Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Któryś ze starych Aquareacerów najprawdopodobniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana moja żona oglądała DD TVN. Przechodząc kontem oka rzucił mi się zegarek. Koperta znajoma, przyjrzałem się a tu Sevenfriday P3-1

 

Tomas Bernardo Rodrigues Sousa – portugalski kierowca rajdowy

post-37473-0-67217200-1404657616_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jakie Seiko nosi Bartosz Walaszek a.k.a. Fagot w teledysku do piosenki "Heteromagnes"?  :ph34r: 
yRY3IBq.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34683.jpg

 

(Mamed Khalidov - przypomina red.) W gładzi szpachlowej to on może jest mistrzem (nie wiem, nie wnikam), a w doborze zegarków? Cóż to za sikor na jego ręku widnieje?

Edytowane przez MacBlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co nosi Joachim?

Po raz ostatni Administracja forum prosi o podawanie danych ew. opis kto kim jest?

To, że jest trawa za panem na zdjęciu plasuje go jako:

 

- zawodnika Wimbledonu ?

- trenera piłkarskiego ?

- opiekuna koni do polo ?

- znanego ogrodnika, który prowadzi "Strzyż trawę z Russellem" ?

 

??

 

Następne olewactwo będzie skutkowało del posta i ostrzeżeniem dla usera.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi Robert Demjan- zbawca Podbeskidzia Bielsko- Biała i król strzelców piłkarskiej Ekstraklasy?

 

robert%20prezes.jpg


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni Administracja forum prosi o podawanie danych ew. opis kto kim jest?

To, że jest trawa za panem na zdjęciu plasuje go jako:

 

- zawodnika Wimbledonu ?

- trenera piłkarskiego ?

- opiekuna koni do polo ?

- znanego ogrodnika, który prowadzi "Strzyż trawę z Russellem" ?

 

??

 

Następne olewactwo będzie skutkowało del posta i ostrzeżeniem dla usera.

Domyślać się można że chodzi o Joachima Loew-a  ;) Tak czy inaczej jest on reprezentantem IWC - a zegarek na jego ręce to  IWC Portuguese Yacht Club Chronograph

Low_2.jpg?format=750w

iwc-portuguese-yacht-club-automatic-chro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu u mnie jest "olewactwo"? Lakshmi Mittal stanowi problem? Przecież podałem imię i nazwisko - facet jeszcze niedawno był czwarty na liście najbogatszych ludzi świata, więc nie za bardzo rozumiem...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lakshmi_Mittal


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu u mnie jest "olewactwo"? Lakshmi Mittal stanowi problem? Przecież podałem imię i nazwisko - facet jeszcze niedawno był czwarty na liście najbogatszych ludzi świata, więc nie za bardzo rozumiem...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lakshmi_Mittal

 

Ja się domyśliłem kto to jest...od nazwiska ale nie każdy musi go znać. Bez filozofii proszę. Tak jak napisał Bartek od postu Bartka każdy kto chce tutaj wkleić zdjęcie powinien podać imię i nazwisko osoby na zdjęciu oraz krótki opis kto to jest lub z czego jest znany.

To dla dobra wszystkich, naprawdę sami to docenicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się domyśliłem kto to jest...od nazwiska ale nie każdy musi go znać. Bez filozofii proszę. Tak jak napisał Bartek od postu Bartka każdy kto chce tutaj wkleić zdjęcie powinien podać imię i nazwisko osoby na zdjęciu oraz krótki opis kto to jest lub z czego jest znany.

To dla dobra wszystkich, naprawdę sami to docenicie.

