Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

ale tak żartując utwierdzamy stereotypy , szkodliwe zresztą ..

A co do J.Kulczyka to ma wiele zegarków m.in. kilka Breguet

To prawda....ze stereotypami,nie każdy rozumie żart,a jeszcze jak inteligentny to tym bardziej...... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulczyk w tym roku na pierwszym miejscu polskiego Forbes'a z 11300 mln PLN - stać go na każdy zegarek świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołeksandr Turczynow - jak ktoś odkryje co ma na tym zdjęciu za zegar to stawiam piwo lub colę :)

 

be0793a93b83444dbe3005be16bca18a.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw6666 to jest pasek ze złotą klamerką. Zegarka brak bo ukradli :D

Poproszę piwo:)

Edytowane przez kulabambula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej już coś takiego wkleić? :)

0002UDQK5FO7VTJ6-C116-F4.jpg

 

Mi to wygląda na kwarcową Czajkę, ale ja się tam nie znam... :P

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym zdjęciu się nie uda, bo koperta jest od wewnątrz ręki..

Tutaj inne zdjęcie:

0002UDQK5FO7VTJ6-C116-F4.jpg

 

@edit, heh wejdź gdzieś na moment indziej, wróć i już ktoś będzie szybszy ;] Można post skasować.

Edytowane przez Deragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest taki Poljot?

http://img06.tablica.pl/images_tablicapl/70832389_1_1000x700_po-przegladzie-zegarek-poljot-17-jewels-kostka-sprawdz-wsz-ogloszenia-kalisz.jpg

 

 

Mój tapatalk nie pozwala na edycję ...

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w tym Poljot'cie linia koperty przechodzi w linię ucha a tutaj nie...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na vintage Audemars'a Piguet lub Vacheron'a Constantin. 

Niedawno widziałem podobny AP na Allegro.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka? sądząc po puszcze 7up'a i wąsach kolesia z tyłu to kilkanaście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś 40 lat temu :)

Również bym tak celował ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było w temacie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było w temacie tylko nikt nie odpowiedział. Ktoś napisał niby markę zegarka a jak przeszukałem stronę www tej marki to owego modelu nie znalazłem. To tak jakby mi ktoś odpowiedział : " Casio nosi ". Na prawdę bardzo precyzyjna opdowiedź. Jak carlito1 nie chcesz pomóc to przecież nie musisz tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu wstał dzisiaj lewą nogą, wyluzuj chłopaku :) Dlczego odrazu uważasz, że nie chce pomóc i jesteś nastawiony anty ? Jest nowy, piękny dzień i powinieneś być zadowolony, ludzie naprawde mają poważniejsze problemy :) A co do tematu drogi Panie, to tylko pamiętam, że był w nim taki wątek, jeżeli rzeczywiście nikt nie podał satysfakcjonującej Cię odpowiedzi, to przepraszam, wydawało mi się, że taka padła. Lepiej ? :)

 

Miłego dnia życze.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej,

Nadal nie udzieliłeś odpowiedzi na zadane pytanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszne, wręcz niedopuszczalne! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw się Michał na przyszłość :D


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będę musiał ;) Kajam się i w związku z tym wyznaczyłem sobie na dzisiaj kare chłosty.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Michał masz ponad 11 tys postów, kiedy ty gotujesz? :)

Edytowane przez lukaszr

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile postów mają ludzie na sąsiednim forum o takiej samej tematyce, tam to dopiero mają czas na wszystko :) Zresztą patrząc też na inne fora, te bardziej popularne, to taka ilosć postów przez pare lat to pikuś. Natomiast chętnie Ci oddam z połowe nawet, jeżeli tylko jest taka możliwość i chcesz, to nie ma sprawy. Osobiście mnie ten cały licznik troche drażni i nie zwracam na niego uwagi.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, może faktycznie zabrzmiało to jak zarzut, że od razu nie chcesz pomóc. No taki urok pisania w internecie, że trudno o kontekst. Nie istotne. Myślę, że się nie pogniewałeś. Ponawiam jednak prośbę o wskazanie konkretnego modelu.

p.s. u mnie akurat pogoda lipna i dzień nie bardzo :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.