Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba Parnis :D

A co do ambasadorów, gdybym dostawał te zegarki, to mogę nosić nawet różne modele Seiko 5, byle fajna marka :D

 

Ale taki CR mógłby trochę być zawiedziony nosząc np. Eposa, jeśli jego dniowka starcza na Patka ;)

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linda pytany dlaczego nie wyjechał do Hollywood robić karierę, odpowiedział, że tam musiałby zaczynać od czyszczenia popielniczek. W Polsce od lat  dobrze zarabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że koledze nie chodziło o to czy dobrze zarabiał, ale o to że teraz lamentuje :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie Lindy i kariery w Hollywood to już Himilsbach się na ten temat wypowiedział. Kiedyś dostał propozycję wyjazdu do Hollywood, musiał jednak nauczyć się angielskiego, czego odmówił, tłumacząc: „No, bo dajmy na to, nauczę się, wyjadę, a roli nie dostanę. I jak ch... zostanę z tym angielskim”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej jakiś vintage patrząc po lekko schowanej pod bezelem koronce.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla Moro oczywiście całkiem współczesny - bo zdjęcie najprawdopodobniej z pierwszej połowy lat 70., gdy Patek zrobił Calatravy z bezelem z "Clous de Paris" (tutaj jednak może jest to niewidoczne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej jakiś vintage patrząc po lekko schowanej pod bezelem koronce.

Cała kwestia jest "vintage", bo człowiek nie żyje od 40 lat, więc siłą rzeczy nic nie nosi. ;)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Ciekawe co to 

 

97700276627896401950.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund, czyżbyś był miłośnikiem literatury Leonardo Sciascii? ;)

 

@Lincolnie, akurat Sciascii nic nigdy nie czytałem. Zdjęcie Moro znalazłem kiedyś przypadkowo i teraz postanowiłem je tu wrzucić, aby w tym temacie czasem pojawiał się jednak ktoś ciekawy.

 

Na mojej prywatnej liście najważniejszych książek włoska literatura jest jednak reprezentowana bardzo mocno - to głównie "Pustynia Tatarów", "Ogród rodziny Finzi-Continich" i "Lampart". Każda z tych powieści doczekała się zresztą świetnych adaptacji.

 

Trochę nawet dziwne, że nie sięgnąłem nigdy po Sciascię, ponieważ Włochy lat 70. to dla mnie mroczna i burzliwa, ale fascynująca epoka. Polityka, sztuka i kultura zlewają się w jeden pulsujący organizm. Lubię kino polityczne tego okresu, którego emblematem jest dla mnie niepokojące spojrzenie wielkiego Volonte. Ale włoskie lata 70. to dla mnie również Zoff, Museo Rosenbach, Goblin (choć giallo, jak już wspominałem, nie lubię), oczywiście Moro i dworzec w Bolonii, ale też... Rita Calderoni ;)

 

Do moich ulubionych scen otwarcia w historii kina należy zresztą początek "Boskiego", doskonała kwintesencja atmosfery tego czasu (a przynajmniej w takim ujęciu, w jakim dziś go sobie wyobrażamy):

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund, szacunek :)

Włochy to jeden z moich ulubionych krajów, jego kultura mnie fascynuje. Uwielbiam nie tylko współczesne, wypasione Włochy, które widać na północy czy w największych lokalizacjach turystycznych. Ale bardzo ciekawe są biedne, południowe Włochy czy części niektórych wysp, gdzie nadal widać obrazki jak z filmów Viscontiego czy Rosseliniego.

Fajnie byłoby ten obraz dopełnić lekturami. Pozwolę sobie kiedyś wykorzystać przytoczoną short listę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z Realu podróżują do Włoch z Patkami na ręku ;)

post-13089-0-74840400-1522700012_thumb.jpeg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez przypadek zauważyłem, że Robert Janowski nosi Tag Heuer'a Monaco. Bardzo ładny czasomierz.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn mojej żony jest kolegą Prokopa, poproszę, żeby zapytał, co nosi

Otóż okazuje się, że Prokop coś niecoś wie o zegarkach. Informacja od kuzyna (kolegi Prokopa) "Prokop nosi: Patek, Longines, Tag, Atlantiki stare, Nixon złoty, Rado"

Czyli jednak ma ich trochę więcej niż przeciętna.

Pozdrawiam poświątecznie.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez przypadek zauważyłem, że Robert Janowski nosi Tag Heuer'a Monaco. Bardzo ładny czasomierz.

Zgadza się, CAW2111, uchwyciłem nawet.

post-68982-0-86989000-1522828972_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydybałem też Huberta Urbańskiego z Rolniksem Submarinerem w Masterchef junior.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund, szacunek :)

 

Dzięki :)

 

To może jeszcze jedna dramatyczna postać z włoskiej historii - sędzia Giovanni Falcone. Jak łatwo się domyślić - żaden Rolex czy AP, tylko Camel Trophy GMT za kilkadziesiąt dolarów:

 

post-64635-0-89747400-1523045531_thumb.jpg

 

0bbc7ebd-4487-48ed-8845-49f399cd1b56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego chyba widziałem w swoim pudełku ze złomem kwarcowym.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recepcja lat siedemdziesiątych jest ciekawa nie tylko z włoskiego punktu widzenia.Co miał sędzia Borsellino?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.