Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych rękawiczek to raczej Mille Miglia ( zawsze to szlachetniej niż speedy ; ).

Moim zdaniem seamaster mniej tu przeszkadzałby niż ten krawat ale ja się tam nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip już tu nie nawracaj - większość społeczeństwa, szczególnie męską część, centralnie wali, co i jak noszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, nie nawracam, tylko prostuję mity :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seamaster spokojnie pasuje i do marynarki i do jeansów. Jak na divera nie jest wysoki, świetnie układa się na nadgarstku i "wpływa" pod mankiet. Małym mankamentem jest symetryczna na całej długości szerokość bransolety. Tutaj Submariner ma przewagę.

Pisałem już o tym i moim zdaniem wszystko wszystkim wolno tyko czasami nie wszystko wypada. Co do noszenia nurków do "garniturów" jestem za ale nie wszystkie bym założył.

 

Co do nawracania uważam, że "mądrego zawsze dobrze posłuchać" a w tej kwestii męska część naszego społeczeństwa ma do odrobienia jeszcze wiele lekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcie pana Wojtka Szarskiego odnoszę nieodparte wrażenie, że wygląda dużo lepiej niż Książe William. Niemniej jednak nie jest to garnitur, więc masywniejszy zegarek już by tak bardzo nie raził. Choć faktycznie Mille Miglia na brązowym skórzanym pasku z otworami wyglądałaby do tego zestawu idealnie.

 

Jest też tak, że pewne osobistości, jaką niewątpliwie Książe William jest, traktuje się jako wzór i wyznacznik w kwestii klasyki. I później ktoś nie będący czytelnikiem Romana Zaczkiewicza, Michała Kędziory czy forów o klasycznej modzie męskiej, zobaczy taki obraz i pomyśli, że wszystko jest dobrze. Jest to przykre, ale mimo tego, że jest to czasomierz z historią, funkcja jaką pełni osoba go nosząca niestety niesie za sobą szereg obowiązków, które jego wykorzystanie wykluczają.

 

Niepotrzebnie rozpocząłem temat. Zgadzam się z maze123, że był już wałkowany i nie ma sensu go odgrzewać.

 

Żeby zmienić temat, Audemars Piguet Royal Oak Offshore na ręce Patrick'a Dempsey'a

jaB0rRu.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reka Pana Dubienieckiego, znanego bardziej jako maz Marty Kaczynskiej i rolek chrono

zavu7e2a.jpg


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie całkiem dziwne, że pozwalają mu zakładać sportowy zegarek na stalowej bransolecie do garniturów. Chyba, że nawet w rodzinie królewskiej trendy wprowadzone przez Bonda uchodzą za nowe standardy.

Co Wy macie z tym co wolno a co nie wolno nosić do garnituru? Każdy nosi to co lubi a nie to co wypada.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może nosić co chce, ale każdy też może to komentować :)

 

Ale temat już odstawiony, więc wróćmy do zegarków.

 

Al Pacino i Jaeger-LeCoultre Master Compressor Diving Navy SEALs

1eguNF9.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem dziś rano jakiś opiniotwórczy magazyn dla kobiet, bodajże Vivę albo Galę  ;) i zwróciłem uwagę na niebieskiego Longinesa Hydroconquest Michała Piroga. 

 

147406d1228769592-just-received-ad-brand

 

Bardzo ładny zegarek.


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Lepiej skromnie i ładnie, niż złoty Hublot, śledź i błyszcząca marynarka


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Jaeger Pacino.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Jaeger Pacino.

Rewelacyjny... W rzeczywistości wygląda dopiero niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Widac brak gustu nie oszczedza nikogo. sorry ale dla mnie porazka nosic nurka do garnituru

 

No faktycznie… katastrofa  :unsure:. Czy to jest jeszcze forum miłośników zegarków czy już forum modowe ?.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricki to KaKa ?

Ricardo Izecson dos Santos Leite = Kaká

 

Zdjęcie kilkuletnie, teraz chyba nosi Suba.

Edytowane przez Pawelee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC Ingenieur?

 

 

 

A co nosi Johnny Vegas?

 

JohnnyVegas46.jpg

Edytowane przez TomekB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma Witalij?

 

 

 

Bez wątpienia IWC Inge 322701


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnold Schwarzenegger i jego Seiko H558 Arnie

 

post-24452-0-44711700-1399796384_thumb.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalczewski na jednym zdjeciu w poczytnym Wprost ma podrobke IWCjutro wkleje zdjecie

Tragedia :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiger? No way! Napisz, że się pomyliłeś!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.