu 2 koronek. Następnym razem. 

A mod wyszedł Ci super (granat z zielenią świetnie się komponują). Ja swoją 120 wyciągnąłem z wody na ląd i zrobiłem z niej Field watcha. Bezel zostawiłem. Po wyszczotkowaniu dopełniał całości lepiej niż luneta.

 

IMG_20201231_143916470_HDR.jpg

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noworoczny modzik. Koperta stalowa oksydowana na zimno, bezel samorobny z brązu, tarcza z Ebay, granatowe wskazówki Meranom, mechanizm manualny z Komandira. Zastanawiam się jeszcze nad koronką z brązu, tylko ten gwint i ruchomy wałek to lekki kłopot ale chyba do ogarnięcia. Póki co wygląda tak:

20210101_170813.thumb.jpg.dd221f80e620cbfda6b1c6aaf753957e.jpg

 

20210101_170904.thumb.jpg.fcd6bf44832d8a0d5c63bfbd7f7ae2f6.jpg

 

20210101_170949.thumb.jpg.134452d7f884969779d3d10593087253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Odin napisał:

Noworoczny modzik. Koperta stalowa oksydowana na zimno, bezel samorobny z brązu, tarcza z Ebay, granatowe wskazówki Meranom, mechanizm manualny z Komandira. Zastanawiam się jeszcze nad koronką z brązu, tylko ten gwint i ruchomy wałek to lekki kłopot ale chyba do ogarnięcia. Póki co wygląda tak:

 

 

Świetnie wyszło. Bezel toczyłeś?


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak próbuję swoich sił na tokarce modelarskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin, koperta to 420, czy komandirskie 921 chromowana? Pytam, bo też koronka mnie zastanawia, jest jak w starych komandirskich. Kupiłem starą kopertę amfibii bez koronki, a mam od komandira, ciekawe, czy długość i gwint  będą pasowały. 

Bezel fajny, zwłaszcza zdjęcie z boku pokazuje ile jest węższy od koperty, na żywo musi wyglądać fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta stalowa 420 z niskim deklem pod ręczny naciąg i z wkładką antymagnetyczną ale koronka chromowana. Współczesne koronki z gwintem 6mm pasują bez problemu. Nie znam historii dawcy, bo akurat koperta i koronka już takie do mnie przyjechały w zestawie z białą tarczą Komandira opisaną USSR..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2021 o 14:00, sielwolf napisał:

 Ja swoją 120 wyciągnąłem z wody na ląd i zrobiłem z niej Field watcha. Bezel zostawiłem. Po wyszczotkowaniu dopełniał całości lepiej niż luneta.

Sielwolf, a z ciekawości, czym „szczotkowałeś”, zmywak, papier? Ja jechałem na zmywaku, ale mam też taki czyścik do rur miedzianych, bardziej agresywny 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.xlak.pl/3m-64660

 

Genialna rzecz. Na obu zegarkach efekt przerósł moje oczekiwania. Mimo braku praktyki i teorii zdobytej dzięki filmom z YT wyszło świetnie. Szczególnie na bokach gdzie szczotkowanie załatwiają ruchy w poziomie. 

Kupiłem różne gradacje tej włókniny ale ta szara daje najlepszy efekt, zbliżony do przemysłowego, maszynowego szczotkowania.

W tym filmiku jest dużo pożytecznych informacji. Szczególnie w kwestii szczotkowania bezela. Efekt rzeczywiście doskonały.

https://youtu.be/YPpEl0NwZyY

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.