Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Stanislas Wawrinka podczas turnieju w Chennai.

 

1384969-29695764-1600-900.jpg

 

DSC_0147.JPG

Edytowane przez darekmp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że automaty nie lubią wstrząsów, a tu proszę - tenis :-) 

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe może nie lubią - ten jest " niezwykły " :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na lewej, a zawodnik praworęczny, więc wszelkie przeciążenia i drgania omijają AP. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na lewej, a zawodnik praworęczny, więc wszelkie przeciążenia i drgania omijają AP. ;)

Fakt , nawet bekhend ma jednoręczny , tak wiec obciążenia sa mniejsze ale umówmy sie to marketing :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Paweł mówisz. Nawet jak mu stanie zegarek to zaraz drugi dadzą :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Dadzą drugi, to jest cała tajemnica, ale może faktycznie zegarek tej klasy może daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii mechanizmów AP, jedynym słusznym źródłem wiedzy spośród forumowego grona, jest Mariusz(Magik) - jego zapytajcie ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żaden werk nie przetrwa bez uszczerbku takich przeciążeń i wibracji. Oczywiście nie musi się to objawiać od razu tym, że zegar przestanie działać ale ślad na pewno będzie. Pomijam tu zegary specjalnie przygotowywane pod ten rodzaj obciążeń np RM dla Nadala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zapytać Wawrinke po ilu meczach psuje mu się zegarek.

Ale zapewne odpowie, że zegarki AP nigdy się nie psują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baa on powie że caly czas w jednym i tym samym gra;-)

Swoją drogą śmiesznie czasem wyglądaja z tymi zegarkami np Tiger Woods z DeepSea podczas turnieju golfa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie musiał wybijać ze stawu i wpadnie do wody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żaden werk nie przetrwa bez uszczerbku takich przeciążeń i wibracji. Oczywiście nie musi się to objawiać od razu tym, że zegar przestanie działać ale ślad na pewno będzie. Pomijam tu zegary specjalnie przygotowywane pod ten rodzaj obciążeń np RM dla Nadala.

Też tak uważam, dlatego zwróciłem na to uwagę. Najwyżej zacznie mu robić odchyłki, ale co tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić na tym zdjęciu, ale bardzo możliwe że jakiś TAG Heuer, bo jest ambasadorem marki.

To się dopiero o tym dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się dopiero o tym dowiedziałem.

gdybys sie dowiedzial wczesniej, to moze bys sie zalapal na dyskusje o tym czy ronaldo jest godzien reklamowac TH, czy jest prawdziwym facetem, czy firma sie nie osmiesza, czy zegarki nic na tym nie traca, i wiele innych dziwnych powodow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybys sie dowiedzial wczesniej, to moze bys sie zalapal na dyskusje o tym czy ronaldo jest godzien reklamowac TH, czy jest prawdziwym facetem, czy firma sie nie osmiesza, czy zegarki nic na tym nie traca, i wiele innych dziwnych powodow :D

No to wiele straciłem, bo bym sobie podyskutował :)

Myślę, że jest dobrym wyborem na pewno z racji tego, że każdy go zna i TH się rozreklamuje, a czy godzien, nie godzien, to już inna inszość. Osobiście nic do niego nie mam :) Puki co to celebryci, sportowcy promują znane marki, ale kto wie, może za parę lat np ambasadorem TH będzie bo ja wiem? - jakiś Noblista? :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baa on powie że caly czas w jednym i tym samym gra;-)

Swoją drogą śmiesznie czasem wyglądaja z tymi zegarkami np Tiger Woods z DeepSea podczas turnieju golfa....

Sportowcy, aktorzy - to marketing. Nieważne, czy dany zegarek pasuje do np. garnituru, czy do strokju sportowego. Ważna jest promocja danego modelu. A jak jest z Bondem. Seamaster do garnituru lub smokingu? Ale efekt marketingowy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem bo przeciez trudno Deepsea promować kilka tys metrów pod wodą ale trochę śmiesznie taki DS na polu golfowym wygląda. Mogliby dać np coś z linii Datejust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wszystko inne by pasowało oprócz diverów (oczywiście nie piszę o tych dziwolągach w panterki i z "djamentami")

 

Ps. Dyskusji o CR7 i TH nie czytałem, ale to chyba dobrze.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma na ręku Sebastian Kulczyk? - dziedzic fortuny Jana Kulczyka - najbogatszego Polaka

post-57311-0-18094800-1421173548_thumb.jpg

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hublot. Kasa jest stylu nie ma (nie tylko o zegarku piszę).

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hublot. Kasa jest stylu nie ma (nie tylko o zegarku piszę).

:) -moda to nie obowiązek ,a przywilej ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hublot. Kasa jest stylu nie ma (nie tylko o zegarku piszę).

Tom Ford pasuje jego ojcu, synowi niekoniecznie ;)

Te bardzo szerokie klapy Ford'a są twarzowe, o ile są w kroju frakowym, bo otwarte są po prostu przerysowane, ogromne i wyglądasz jak w jakimś dizajnerskim szicie w stylu Dolce i Gibony ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.