Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawca swietnego magazynu V12, wspanialy czlowiek, ktorego znam osobiscie

 

OK ... ale zegarek (oceniając "na oko") nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kogo - ja czuję się powalony! Nawet na oko ;)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jeden z fajniejszych Patków.Widać,że gość ma kasę i klasę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosi zdaje się , że wysysają gust z mlekiem matki. Odważny strój podkreśla nietuzinkowy gust-zegarek to wisienka !


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba może nie bardzo medialna, ale zacna, a i zegarek godny...

 

Dante Cinque - szef i właściciel salonu Ferrari w Warszawie - i PP Nautlius w różowym złocie...

 

ac795f9e9347920560a4f1fca4f4b277,641,0,0

 

 

różowym złocie ? Czy na pewno. Na zdjęciu wygląda na żółte klasyczne złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba może nie bardzo medialna, ale zacna, a i zegarek godny...

 

Dante Cinque - szef i właściciel salonu Ferrari w Warszawie - i PP Nautlius w różowym złocie...

 

 

Dante nie jest właścicielem. Właścicielem jest Granturismo Italia należąca do Zasada Group. Dante jest szefem salonu i pomagał w rozmowach z Ferarri przed wejściem marki na polski rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosi zdaje się , że wysysają gust z mlekiem matki. Odważny strój podkreśla nietuzinkowy gust-zegarek to wisienka !

Jak na absurdalnie drogi czasomierz Nautilus jest wyjątkowo normalny, elegancki, nieoczojebny i nawet da się na nim bez trudu odczytać godzinę. Szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest "oczojebny" i to w "cepeliowski" sposób. Ja bym tego nie założył.

Ten zegarek bardziej mi się podoba w wersji stalowej. Dziwię się ludziom, którzy muszą podkreślać swoją zamożność złotym "klockiem" na nadgarstku.

Z drugiej strony... ich sprawa i gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co miał założyć?-jak koperta pasuje do marynarki a tarcza do koszuli.... :blink:;) -stalowy z białą tarczą?

Wg mnie -wygląda świetnie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Dziwię się ludziom, którzy muszą podkreślać swoją zamożność złotym "klockiem" na nadgarstku.

Mhm, a kto kupuje duży samochód, to ma małego. Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale na forum zegarkowym to nie przeczytam takich powierzchownych opinii na temat zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, a kto kupuje duży samochód, to ma małego. Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale na forum zegarkowym to nie przeczytam takich powierzchownych opinii na temat zegarków.

 

Powierzchownych?  Moim zdaniem zegarek jest w złym stylu.

 

Co innego zgrabny, cienki, złoty garniturowiec, a co innego taka złota sztabka ze wskazówkami robiąca za zegarek sportowy. Jedynie nuworyszy i Cyganów potrafię w tym względzie zrozumieć. Ten Pan na nuworysza mi nie wygląda.

 

Ja wolę takie podejście i klasę:

brad-pitt-patek-philippe-nautilus-watch.

 

OK. Faktycznie ... o gustach się nie dyskutuje.

Edytowane przez XAVIER7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powierzchownych?  Moim zdaniem zegarek jest w złym stylu.

 

Co innego zgrabny, cienki, złoty garniturowiec, a co innego taka złota sztabka ze wskazówkami robiąca za zegarek sportowy. Jedynie nuworyszy i Cyganów potrafię w tym względzie zrozumieć. Ten Pan na nuworysza mi nie wygląda.

 

Ja wolę takie podejście i klasę:

brad-pitt-patek-philippe-nautilus-watch.

 

OK. Faktycznie ... o gustach się nie dyskutuje.

"Zestawienie"wg mnie kompletnie nie trafione-facet w eleganckiej marynarce nijak się ma do faceta w dzinsowej koszuli.... :) -obaj mają dobrze dobrane zegarki do ubioru.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek Pana Dante miazga. I w 100% zgadzam się, że ma gust zarówno jeśli chodzi o ubiór jak i zegarek.

Jednak z daleka faktycznie wygląda to bardziej na żółte złoto niż na różowe...

Edytowane przez gniewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów zarówno nad Aquanautem jak i Nautilusem. Przyjmijmy, że na chwilę zapominamy o znaczku na tarczy i teraz napiszcie proszę co Was "miażdży" w tym zegarku ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów zarówno nad Aquanautem jak i Nautilusem. Przyjmijmy, że na chwilę zapominamy o znaczku na tarczy i teraz napiszcie proszę co Was "miażdży" w tym zegarku ?.

 

Design (bardzo mi się podoba ten kształt koperty), mechanizm (uwielbiam werki microtor), jakość wykonania. Dla mnie ten zegarek to poezja na, która mnie nigdy nie będzie stać :)

5712R7.jpg

 

Patek-Philippe-Nautilus-5712R-2.jpg

 

 

P.S. Aquanaut jest wstrętny mimo, że to PP :)

Edytowane przez gniewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Miałem na myśli wersję na kalibrze 324 SC  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli wersję na kalibrze 324 SC  :).

 

Także absolutnie nie pogardzę :)

patek_philippe-nautilus-26046-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wersja stalowa na bransolecie to wydatek rzędu ponad 80000 zł. W tym kontekście nie rozumiem zachwytów nad Nautilusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów zarówno nad Aquanautem jak i Nautilusem. Przyjmijmy, że na chwilę zapominamy o znaczku na tarczy i teraz napiszcie proszę co Was "miażdży" w tym zegarku ?.