W poście Twojego kolegi moderatora jest napisane: "(...) Po raz ostatni Administracja forum prosi o podawanie danych ew. opis kto kim jest (...)". Rozumiem, że "ew." oznacza "ewentualnie", a "ewentualnie" nie znaczy "oraz", więc podałem imię i nazwisko, bez opisu. W ogóle nie rozumiem przytyku o "filozofii". To taka "filozofia" sprawdzić sobie w Google - nawet, jeżeli kogoś nie kojarzymy z imienia i nazwiska? 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne słoniki, oryginalny pomysł.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poście Twojego kolegi moderatora jest napisane: "(...) Po raz ostatni Administracja forum prosi o podawanie danych ew. opis kto kim jest (...)". Rozumiem, że "ew." oznacza "ewentualnie", a "ewentualnie" nie znaczy "oraz", więc podałem imię i nazwisko, bez opisu. W ogóle nie rozumiem przytyku o "filozofii". To taka "filozofia" sprawdzić sobie w Google - nawet, jeżeli kogoś nie kojarzymy z imienia i nazwiska? 

 

 

Chodziło mi o to aby dało się łatwo znaleźć jakieś info.

Jeżeli wkleisz:

 

epa_papiez_franciszek_600.jpeg

 

i napiszesz papież Franciszek, to nie musisz dodawać, że to Jorge Mario Bergoglio.

 

Panowie, trochę elstyczności.

Upraszczając prawie każdy jest katolikiem a nie każdy jest kibicem piłkarskim.

 

Czy na prawdę dopisanie do imienia i nazwiska zawodu kogoś jest problemem?

Jak dopiszecie, ze jest znany z tego i z tego, to raz, że uczymy się nowych rzeczy a dwa oszczędzacie czas komuś kto musi skopiować nazwisko, wkleić w google, poklikać i poczytać.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to aby dało się łatwo znaleźć jakieś info.

Jeżeli wkleisz:

 

epa_papiez_franciszek_600.jpeg

 

i napiszesz papież Franciszek, to nie musisz dodawać, że to Jorge Mario Bergoglio.

 

Panowie, trochę elstyczności.

Upraszczając prawie każdy jest katolikiem a nie każdy jest kibicem piłkarskim.

 

Czy na prawdę dopisanie do imienia i nazwiska zawodu kogoś jest problemem?

Jak dopiszecie, ze jest znany z tego i z tego, to raz, że uczymy się nowych rzeczy a dwa oszczędzacie czas komuś kto musi skopiować nazwisko, wkleić w google, poklikać i poczytać.

Dobrze, jeżeli wymagasz, żeby przy każdej prezentowanej osobie, wpisywać, kto zacz - ja nie widzę problemu. Wyjaśniłem tylko Koledze QV, że kierowałem się w przypadku LM Twoim tak, a nie inaczej sformułowanym postem. Zwróć łaskawie uwagę, że wcześniej, przy Hernanie Cattaneo, wyjaśniłem, poza samym imieniem i nazwiskiem, kim jest i czym się zajmuje, bo wychodziłem z założenia, że progressive house i trance nie musi być konikiem każdego z nas. Jednak skoro wcześniej napisałeś "Administracja prosi o podawanie danych, ewentualnie kto kim jest", stwierdziłem, że w przypadku jednego z najbogatszych ludzi świata, który wykupił 90% polskich hut, wystarczy imię i nazwisko. Może błędnie, ale zakładam, że wielbiciele markowych zegarków to ludzie w miarę inteligentni, czytający czasem gazety i tygodniki i sięgający do internetu. Jednak dla mnie problemu nie ma i od tej pory będę przy każdym imieniu i nazwisku dopisywał krótką informację. NAPRAWDĘ. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Upraszczając prawie każdy jest katolikiem a nie każdy jest kibicem piłkarskim.

 

 

 

Chyba zbyt śmiałe i zbyt daleko idące stwierdzenie...

 

Poza tym, nawet jakbyś napisał Jorge Mario Bergoglio, to 90% ludzi, w tym całkiem spora część katolików nie będzie wiedziała, o kogo chodzi. ;)

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nawet jakbyś napisał Jorge Mario Bergoglio, to 90% ludzi, w tym całkiem spora część katolików nie będzie wiedziała, o kogo chodzi. ;)

 

Chyba zbyt śmiałe i zbyt daleko idące stwierdzenie...

 

A poza tym, dyskusja bez sensu. O czym wy tu rozmawiacie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.