Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, marsalus95 napisał(-a):

Co trener założył? 

 

Może Invictę jaką 😉 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co włożył na rękę Lewandowski podczas Gali Sportu

420C45FB-742E-4CC2-86E7-530D42B873EB.png


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 lat na karku a na nadgarstku... chyba Pam 🤓 - poprawcie mnie jesli sie myle 😎

 

271301852_114956744385138_6020592143193255159_n.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheeran 5 lat czekał na liście na Nautilusa, czyli potwierdza sie że Patek nie robi wyjątków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to przez to, że jest rudy?

 

I nie Patek, a Tiffany. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu jakiś Sheeran miałby nie czekać ? Czy to ktoś wyjątkowy jest ? Bo moim zdaniem nie jest. Rozumiem, że Philippe Dufour krócej czekał na Rolexa Pepsi, ale  żeby jakiś chłopczyk z gitarą śpiewający rzewne piosenki dla samotnych dziewczynek miał otrzymać Patka bez kolejki to już zupełnie niepojęte dla mnie by było.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dlaczego umniejszacie osiągnięcia innych? Nie znam piosenek Sheerana (mam inny gust muzyczny), ale niewątpliwie osiągnął sukces, w końcu miliony słuchaczy to potwierdzają. Do tego jest miłośnikiem zegarków, podobnie jak my i nie kupuje ich wyłącznie na pokaz.

Phillipe Dufour także osiągnął sukces umiejętnie wykorzystując talent do tworzenia zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony szanuję pasję, z drugiej to co zrobił z nautilusem powinno być karalne nie mówiąc juz o tym (może to kwestia zdjęcia) że indeksy wyglądają jak by ktoś po pijaku tą czerwoną farbę nakładał. No i uśmiałem się że zrobił prawo jazdy i na pierwszy samochód wybrał DB11 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie aż oczy bolą od tej czerwieni, aż dziwne że profesjonalna firma tak mało się postarała 😵💫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Christo napisał(-a):

Koledzy dlaczego umniejszacie osiągnięcia innych? Nie znam piosenek Sheerana (mam inny gust muzyczny), ale niewątpliwie osiągnął sukces, w końcu miliony słuchaczy to potwierdzają. Do tego jest miłośnikiem zegarków, podobnie jak my i nie kupuje ich wyłącznie na pokaz.

Phillipe Dufour także osiągnął sukces umiejętnie wykorzystując talent do tworzenia zegarków.

Miliony much też siadają na gó...nie.

 

 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Christo napisał(-a):

Koledzy dlaczego umniejszacie osiągnięcia innych? Nie znam piosenek Sheerana (mam inny gust muzyczny), ale niewątpliwie osiągnął sukces, w końcu miliony słuchaczy to potwierdzają. Do tego jest miłośnikiem zegarków, podobnie jak my i nie kupuje ich wyłącznie na pokaz.

Mówiłem przecież. Cały ten hejt wynika z tego, że jest rudy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jest sława. Augiasz nie zasłynął przez swoje konie, ale przez łajno tych koni. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystując analogię, powiem tylko, że Sheeran (w przeciwieństwie do 99% tych wszystkich patałachów) potrafi sam wygenerować swoje łajno i nie musi polegać na koniach. Nie słucham, ale doceniam.

 

Mimo koloru jego włosów. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: nie ufaj rudym. I łysym, bo wcześniej mogli być rudzi 😅

Dlaczego niby zapuściłem brodę: żeby rozwiać wątpliwości 😂

19 godzin temu, mylof napisał(-a):

Miliony much też siadają na gó...nie.

 

 

Bo dla nich to jest źródło pożywienia, tak samo jak dla ich larw, dlatego składają tam jaja.

Muchy robią to celowo i to ma sens, nie wiem tylko czemu porównujesz do nich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mylof, wszyscy wiemy że słuchasz Eda Sheerana, nie musisz się gimnastykować. 

 

A jak już odłżymy zazdro i poczucie wyższości gustów muzycznych na bok, to polecam obejrzeć ten filmik z Hodinkee z panem Sziranem. Można się miło zakoczyć. Ed ciekawie opowiada, z dużym dystansem do siebie. Widać, że zegarki lubi nie tylko na zasadzie "ile to milionów kosztuje". Bena Clymera też zawsze dobrze się słucha.

 

 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że ten pan ma małą kolekcję zegarków Blancpain :mellow:


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że jeszcze nie postanowił zaanektować manufaktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, brz napisał(-a):

Aż dziw, że jeszcze nie postanowił zaanektować manufaktury.

Być może jest jej cichym udziałowcem - gdzieś tę kasę kradzioną przez dekady trzeba lokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie gościa Giorgio A. Tsoukalos ? Tak, ten od kosmitów. W kilku wywiadach pokazano go z Tag Heuer GRAND CARRERA Calibre 8 RS Grande-Date GMT. Konkretnie z tym modelem WAV5113.FC6231. Ot taka ciekawostka.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.