Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Anna Lewandowska i złota Daytona. Wygląda super!

 

 

 

Troszeczkę  ^_^ za duży chyba... karykaturalnie to wygląda.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży to pal licho ale on jest za ciężki...chyba tylko do zdjęć nosi. Czerczesowowi pasował ;-)

post-55792-0-61287700-1539437499.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży to pal licho ale on jest za ciężki...chyba tylko do zdjęć nosi. Czerczesowowi pasował ;-)

Wogóle , to złoto Rosjanom pasuje

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę ^_^ za duży chyba... karykaturalnie to wygląda.

Tu chodzi o drogie świecidełko, a nie o dopasowany zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o drogie świecidełko, a nie o dopasowany zegarek :)

No widzę, kobieta sukcesu... bardziej nawet w stylu plantatorki ogórków spod Bochni niż Bronxu. Źle to wygląda. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o drogie świecidełko

...

Zależy dla kogo. ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by moja (hipotetycznie :) ), coś takiego założyła do miasta, to ja bym został w domu i pilnował trzody :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mniejsza o nosiciela*, ale cóż to jest za zegarek? Pytam, bo zwyczajnie dręczy mnie ciekawość. Przeglądałem różne IWC, Hamiltony i UN, bo te mi się skojarzyły, ale takiego egzemplarza nie wypatrzyłem.

 

 

* [EDYCJA] Jest to Piotr Cugowski, muzyk działający na rynku od kilkunastu lat (m.in. w zespole Bracia) i sędziujący aktualnie w polskiej edycji programu The Voice. Gdy pisałem „mniejsza o nosiciela”, chciałem tylko, byśmy od razu skupili się na zegarku zamiast dyskutować nad doniosłością jego dzieł, bo wiadomo, że nie każdy ich słuchać musi.

 

397ceef4cef83eb709f22bffef0d.1000.jpg

the-voice-of-poland-9-03-wynik.jpg

82c121d453491da01d7290d5b436fb7936fb1986

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajsek, nie widzę takiego w grafice google.

 

Dla ułatiwienia: górna subtarcza jest wyraźnie większa, a indeksy są opisane w minutach (5, 10, 15 itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ajsek, nie widzę takiego w grafice google.

 

Dla ułatiwienia: górna subtarcza jest wyraźnie większa, a indeksy są opisane w minutach (5, 10, 15 itd.).

Sorry. Patrzyłem na miniaturce. Po powiększeniu rzeczywiście to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mniejsza o nosiciela*, ale cóż to jest za zegarek? Pytam, bo zwyczajnie dręczy mnie ciekawość. Przeglądałem różne IWC, Hamiltony i UN, bo te mi się skojarzyły, ale takiego egzemplarza nie wypatrzyłem.

 

 

* [EDYCJA] Jest to Piotr Cugowski, muzyk działający na rynku od kilkunastu lat (m.in. w zespole Bracia) i sędziujący aktualnie w polskiej edycji programu The Voice. Gdy pisałem „mniejsza o nosiciela”, chciałem tylko, byśmy od razu skupili się na zegarku zamiast dyskutować nad doniosłością jego dzieł, bo wiadomo, że nie każdy ich słuchać musi.

 

 

 

 

Wydaje mi się że to Maurice Lacroix Masterpiece Regulator , taki jak na foto tylko u niego na bransolecie :

 

 

s-l1600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek Koźmiński, były piłkarz, obecnie działacz PZPN.

Daytona jakby.

Wydaje mi się że to Maurice Lacroix Masterpiece Regulator , taki jak na foto tylko u niego na bransolecie :

Dobre oko masz.

Swoją drogą ciekawy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba - to nie jest znany gość w znaczeniu "popularny" więc nawet facjaty nie wstawiam, ale powiedzmy, że lokalnie coś znaczy ;) Bardzo mnie ciekawi czy z tej mizernej foty jesteście w stanie coś rozszyfrować?? :ph34r:

 

 

 

 

post-60501-0-02832900-1539943070_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to jest możliwe, gość zawsze miał conajmniej dobre zegarki ;) Wprawdzie tu ten bezel mi wygląda bardziej na złoto, ale to może kwestia światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.