Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Oto sławny bądź znany ludź, a i zegarek zacny:

z3728090xpw7.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Timex, może Perfect.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

chrono....

może Swatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś Vector albo Q&Q :lol:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dlugosci bransolety wnosze, ze uzytkownik nie odkryl, ze ma ona zapiecie i zaklada ja bez rozpinania :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A męskich nie było? :lol:

 

No i jakim zaklęciem skraca się bransoletę :?: :twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okropny Jacobs & Sons

Taka marka dla raperów itp

Trochę przesadzasz.....Np. ja rapem sie nie interesuje i sam posiadam zegarek tej marki bez przesadnej ilosci diamentow.W swiecie showbussiznesu to bardzo popularna marka.Sam zanm wiele osob,ktore maja ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tsuki :lol::):) " Maverick.. Prawie jak Dalailama" :wink:

 

 

Michalczewski chyba Big Pilota IWC nosi :roll: CHYBA (trudno po samym pasku poznac :wink: ) :wink:

Masz racje.Darek ma taki zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem Cię urazić radku, ale Jacob takie na mnie robi wrażenie, przerost formy nad treścią ( kilka tylko rozwiazań, a tak to kwarce itd)

Tak jak FM - króluje ETA , za chore w tym wypadku pięniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałem Cię urazić radku, ale Jacob takie na mnie robi wrażenie, przerost formy nad treścią ( kilka tylko rozwiazań, a tak to kwarce itd)

Tak jak FM - króluje ETA , za chore w tym wypadku pięniądze

 

Zgadzam sie calkowicie! Zastanawiam sie na czym polega fenomen Jacob'a? Design jest dla mnie tragiczny. Ogladalem go na zywo w Bristolu i wcale mnie nie zachwycil. Tak sobie mysle, ze kupuja go ludzie, ktorzy chca na siebie zwrocic uwage (te kolory, kamienie, wreszcie rozmiar) :lol: Ale to tylko moje zdanie :)

 

PS radekk wrzuc fotki swojego Jacoba, chetnie zobaczymy :)

 

pozdrawiam, lalus


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając markę tego zegarka, to pasuje on do garnituru w który ubrany jest ten osobnik jak kwiatek do kożucha. :wink:

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na premierka i jego zegar (o minie litościwie nie wspominam) sądzę, że nie kupił lepszego, gdyż uniemożliwił mu to wszechobecny układ. A może WSI mu wykradło cud-szwajcara i podrzuciło toto, i nosi teraz jako niemy wyrzut i corpus delicti? :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz

Jeżeli to jest Krieger Gigantum, to panienka musi mieć bardzo cienką rączkę. Na zdjęciu wydaje się, że zegarek jest rzeczywiście Gigantum , a tak naprawdę ma tylko 43 mm (tak przynajmniej odczytalem z strony firmowej)

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie marki jak Krieger lub Jacob&co to dla mnie tragedia - no ale fakt faktem są to marki dla zupełnie innej grupy niż miłośnicy zegarków.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie marki jak Krieger lub Jacob&co to dla mnie tragedia - no ale fakt faktem są to marki dla zupełnie innej grupy niż miłośnicy zegarków.

Zaręczam Ci,ze mozna pogodzić jedno i drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie marki jak Krieger lub Jacob&co to dla mnie tragedia - no ale fakt faktem są to marki dla zupełnie innej grupy niż miłośnicy zegarków.

Zaręczam Ci,ze mozna pogodzić jedno i drugie.

Zapewne tak, być może zmienię zdanie po obejrzeniu Twego egzemplarza :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek ma taki zegarek jaki w Toruniu dostał :D Innego nie może nosić, ale chyba wziął ten co był dla Romana i dlatego tak mu dynda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ma koleś gust. Jaeger-LeCoultre to wyjątkowa firma - dla mnie numer 1 jeżeli chodzi o jakość, klasę wykonania mechanizmów. Gdybym nie kupił VC, to na 100% nosiłbym na łapie Jaegera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Patrząc na premierka i jego zegar (o minie litościwie nie wspominam) sądzę, że nie kupił lepszego, gdyż uniemożliwił mu to wszechobecny układ. A może WSI mu wykradło cud-szwajcara i podrzuciło toto, i nosi teraz jako niemy wyrzut i corpus delicti? :wink:

 

Oj chłopaki :!: To wy nic nie kumacie.

 

Oni mają limit. Powyżej pewnej kwoty muszą to wpisywać do rejestru korzyści.

 

To pewnie założył jakiś z tych otrzymanych. A że i kwota wolna jest niska...o przepraszam bez urazy mówiąć o niskim to miałem wyłącznie na myśli poziom ceny, to i przedmiot byle jaki.

 

A może on założył słuzbowy i dlatego ta bransoleta. Bo przecież jak służbowy to i jej rozmiar musi być uniwersalny.

 

Bo inaczej jak przykładowo (boże uchroń nas przed nim) Romek zostanie premierem to co rączkę mu zmienią :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.