Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ;) To może metoda "na litość" jednak działa :P

Albo jest romantykiem, a Omegi pewnie podróbki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjęcie - z dnia ślubu - na oficjalnym funpage'u omegi (nicon ma racje):

 

'Getting married in style: George Clooney donned a luxurious 18K white gold OMEGA De Ville Trésor at his wedding in Venice.'

 

Nawet w czasie ślubu można zarobić parę groszy;)


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorznip

Książę Wilhelm, następca tronu w potężnym mocarstwie finansowym ;) - Wielkim Księstwie Luksemburga - popularny wielce w PL nie jest ;), ale... taka ciekawostka :)

HRH_Crown_Prince_Guillaume_of_Luxembourg

Breitling Cocpit Big Date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to dokładnie za Tissot na ręce Piotrka Szmidta,Goldrun,czy może coś innego?dgKMVYd.jpg

Edytowane przez kuba112m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na watchfreeks stwierdzili, że to Alain Silberstein Krono Bauhaus Titanium. Choć tych kolorowych wskazówek tak bardzo nie widać


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew zawsze miał amerykański styl  :). Ciekawe że moim zdaniem wcale nie wygląda na za mały na jego łapsku, to tak w kontekście posiadaczy 20cm nadgarstków płaczących że Sub za mały :).

A bo "Ci" od Rolexów marudni są :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

wlasnie czemu Rolex robi tylko takie male zegarki.. ja im dluzej nosze to mam wrazenie ze damski jakis sie robi  :angry:

36mm to jednak malo... w moim przypadku ale sub tez niewiele wiekszy... a co maja powiedziec wlasciciele airkingow  :blink:

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale szczęście że Rolex robi male zegary. W przeciwnym razie nie pasowało by to do ich dna czyli zegarow przede wszystkim do uzytku codziennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

no ok ja niemowie ze male jest zle ale troszke za male jak dla mnie 

wezmy Dd ma 36mm to juz Dd2 ma 38 chyba.. to juz troszke lepiej tylko ze dd2 mi sie niepodoba jakos...

ale znam kolesia co ma airking i wyglada to smiesznie zwlaszcza ze koles jest dosyc rosly...

wiec dla bardzo duzych ludzi typu schawrcenegerrr niepasuja jakos rolexy dlatego kupuja PAM  ^_^

jakis grubawy ten DS  ;)

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40-50 lat temu 34-36mm były normalnymi, męskimi rozmiarami, jak minie ta moda na gigantomachię to wrócą normalne, męskie rozmiary, a Panowie noszący 40-50 lat temu zegarki 34mm byli o wiele bardziej męscy niż dzisiejsze, wymuskane, metroseksualne, biegające w kalesonach pipe, znaczy się Panowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

wiesz tylko ze panowie 50 lat temu nie byli tych gabarytow co dzisiaj

lubie male zegarki bo tylko narazie takie mam ale duzy tez nie jest zly... bez przesady oczywiscie

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40-50 lat temu 34-36mm były normalnymi, męskimi rozmiarami, jak minie ta moda na gigantomachię to wrócą normalne, męskie rozmiary, a Panowie noszący 40-50 lat temu zegarki 34mm byli o wiele bardziej męscy niż dzisiejsze, wymuskane, metroseksualne, biegające w kalesonach pipe, znaczy się Panowie :D

Nie wielkość zegarka świadczy o męskości.

 

Zegarek 36 mm jest  ok [mam nadgarstek 19,5] noszę i nie narzekam.

Spodnie dwa numery za małe,tak że genitalia widać z kilometra a zegarek jak na ratuszu :lol:

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstki przez te 50 lat nie zmienily sie. To kwestia mody która już powoli przemija.

edit Cook cos Ci się obwód nadgarstka z udem pomylił :-)

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

no tu masz racje ale zobacz ja mam 180 i waga tak 90 kg dosyc wysportowany pozostalosci po aktywnym sportowaniu  ;)

i jak dla mnie jest ok ale czasami chcialbym zeby te 2,3 mm wiekszy byl... a co do rurek to chyba wiesz jakie mam zdanie...

Bartek chyba troszke sie zmienily... moze nie znacznie ale 100 lat temu to juz duza roznica

wiesz moda moda a zegarki zegarkami... najlepsze manufaktury nie ida za moda...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit Cook cos Ci się obwód nadgarstka z udem pomylił :-)

przepraszam-miało być 19,5cm,już poprawiłem,dziękuje.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, syn prof.Zbigniewa Religi.

Jakiś prawdziwy vintage.

 

j7qxyakb.jpg

vp2le8j3.jpg

 

Dobrze mi się zdawało, jest to radziecka Moskwa z lat 50-tych (nie tak często spotykana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.