Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze też możesz zaoferować pomoc w zakupie nowego zegarka ;)

 

A tak przy okazji. Wiem, że dla większości facet jest anonimowy i nie można powiedzieć o nim sławny, (choć ostatnio dał takiego strzała, że głowa mała :P ) ale jako kibic Wisły ciekawi mnie co na nadgarstku ma piłkarz Donald Guerrier.

 

1545777_794503900576281_2069371434_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Stachu i Rafa obowiązkowo z zegarkami na korcie w finale AO  :)

 

A to szczęśliwy zwycięzca i jego ceramiczny AP Offshore Diver.

 

wawrinka2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitowany speedy na 50 rocznice.

 

Film faktycznie niezły, tylko czemu leciał tak późno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam chętnie przygarnąłbym te jego świecidełka, sprzedał i kupił sobie PP Grand Complications :D.

Souljaboy i jego Rolex DDattachicon.gifImageUploadedByTapatalk1390431266.586981.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Chyba musiałbyś to puścić w cenie złomu bo kto by kupił takie paskudztwo (może inny czarny bokser/raper)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jeździł zdezelowanym saabem a na ręku speedy:)

Uzasadnił, dlaczego - tak samo go wiezie z miejsca A do miejsca B, jak wypasiona limuzyna ;) jakby nie patrzeć, miał rację...może do zegarków miał inne podejście ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitowany speedy na 50 rocznice.

 

Film faktycznie niezły, tylko czemu leciał tak późno...

 No wiszszsz ...bo to dla dorosłych był film ..Zboczony jestem,  zamiast skupić się na wątku filmu cały czas starałem się odgadnąć i złapać w jakimś kadrze ten zegarek , na szczęście przez chwilę , dosłownie ułamek sekundy mignął w całości ,,a że nie byłem pewien w 100 % tach wolałem upewnic się tutaj

 

dzięks MWIST i przy okazji ; wszystkiego OK z powodu niedawnych urodzin  ;)

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jeździł zdezelowanym saabem a na ręku speedy:)

 A co to ma do rzeczy ? nie rozumiem ... mógłbyś mi wyjaśnić, rozszerzyć troszkę ten tok rozumowania ?,  zawsze zastanawiałem się czym się kierują ludzie głoszący takie porównania\zestawienia. Że niby reżyser popełnił jakiś błąd zakładając Ruselowi Omegę do starego Saaba ?..zupełnie nie rozumiem .Reżyserzy mają kupę dobrych pomysłów  na film ; np multimilioner, który żyje w kanałach NY, nie wspomne tytułu.

Jak już wyżej wspomniałem film był w póznych godzinach emitowany z przeznaczeniem wg  mnie dla dorosłych ..nie bez przyczyny jak widać

 

sory za post pod postem

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latvala ma Certine?

 

Na kombinezonie naszywek brak... Ale że Certina jest sponsorem cyklu WRC, to wielce prawdopodobne...

 

Co do kolegi z zespołu VW, wątpliwości nie ma, bo naszywka TH jest na kombinezonie

 

zg97.jpg

 

A u Latvali w zeszłym roku było coś innego. Co to?

 

d25k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych negatywnych emocji w związku z problemami osobistymi Wawrinki - potrafię wyobrazić sobie taką decyzję (o ile mówimy sprawach rodzinnych) no ale nie ciągnijmy tematu :)

 

Wie ktoś może co nosił Gianni Angelli? Wiadomo jak nosił ale nigdy nie wiedziałem co konkretnie :)

 

ktk6.jpg

 

Już zdaje się znalazłem co to było:

 

http://4.bp.blogspot.com/-r3o8RXs4LPI/TbhUdqE3ecI/AAAAAAAAKA4/IKQPflN_X6w/s1600/Patek-Philippe-1415-12HU-1945.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jeździł zdezelowanym saabem a na ręku speedy:)

 

Ja to widzę tak, jak już się ma jeden z najfajniejszych samochodów to po co go zmieniać :) 

 

Albo reżyser chciał utożsamić Cala McAffreya (Russel Crowe) właśnie z ludźmi posiadającymi SAABa, nie od dziś wiadomo, że jak ktoś jeździ SAABem to nie z przypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to możecie skończyć psioczyć na Szczęsnego... Arsenla związał się właśnie z marką JeanRichard...

 

1364702d1391108634-jeanrichard-kicks-off

 

1364700d1391108623-jeanrichard-kicks-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pepepatryk

 Mam podobne poglądy odnośnie tej marki.Tutaj jednak scenarzyści poszli o krok dalej, pewnie uznali że ten model pasuje do lekko hipisowatego wyglądu MacAffreya znacznie bardziej niż np. garbus a on z kolei nie jest przedstawicielem artystycznej klasy średnie,tj.

David Kepesh w "Elegii":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Szczęsny będzie miał normalny zegarek, ale dlatego, że mu dali bo sam nie jest głupi i oryginałów nie kupuje ;)

...swoją drogą sławny gość jak nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...swoją drogą sławny gość jak nic.

 

Jak 99% sław w tym temacie. Może to po prostu znak czasu - jakie czasy, takie sławy. .... Niedługo będą tu wrzucane babcie klozetowe, które wystapily w programie "Jak oni myją sracze" Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znak czasu, to prawda... 

refleksja jest gorzka jeśli pomyśli się, że Szczęsny to sława albo autorytet no ale kto co lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ogolnie nazwa tematu jest zla, winna byc "Co nosza znani ludzie"

 

Ja chetnie ogladam co nosza wszyscy znani, nie zaglebiajac sie w to, czy sa znani z popularnego reality, czy z ambitnego kina niezaleznego. Znany to znany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.