Mnie nic nie "miażdży"-po prostu,klasowe zegarki dobrze dobrane do ubioru.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja stalowa na bransolecie to wydatek rzędu ponad 80000 zł. W tym kontekście nie rozumiem zachwytów nad Nautilusem.

Mi podoba się "prostota" tego zegarka, jednak kwota zabija, nie wiem czy gdybym miał tyle to czy bym kupił.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek to nie jest zegarek dla szarego obywatela. To zegarek dla ludzi o wysokim statucie społecznym, zawodowym etc.

Czy 80 000zł to dużo jak za ten zegarek to pytanie względne dla mnie cena astronomiczna dla kogoś kto zarabia > 50 000zł/miesiąc to małe piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów zarówno nad Aquanautem jak i Nautilusem. Przyjmijmy, że na chwilę zapominamy o znaczku na tarczy i teraz napiszcie proszę co Was "miażdży" w tym zegarku ?.

Aquanaut moze nie specjalnie ale Nautilus zawsze miazdzyl mnie ponadczasowym designem i prostota. Ponad 30 lat historii (1976 chyba) a nie widac oznak zmarszczek. W tej samej klasie i prostocie Genta stworzyl Royal Oak dla AP i Ty akurat nie powiniens sie dziwic. Fakt ze moze podobac Ci sie Royal Oak duzo bardziej niz Nautilius jak dla mnie jednak to bardzo (paradoksalnie) podobne zegary. Prostota jest kwintesencja wyrafinowania - to jest co to co krzyczy z tych zegarow

Ps. I zanim odpowiesz, ze w tej cenie mozna miec to i tamto z takiej a nie innej "prawdziwej" manufaktury to pomysl, ze jestes fanem designu i prostoty bauhausowej generalnie... Czy iphone byl wart 600 usd za sztuke? Pewnie nie ale kupiles cos Ci sprawia radosc, bylo absolutnie innowacyjne w momencie wyjscia na rynek, jest tak proste w obsludze jak nie mogles pomyslec itp itd... Poza tym traktuje Twoje pytanie jednak lekko podszyte nuta prowokacji (ale takiej taktownej:) bo produkt broniacy sie od prawie 40lat w takim konkurencyjnym srodowisku po takiej cenie cos jednak musi miec do zaoferowania nabywcom:) co? Kazdy cos znajdzie

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Aquanaut moze nie specjalnie ale Nautilus zawsze miazdzyl mnie ponadczasowym designem i prostota. Ponad 30 lat historii (1976 chyba) a nie widac oznak zmarszczek. W tej samej klasie i prostocie Genta stworzyl Royal Oak dla AP i Ty akurat nie powiniens sie dziwic. Fakt ze moze podobac Ci sie Royal Oak duzo bardziej niz Nautilius jak dla mnie jednak to bardzo (paradoksalnie) podobne zegary. Prostota jest kwintesencja wyrafinowania - to jest co to co krzyczy z tych zegarow

 

Jednocześnie odpowiem też Zbyszkowi. Cenę zegarka przytoczyłem nie bez powodu. Co uzasadniałoby wydanie ponad 80 tysi na Patka ?. Co ten zegarek w sobie takiego ma ?. Podajesz za przykład Royal Oak tylko, że RO ma bogatsze dekorowanie mechanizmu, więcej punktów mikroregulacji, mocowanie koła balansowego na pełnym mostku, znacznie dłuższą rezerwę chodu, a kosztuje połowę ceny Aquanauta !. Dlatego zapytałem, bo zaciekawiła mnie tak entuzjastyczna ocena dość przeciętnego jak na tę klasę cenową zegarka. Czy sam napis "Patek Philippe" wystarczy żeby ściągać czapki z głów ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ps. I zanim odpowiesz, ze w tej cenie mozna miec to i tamto z takiej a nie innej "prawdziwej" manufaktury to pomysl, ze jestes fanem designu i prostoty bauhausowej generalnie... Czy iphone byl wart 600 usd za sztuke? Pewnie nie ale kupiles cos Ci sprawia radosc, bylo absolutnie innowacyjne w momencie wyjscia na rynek, jest tak proste w obsludze jak nie mogles pomyslec itp itd... Poza tym traktuje Twoje pytanie jednak lekko podszyte nuta prowokacji (ale takiej taktownej:) bo produkt broniacy sie od prawie 40lat w takim konkurencyjnym srodowisku po takiej cenie cos jednak musi miec do zaoferowania nabywcom:) co? Kazdy cos znajdzie

 

Hmmm, już odpowiedziałem. Czasami lubię wyjechać z jakimś pytaniem, bo ciekawią mnie Wasze opinie na temat zegarków. W końcu między innymi po to powstało to forum  :). iPhone bym w to nie mieszał. Kupiłem ten telefon, bo mam już trochę sprzętu oraz usług od Apple i w kontekście synchronizacji iPhone wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem. Czy jest to produkt innowacyjny ?, moim zdaniem obecnie nie. Apple od jakiegoś czasu odcina kupony od pozycji marki, a smartfonowa konkurencja trochę ich wyprzedziła. Ale lubię tę firmę za komputery i przyjemny w obsłudze OS dlatego niczego nie chcę zmieniać.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.