Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Kwiatek

Pokaż jak "odpicowałeś" swojego ruska! :) Zbiór zmodowanych rosyjskich i radzieckich.

Rekomendowane odpowiedzi

G44, zachodze w głowę skąd wziąłeś taką recepturę? Wygląda na dość dokładnie zaplanowaną.

Wojtas79, plan plus improwizacja. Wpierw bezel miał być tylko spalony (przepis znalazłem w necie na YouTube), ale efekt nie był zachwycający. Owszem, bezel mienił się kolorami (niebieski, fiolet, zieleń), ale niezbyt intensywnie. Postanowiłem więc go patynować. A że nie mam w domu kwasu solnego do usunięcia chromu, użyłem właśnie Kreta. Pierwsze efekty były na tyle zadowalające, że powtórzyłem całą procedurę. Teraz patyna dominuje między 5 a 30 minutą, kolory (których cine zdjęcie nie oddaje w pełni) pozostała część. Na końcu należało dobrać odpowiedni pasek.

Trochę jak we free jazzie - temat i swobodna improwizacja ;)

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że pasek również wygląda jak polany kretem do rur, chociaż wydaję się to niemożliwe, to chyba jednak inna technika ;)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że pasek również wygląda jak polany kretem do rur, chociaż wydaję się to niemożliwe, to chyba jednak inna technika ;)

Oby! ;)

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zmodowany ale spolerowany na wysoki połysk. Z bezla zniką ten paskudny chrom

post-68894-0-27727900-1538115057_thumb.jpeg

post-68894-0-23984900-1538115079_thumb.jpeg

post-68894-0-34876300-1538133054_thumb.jpeg

Edytowane przez rob3rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acb2weL.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ^_^ Oba tropicki są fajne, ale na tym faktycznie wygląda lepiej :) 

 

To jeszcze Amfa na skórze:

aYvYSU1.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Pasek to szufladowy leżak od Timex'a :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie w poniedziałek dotarł shark mesh. Wydaje mi się, że siadło całkiem nieźle 

 

90a06aeb79655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wahnik, przeszklony dekielek i pasek Tropic :)
 
wm7I1XB.jpg

1vmqj14.jpg
 

Neptun w nowych "szatach"... do koszuli będzie a w sam raz emoji6.png


Co to dokładnie za model? Ciekawa tarcza :)
 

Do mnie w poniedziałek dotarł shark mesh. Wydaje mi się, że siadło całkiem nieźle


Agresywnie wygląda na tym sharku :D

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy wahnik, przeszklony dekielek i pasek Tropic :)

 

 

 

 

 

 

Co to dokładnie za model? Ciekawa tarcza :)

 

 

Agresywnie wygląda na tym sharku :D

W oryginale to był zielony "Neptun" .Gdy przyszedł,jak dla mnie słaba bransa psuła efekt tego zegarka a wymiana do tej koperty w grę raczej nie wchodzi ,ew.zakup oryginalnego paska.Przełożyłem do koperty 670 plus nowy szerszy bezel....jakos tak mi lepiej leży ...post-63389-1538832826,1791_thumb.pngpost-63389-1538832933,7814_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek
Nie cytujemy zdjęć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można je usunąć prze zamieszczeniem postu przecież :)

No mozna...tylko musi je byc widac....Tak namarginesie to nie odpowiadam na post pierwszy raz.Sorry,zacytowały sie.

No mozna...tylko musi je byc widac....Tak namarginesie to nie odpowiadam na post pierwszy raz.Sorry,zacytowały sie.

Widać Tapatalk czasem "cuda" robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zegarek był już tu pokazywany ale tak się nim jaram że wstawię jeszcze raz :) zdjęcia słabe niż poprzedniego właściciela bo robione telefonem, ale obiecuję poprawę ;)

 

aoJrmMZ.jpg

uEIQakS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna. Gdzie można taką kupić?

 

To zmodowana amfibia. Konkretnie takiej nigdzie nie kupisz. Musiałbyś kupić części i sam taką złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAMfibia :)
 
LjuH29w.jpg
 
kjEa5eI.jpg
 

W oryginale to był zielony "Neptun" .Gdy przyszedł,jak dla mnie słaba bransa psuła efekt tego zegarka a wymiana do tej koperty w grę raczej nie wchodzi ,ew.zakup oryginalnego paska.Przełożyłem do koperty 670 plus nowy szerszy bezel....jakos tak mi lepiej leży emoji6.png...

 
W tej kopercie zdecydowanie jej lepiej, fajnie wyszło :)
 

Zegarek był już tu pokazywany ale tak się nim jaram że wstawię jeszcze raz :) zdjęcia słabe niż poprzedniego właściciela bo robione telefonem, ale obiecuję poprawę ;)

 
Widzę, że mocno cieszy :D
 

Piękna. Gdzie można taką kupić?

 
Limitacja, wyszedł tylko jeden egzemplarz  ;)

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsz zdjęcie do kalendarza! Świetnie to wyszło!

Popieram

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsz zdjęcie do kalendarza! Świetnie to wyszło!

Popieramemoji41.png

 

Dzięki koledzy  ^_^ Niestety przyjmowanie zdjęć do tegorocznego kalendarza już się zakończyło :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonetto zamienione na CNS. Jakość dużo gorsza, ale chodziło o efekt wizualny. Chciałbym jeszcze zmienić tarczę na taką bez okienka daty, wskazówki na pomarańczowe i być może koronkę. Powoli zabieram się do zakupów.

Ktoś wie od jakiej kwoty przesyłka z meranom jest darmowa bo nie mogę znaleźć info.

Dużo osób tu w temacie wymienia koronkę w swoich Amfibiach, możecie podać powód wymiany - czy jest to kwestia tylko wyglądu czy ta wymieniona jest lepsza jakościowo?deef2be6e4d2b57cd74e1e5ac0e08db2.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.